#
#
Sivasspor forması giyen forvet Ergin Keleş, maç sonunda mubabirin ''Kadro'' konusunda sorduğu soruya Zlatanvari bir cevap verdi.
29/12/2016 - 06:35
TRT muhabirinin ''Kadronuza baktığınız zaman şampiyonluk için yeterli olarak görüyor musunuz? Gerçi oynadığınız oyunla da gösteriyorsunuz...'' sorusuna Ergin Keleş önce duralayıp arkasından Zlatanvari beklenmedik bir cevap veriyor: ''Ben varım... I-ııı ben varım...''
 
Bizde futbol sahalarında özgüvenli futbolcu görmek zordur. Görünce de ekseri şımarıklıkla itham ederiz. Maç sonları klişe ve klasik tek düze konuşan futbolcular kısmına ise hiç girmiyoruz.
 
 
Sosyal medyada aktif
Ergin Keleş sosyal medyayı oldukça etkin kullanan bir futbolcu. Kendi Instagram hesabından da bu videoyu paylaştı. Ancak bunun dışında Keleş'i hem kendi hesabını aktif olarak kullanırken, hem de ona futbol dünyasının başka aktörlerinin instagram hesaplarında ''Hikaye'' (Story) bölümlerinde sık sık rastlayabilirsiniz.
 
Ergin Keleş giyim kuşana düşkün
 
 
J Lo ile sırt sırta
 
 
Kendisiyle barışık bir adam: ''Dışardan bakıldığında itici bir adam gibi görünüyorum. Halbuki çok tatlı, sevimli bir adamımdır.''
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
SMARTIES Ödül Töreni için geri sayım başladı. Aralık ayının ikinci haftasında...