#
#
Arjantinli eski yıldız Armando Diego Maradona, ilk eşi Claudio Villafane’nin banka hesaplarından 8.7 milyon doları izinsiz aldığını öne sürdü.
19/07/2015 - 00:16
Arjantinli eski ünlü futbolcu Armando Diego Maradona ilk eşi Claudio Villafane ile mahkemelik oldu.
 
54 yaşındaki Maradona, banka hesaplarından 8.7 milyon dolarının kaybolmasından eski eşini sorumlu tuttu. Maradona mahkemeye verdiği Villafane ile ilgili olarak, “13 yıl evli kaldığım kadının bana bunu yaptığına inanamıyorum” dedi.
 
Maradona hesap uzamanlarına yaptırdığı incelemeler sonucu, ilk eşinin ABD’de Miami’de 2 milyon dolarlık üç apartman dairesi aldığının ortaya çıktığını söyledi.
 
Eski yıldız, Claudio Villafane’nin kendi hesabından çektiği 3 milyon doları Uruguay’daki bir banka hesabına aktardığını da öne sürdü.
 
Yapılan harcamalar arasında 40 bin dolarlık ödeme yapıldığı belirtilen bir dişçinin aslında dişçi olmadığının da ortaya çıktığı iddia edildi.
 
Maradona ile hakkında dava açtığı ilk eşi, gelecek hafta mahkemeye çıkacak. Maradona’nın ilk eşinden olan kızı Dalma ise, “Babam yanlış kişiler tarafından yönlendiriliyor. Etrafı kötü insanlarla sarılmış durumda. Annemi tanırım. O dünyanın en dürüst insanıdır ve asla böyle bir şeyi yapabileceğine inanmıyorum. Bu basın için bir malzeme olurken biz kızları için çok acı verici” ifadesini kullandı.
Kaynak: NTVSpor
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Super73 firması bir elektrikli bisiklet modeli daha tanıttı. Bu sefer Super73-ZX modeli geldi. Retro çizgideki...