#
#
Eskişehirspor eski başkanlarından Ünal, 'Birliktelik sergilemek zorundayız' dedi.
04/01/2016 - 19:41
Eskişehirspor Kulübünün eski başkanlarından Halil Ünal, 9 Ocak'ta gerçekleştirilecek olağanüstü genel kurula ilişkin, "Öyle bir süreç içerisindeyiz ki tek listeli, tüm kamuoyunun kabul ettiği, gerekirse referandumun yapıldığı bir birliktelik sergilemek zorundayız." dedi.
 
Ünal, düzenlediği basın toplantısında yaptığı konuşmada, 9 Ocak'ta gerçekleştirecekleri olağanüstü genel kurulla Eskişehirspor'un yeni bir döneme gireceğini söyledi.
 
Eskişehirspor'un ciddi bir ilgisizlikle karşı karşıya olduğunu vurgulayan Ünal, şöyle konuştu: "Gün, birlik ve beraberlik günüdür. Hepimize çok büyük görevler düşüyor. Eskişehirspor'u hep beraber kucaklamamız lazım. Bütün Eskişehirspor sevdalıları, cuma gününe kadar birlikteliğini ve camianın büyüklüğünü göstermelidir. Öyle bir süreç içerisindeyiz ki tek listeli, tüm kamuoyunun kabul ettiği, gerekirse referandumun yapıldığı bir birliktelik sergilemek zorundayız. Bazı arkadaşlar 'genel kurul için adaylığa kimse çıkmadı' diyor. Her fırsatta söyledik. Eskişehirspor asla ve asla sahipsiz kalmaz, bırakmayız hangi ligde olursa olsun."
 
"Adayım demek bir delilik"
Ünal, Eskişehirspor'un dirilişini sağlayacak birlikteliği oluşturmak zorunda olduklarını bildirdi.
 
Eskişehirspor için üstüne düşeni yapmaya hazır olduğunu anlatan Ünal, "Bu kadar ekonomik sıkıntıda hem batmış hem de düşmüş noktada bir kulübe herhalde 'adayım' demek bir delilik. Öyle bir deli aranıyorsa o deli benim. Ancak ben yalnız bir adam değilim, ben arkadaşlarımla var olmak durumdayım, herkesin kabulleneceği bir ortamda bulunmak zorundayım. Cuma günü bu işi çözelim." diye konuştu.
 
Ünal, kentin ileri gelenlerinin, devlet büyüklerinin, belediye başkanlarının, taraftar derneklerinin ve taraftarın, 9 Ocak'ta kongre salonuna birliktelik içerisinde girmesi gerektiğini sözlerini ekledi.
Kaynak: TRT Spor
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Xiaomi’nin tasarımıyla dikkatleri üstüne çeken telefonu Mi Mix’in yeni modeli Xiaomi Mi Mix...