#
#
PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor'un başkanı Selahattin Aydoğdu, 1.ligde ki transfer ücretlerinin yüksek olduğunu savundu.
19/07/2014 - 18:01
PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor'un başkanı Selahattin Aydoğdu, liglerinde transfer ücretlerinin yüksek olduğunu savundu.
 
Aydoğdu, AA muhabirine, fikstürü çekilen yeni sezonun tüm takımlara ve Türk futboluna hayırlı olmasını dilediğini söyledi.
 
İlk hafta taraftarlarının önünde Denizlispor ile karşılaşacaklarını ifade eden Aydoğdu, ''Hangi takımla ne zaman karşılaşacağımız çok da önemli değil. Sonuçta tüm takımlarla karşılaşacağız'' diye konuştu.
 
Kulübün sportif direktörlüğüne Samet Aybaba'yı, teknik direktörlüğe de Ünal Karaman'ı getirdiklerini anımsatan Aydoğdu, transfer çalışmalarıyla ilgili şu bilgileri verdi:
 
''Transfer çalışmalarımız sürüyor ancak PTT 1. Lig'de oyuncu fiyatları çok yüksek. Gelen adam 700 bin liradan başlıyor. Ben o oyunculara bu kadar para vermem. Kulübü düşündüğüm için vermem. Hesaplı transfer yapmak zorundayız. Oyuncular ve menajerleri şu an fırsatçılık yapıyor. Onların oyununa gelmiyoruz. Tabi ki bedava almayacağız ama oyuncunun değeri 400 bin liraysa 800 bin lira istiyorlar. Çok sayıda oyuncu transfer olmak için geldi ama fiyatları yüksek. Sonuçta Adana Demirspor oyuncusuz kalmaz.''
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Dünyanın ilk 5G destekli tableti olarak lanse edilen Samsung Galaxy Tab S7 modelinin reklamı yayınlandı. Paylaşılan...