#
#
Fenerbahçe - Sivasspor maçında altyapısından yetiştiği Fenerbahçe'ye attığı gol ve maç sonrası demeci nedeniyle eleştirilen, tepki gösterilen Beykan Şimşek (20) Instagram hesabından bir açıklama yayınladı.
30/12/2015 - 12:25
Genç oyuncu maç sonrasında topun çizgiden çıkıp çıkmadığı ile ilgili bir pozisyon hakkında söylediklerinden dolayı tepki görürken, sosyal medyada oluşan ve büyüyen tepkilere de bir açıklama ile cevap verdi.
 
''Bugün yaptıgım açıklamalar ile ilgili yorum yapan kimseler olmuş. Ben Sivasspor formasıyla mücadele ediyorum, 3 yıl daha inşallah bu formayı terleticem. Fenerbahçe'den yetişmiş olmam sahada koşmayacağım mücadele etmeyeceğim anlamına gelmez. Maç sonu yaptığım açıklamanın da arkadasındayım. Doğruları söylemek zorunda oldugum için üzgünüm fakat benim dışımda bu kulüpte mücadele eden 20 oyuncu, teknik ekip ve çalışan onlarca kişi var ekmeğini evine götürmek için... Bu kadar basit olmamalıydı söylemek istediğim sadece budur.''
 
http://funkyimg.com/i/25Yi1.png
 
Beykan maçtan sonra ne demişti?
''Top bariz bir şekilde dışarı çıkmamıştı. Hakemler tekrar izlemesin. Bu tür konularda çok fazla şey söylemek istemiyorum ama bu kadar bariz olunca konuşmak istedim. Hakemler tekrar izlesin o pozisyonu'' şeklinde demeç vermişti ancak maç görüntülerinden ortaya çıktı ki top çizgiği geçmişti.
 
Beykan'ın belirttiği pozisyonda topun çizgideki durumu:
 
http://funkyimg.com/i/25YhN.jpg
 
Lig TV'de yer alan görüntülerde Yiğit İncedemir'in topu dışarıdan çevirdiği açıkça görülürken, Fenerbahçe taraftarı Beykan'ın bu açıklamalarına tepki göstermişti.
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 için beklenmedik bir haber gündeme geldi. Konsol ile bir şekilde kripto madenciliği...