#
#
Samsunspor dün akşam sahasında Manisaspor’u 2 – 1 mağlup ederken, taraftarlarının yaptığı koreografi ile de maça damgasını vurdu.
01/04/2013 - 12:11
Ptt 1. Lig’in 28. haftasında rakiplerinin kazandığı haftada evinde Manisaspor’u ağırlayan Samsunspor, kritik mücadeleyi Abdulkadir ve Roberts’in golleriyle 2 – 1 kazanıp puan cetvelinde güvenli bir sıraya yükselirken taraftarlarının yaptığı koreografi ile de bir kez daha Türkiye’ye ne kadar büyük futbol kulübü olduğunu gösterdi.

26. haftadaki Adanaspor mücadelesinde yapılmak istenen ancak seyircisiz oynama cezasının maçtan iki gün önce kaldırılması sebebiyle yeterli sayıda bilet satışı yapılmadığından bu haftaya ertelenen koreografi için Samsunsporlu taraftarlar yaklaşık 10 gün çalıştılar.
 
SÜPER LİG ÖZLEMİ
Samsunsporlu taraftarlar koltuklardaki kartonları akşam mesai saatlerinden sonra toplanarak birlikte katlarken,  80 * 6 metre ölçülerinde pankartta Samsunspor’un Süper Lig özlemini dile getiren “Yıkar mı Sandın Beni Bu Yalancı Ayrılık” yazısıyla takımlarına destek oldular.
 
Geçtiğimiz sezon da Samsunspor ligde kötü günler geçirirken birbirinden anlamlı ve güzel koreografi şovlarıyla takımlarına destek olup tüm Türkiye’de yankı uyandıran Samsunspor taraftarı, bu hafta takımları ligin 16. sırasında bulunmasına rağmen yine üstlerine düşen görevi yerine getirdi. Maçtan sonra sahada mücadele veren Samsunsporlu futbolcular koreografiye olan hayranlıklarını Twitter hesaplarından dile getirirken, aldıkları 3 puanı da taraftarlarına armağan ederek teşekkür ettiler. 
FOTOĞRAF ALBÜMÜ
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Türkiye’de aktif olarak yer alan dev üreticilerden Huawei, yılı kesin olarak yeni bir katlanabilir telefon...