#
#
FUTBOL KÜLTÜRÜ
Avcılar Belediyesi'nin 'Avcılar'da Gençlik ve Spor Söyleşileri'ne katılan Sadettin Saran, gençlerden gelen soruları cevaplarken Fenerbahçe Başkanlığı ile ilgili sorulara verdiği cevaplarla da gündem oldu.
17/02/2022 - 13:18
''En büyük hayalim Fenerbahçe Başkanı olmak, hiçbir zaman gizlemedim. Ancak kongre ortada yok. Ben söyleyeceğimi söyledim. Ama benim küçüklüğümden beri en büyük hayalimdi.''
 
Sadettin Saran, ‘Sıfırdan Zirveye’ konulu söyleşide çocukluğundan iş yaşamına kadar yaşadıklarını izleyicilere aktardı. Saran, karşılaştığı zorluklar ve başarıya giden yolu deneyimleri ile anlatırken son bölümde başkanlık konusunun sürekli gündeme getirildiğini söyledi. Saran, bu toplantıda gençlere önemli bilgiler vermek istediğini ifade ederken, “Kongre ortada yok. Şimdi o konulara girmeyelim. Ben söyleyeceğimi söyledim. Ama benim küçüklüğümden beri en büyük hayalimdi. Hiçbir zaman saklamadım. İlk beni Aziz bey yönetime alırken de söyledim; İnşallah ben bir gün başkan olurum. O zaman Nihat bey ‘Oğlum böyle bir şey söylenir mi?’ dedi. Niye söylemeyeyim, benim hayalim” dedi.
 
Saran daha sonra bir bölümü kendisine ait olan çeşitli özlü sözleri gençler için okurken bir tanesinde “Sevgisiz güç bizi zorba ve despot yapar” dedi.
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Avrupa sonrası Türkiye pazarında da kullanıcılarla buluşmaya başlayan 2022 DS 4, iki farklı...