#
#
LA LIGA
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
LA LIGA
La Liga ekiplerinden Deportivo La Coruna'da forma giyen Emre Çolak, idmanda hocası tarafından dışarı gönderildi.
24/01/2018 - 14:44
Haftasonu Real Madrid'e karşı 7-1 kaybeden Galiçya ekibinde sinirler gergin olsa gerek ki idmanda teknik direktör Cristobal Parralo, Emre Çolak'a patladı. 
 
İdman devam ederken bir anda çalışmayı durdurup Emre Çolak'a doğru yürüyerek ona ''Problem mi var?'' diye soran Parralo, Emre'den ''Hayır'' cevabı almasına rağmen tatmin olmuyor ve Emre Çolak'ı idmandan dışarı gönderiyor. Emre Çolak da kafasını eğip soyunma odasına gidiyor. 
 
 
Güncelleme (25 Ocak, 2018 15:55)
 
Emre'den açıklama
Emre Çolak, Instagram hesabından 24 Ocak 2018 tarihinde bir post yayınladı. Emre, açıklamasında yaşanan krizin nedeninin dil krizi olduğunu belirtti.
 
"Geçen gün yaşanan olaydan dolayı bir açıklama yapma gereği duyuyorum. Yaptığımız idmanda sadece dil probleminden dolayı idmanı anlamayıp o an kendime kızıp topa vurdum.Bu kimseye karşı bir tepki değildi. Tamamen kendime olan kızgınlığımdan dolayı yaptığım bir hareketti.Hoca: “bir problemin mi var ? idman yapmak istemiyorsan içeri git” dedi. “Bir problemim yok.” dememe rağmen,dil probleminden dolayı anlaşamadık.Olay tamamen bundan ibarettir . Bugün takımla idmana çıkmamam da hocamızın kendi kararıdır. Burada kaldigim sürece her zaman olduğu gibi elimden gelenin en iyisini yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın."


twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Akıllı telefon pazarında öne çıkan isimlerden OnePlus, 2021 amiral gemisi modelleri OnePlus 9 ve 9...