#
#
Bayer Leverkusen’in basın sözcüsü Dirk Mesch, Hakan Çalhanoğlu ile FIFA arasında Bayer Leverkusen'den önceki döneme ilişkin bir sürecin bulunduğunu söyledi.
17/03/2016 - 13:42
“Görünüşe göre oyuncunun sözleşmesine ilişkin düzensizlikler var” diyen Mesch, devam eden bir süreç olduğu için bir şey söylemeden önce bu konuda bilgi alması gerektiğini kaydetti.
 
Haberlerde soruşturmanın Hakan Çalhanoğlu’nun 2009-2013 yılları arasında top koşturduğu Karlsruher SC kulübüyle yaptığı bir sözleşmeyle ilgili olduğu iddia edildi. Bir başka iddiada ise soruşturmanın nedeninin Çalhanoğlu'nun 2011 yılında Trabzonspor'la yaptığı sözleşmeden kaynaklandığı belirtildi. Özel televizyon kanalı Sky Sport'un haberinde olayla ilgili oyuncunun ceza alabileceği öne sürüldü.
 
Çalhanoğlu'nun 2 ila 6 ay arasında ceza alabileceği öne sürülüyor. Bu durumda Hakan Çalhanoğlu'nun Euro 2016'da Türkiye forması giymesi tehlikeye girebilir.
 
Hamburg 2012’de milli oyuncuyu transfer etmiş, ancak bir yıl daha Karlsruhe’de kiralık olarak oynamasına izin vermişti. Hakan Çalhanoğlu bir yıl Hamburg’da forma giydikten sonra Leverkusen’e transfer edilmişti.
 
Hüseyin Özkök: ''Kabahat babasında''
ASpor yayınına bağlanan Bundesliga yazarı Hüseyin Özkök, bu olayda sorumlunun ve kabahatlinin Hakan'ın babası olduğunu belirtti: ''Olaylar tamamen babasının işgüzarlığından kaynaklanıyor.''
 

 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Takip aksesuarı AirTag modelinin tanıtılmasının ardından cihazın Türkiye satış fiyatı...