#
#
SOSYAL MEDYA
F.Bahçe'nin Beşiktaş'tan transfer ettiği tercüman Tuğkan Keçecioğlu'nun işine son verildi. Yönetim Keçecioğlu'nu F.Bahçe'ye küfürlü tezahürat yaptığı bir video ortaya çıktığı için kovdu
20/09/2013 - 16:53
Fenerbahçe'de tercüman şoku yaşanıyor...
Sezon başında tercümanlık görevine getirilen Tuğkan Keçecioğlu'nun ortaya çıkan videosu sarı-lacivertli camiayı şok etti. Bir dönem Beşiktaş'ta da görev yapan Keçecioğlu'nun 2008 yılında İspanya'da okurken İspanyol arkadaşlarına yaptırdığı tezahüratla Fenerbahçe aleyhine küfrettirdiği ve bu tezahüratı videoya çektiği, bir taraftar sitesince ortaya çıkarıldı.
 
Videonun sosyal medyada yayıldığı anda, bu bilgi Fenerbahçeli yönetici Ömer Temelli'ye de ulaştı. Temelli, kendisine Twitter üzerinden mesaj atan taraftarlara görüntüyü izleyeceklerini belirtip 'Gereği yapılacak' şeklinde mesaj attı. Ardından bir gün sonra tercüman Tuğkan Keçecioğlu'nun kulüpteki görevine son verildi.
 
Fenerbahçe'de Samet Güzel'in ardından bir yıl içerisinde ikinci kez tercüman kovuldu. 
 
Tuğkan'den Yorum Geldi
Kulüpteki görevine son verilmesinin ardından Tuğkan Keçecioğlu, twitter hesabından medyaya dair yorumda bulundu.
 
''Bazen insanlarin zeka kapasitelerini anlamakta gercekten gucluk cekiyorum. Haber yapip insalari karalamak bu kadar kolayken bunu bir zevk ugruna yapanlarda karakterlerini ortaya koymus oluyorlar. Yazdigi 10 seyin hepsi yalanken bunu birde ozel haber diye vermek namussuzluktur.
 
Su andan itibaren de iyi niyetimin sonuna gelmis bulunmaktayim. Bu ve buna benzer haber yapan arkadaslarla iletisimim ancak yargi ortamlarinda olacaktir. Gercekten Allah akil fikir versin; madem eminsiniz her seyden o halde kanitlayin bunlari. Eger kanitlayamazsaniz bende sizin namus ve serefiniz ile ilgili ciddi bilgiler edinmis olacagim. Saygi ve sevgilerimle!''
 
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Xiaomi Mi CC9 Pro yanında tanıtılan dikkat çekici Xiaomi Mi Watch akıllı saat için şimdi...