#
#
STYLE
Fenerbahçe’nin yıldız oyuncuları Cristian Baroni ve Pierre Webo, adidas İstinyepark Mağazası’nda adidas’ın yeni Samba Koleksiyonu’nun tanıtımı için futbolseverlerle bir araya geldi.
18/12/2013 - 17:46
Etkinlikte hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılanan futbolcular, onlar için imza dağıttı ve formalarını imzaladı. Etkinlikte, adidas’ın 2014 FIFA World Cup Brazil™ kampanyası için hazırladığı yeni, Brezilya temalı Samba Koleksiyonu da tanıtıldı.
 
adidas Samba Koleksiyonu’nda adizero™ f50, predator®, nitrocharge™ ve 11pro olmak üzere dört krampon modeli, heyecan verici renk kombinasyonlarıyla futbolseverlerin beğenisine sunuluyor. Cristian Baroni’nin bu renkli koleksiyondan tercihi adidas predator® olurken, Pierre Webo’nun tercihi ise adidas adizero™ f50 oldu. Cristian Baroni ve Pierre Webo ile düzenlenen imza gününe katılanlar, adidas Samba Koleksiyonu’nu yakından inceleme fırsatına da sahip oldular.
 
Baroni adidas predator® kramponuyla topu iyi hissettigini ve kritik goller atarken zorlanmadığını söyledi. Baroni ayrıca adidas Samba Koleksiyonu renkleri sayesinde kendini evinde hissettigini belirtti.
 
Webo ise adidas adizero™ f50’nin kendisine hız ve güç kazandırdığını söyledi.
 
FOTOĞRAF ALBÜMÜ
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Microsoft, 24 Haziran tarihinde Windows 11 işletim sistemini tanıtacak. Burada bir Windows 11 SE sürümü de...