tribündergi.com twitter hesabından yapılacak Arjantin – İran maçına özel dakika / gol yarışmasında gollerin atılacağı dakika aralığını ve golü atacak futbolcuyu doğru tahmin eden ilk 20 kişi Calvé’den 1 koli sos kazanacak!
Yarışma maç boyu devam eder. Yani maçta atılacak her gol için ayrı bir “dakika aralığı / golü atacak futbolcu” yarışması düzenlenir. 
 
Örnek gol/tahmin tweet formatı: 
 

@tribundergi İlk golü xxx (futbolcu tahmininiz) atar, xx-xx (dakika aralığı tahmininiz) dakika aralığında atar. #sossuzçekilmez


 
YARIŞMA KATILIM KURALLARI: 
 
- Katılımcılar @tribundergi takipçisi ve gerçek kişi olmalıdır. Yarışma hesaplarının gönderdiği tahminler dikkata alınmayacaktır.
- Ödüllü yarışma maç boyu devam eder. İlk gol atıldığında sona erer, ikinci gol için tekrar başlar. Yarışma, maçta atılacak her gol için geçerlidir.  
- Golün atıldığı dakikada yapılan tahminler değerlendirmeye alınmayacaktır. Gol tahmini, golün oluş zamanından en az 1 dakika önce yapılmalıdır. Örneğin; gol 24.dakikada olduysa, tahmin en geç 23.dakikada gönderilmiş olmalıdır.
- Katılımcılar, maçta ilk gol olana kadar “golü ilk atacak futbolcu ve dakika aralığı” tahminleri yapılabilir.
- Tweetler mutlaka belirtilen format ve hashtag ile yani #sossuzcekilmez kullanılarak, @tribundergi mention edilerek atılmalıdır. Formata uygun olmayan tweetler geçersiz sayılacaktır. 
- Yarışma boyunca doğru futbolcu – gol aralığı tahmini yapılmazsa ödüller, yarışmaya doğru formatta tahmin gönderen ilk 20 kişiye verilir.
- Maçta gol olmazsa, ödüller yarışmaya doğru formatla tahmin gönderen ilk 20 kişiye verilir. 
- Her kullanıcı dilediği sayıda tahmin yapabilir. 
- Kazananların ödülleri kimlik bilgileri ile Calvé tarafından teslim edilecektir. 
- Tribün Dergi Network, Unilever ve Youth Republic çalışanları yarışmaya katılamaz. 
- Tribün Dergi Network gerekli durumlarda yarışma kurallarında değişiklik yapma ve kazananı tayin etme/değiştirme hakkını saklı tutar. 
- Yarışmaya katılan tüm katılımcılar bu şartları kabul etmiş sayılır.