#
#
Eskişehirspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Medipol Başakşehir maçının ardından açıklamalarda bulundu.
21/12/2015 - 08:32
Eskişehirspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, 2-1 kaybettikleri Medipol Başakşehir maçının ardından, yaşadıkları sorunlar nedeniyle çok zorlandıklarını ifade etti.
 
Toplantının hemen başında Eskişehirspor Medya Sorumlusu Özgür Erensözler'e, ''Aslında açıklamayı sen yapsan daha iyi'' diyen Aybaba, ekonomik şartlar nedeniyle 13 futbolcunun kulübü Türkiye Futbol Federasyonu'na şikayet ettiğini anlatarak, şunları söyledi:
 
''13 futbolcu TFF'ye şikayet etti''
''Takımdaki yabancıların kalitesini herkes biliyor. Elimizdeki yerliler ve altyapıdan aldığımız 3 oyuncumuz ellerinden gelen her şeyi yaptı. Her şeyi iyi yapan takım da bu ülkede bir yere gelemiyor çünkü sırça köşkte oturan arkadaşlarımız var. Onlar sistemi de sahayı da yönetiyor. Biz de maalesef bu konuda bayağı düşüğüz. Eskişehir'in bir futbol şehri olması nedeniyle Eskişehirspor'u tercih ettik. Bakıyoruz ki böyle fedakarca yapılan işlerin bu ülkede pek geçerliliği ve değeri yok. Güçlü yerlerde olacaksınız, güçlü işleri takip edip, güçlü kişilerle beraber olacaksınız. En büyük üzüntüm Eskişehir gibi bir futbol şehrine yazık olması.''
 
Samet Aybaba, ligde kalma umutlarının olup olmadığına yönelik bir soru üzerine, ''Onu da siz cevaplayın'' karşılığını verdi.
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Katlanabilir telefon Huawei Mate X2 merakla bekleniyor. Firmanın aldığı yeni patent ve bundan hazırlanan taslak...