#
#
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fulya Şan Ökten Tesisleri'nin yenilenmesi için yapılan toplantıda basın mensuplarına çarpıcı açıklamalarda bulundu.
29/01/2016 - 15:32
Beşiktaş'ın bir zamanlar antrenmanlarını gerçekleştirdiği efsane tesisi Fulya Şan Ökten Tesislerinin yenilenmesi amacıyla Başkan Fikret Orman'ın öncülüğünde yıkımına başlandı.
 
Temsili yıkımın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Orman, ertelenen maçların Beşiktaş için dezavantaj yaratmadığını söyledi. Beşiktaş'ın problemi olmadığını ileten Fikret Orman, bunları kıskananların yaptığını ifade etti. Orman'ın açıklamaları şöyle;
 
 
"Bir kurt giderken arkasından 40 tane köpek havlar, havlamıyorsa o kurt, kurt değildir. Beşiktaş da büyük bir kurttur. Ertelenen maçlar neden olumsuzluk yaratsın? Bize dezavantaj yaratmaz. Bu doğa olayı. Bir hayır var demek lazım. Basında ertelenen maçlar Beşiktaş'ı olumsuz etkiledi falan yazıyor, yok öyle bir şey. Şu an gayet iyiyiz. İnşallah şampiyon olacağız. Beni tanıyanlar bilir iyi pazarlıkçı değilimdir ama konu Beşiktaş olunca gerisi teferruattır. Sosyal medya çıktı, yiğitlik öldü. Yazıp yazıp duruyorlar. Ne takip ediyorum, ne de ilgileniyorum. Beşiktaş'ın bir problemi yok, sıkıntı görmek istiyorlar ama bunlar kıskananların yaptıkları şeyler."
 
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Teknoloji dünyasının büyük isimlerinden Huawei, dikkat çeken bir ürün daha tanıtmaya...