#
#
STYLE
Paulo Dybala, golden sonra yaptığı hareketin sırrını açıkladı.
27/11/2018 - 15:01
Arjantinli golcü Paulo Dybala, maçlarda gol attıktan sonra bir elini yüzünü götürerek yaptığı ''maske'' şeklinin ardından anlamı açıkladı. ''Gladyatör'' ismiyle adlandırılan bu hareketin Dybala için anlamı büyük ve önemli.
 
Çinli tasarımcı Zhijun Wang tarafından Copa 19 kramponunun elementlerindan yeniden-tasarlanan bir maske, Dybala'nın gollerdeki hareketini sembolize ediyor. 
 
 
Paulo, sol elinin baş parmak ve işaret parmağını açıp yüzüne yerleştiği gol sevinci için ''Bu sadece bir gol sevinci değil, bir mesajı da barındırıyor benim için. Her zaman ilerlemeye, gelişmeye devam etmek ve bundan ne olursa olsun ödün vermemek anlamına geliyor. Savaşmak için, maskeni giymelisin. Aynen gladyatörler gibi'' tanımlaması yapıyor. 
 
 
adidas'ın son çıkardığı COPA19'un tanıtım yüzü olan oyuncu bu kramponu yeşil sahalarda deneyimleyen ilk oyuncu oldu. Dybala x COPA birlikteliğinde oyuncunun serüveni devam ediyor. 6 Aralık'ta Gladyatör sevincine dair özel bir video futbolseverlerle buluşacak. 
 
 
Instagram'a da geldi
Kullanıcılar sosyal ağ Instagram'ın etiket (sticker) alanında hikayelerine GIF ekle seçeneğinde arama alanına Dybala yazarak özel Copa 19 Maske eklentisine ulaşabiliyor ve kendi hikayelerinde kullanabiliyorlar.
 
adidas Copa 19 koleksiyonundan satın almak için tıklayınız.
 
http://www.tribundergi.com/g/482/2582/b/11272018040055_120cd.jpg
 
http://www.tribundergi.com/g/482/2582/b/11272018040116_f4e91.jpg
 
FOTOĞRAF ALBÜMÜ
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Yaklaşık 20 dakika önce Türkiye’deki bazı iPhone kullanıcıları telefonlarına Acil...