#
#
Kardemir Karabükspor'un teknik direktörü Elvir Balic yenildikleri Boluspor maçı sonrasında taraftarlardan özür diledi.
30/10/2015 - 22:09
PTT 1. Lig takımlarından Kardemir Karabükspor'un teknik direktörü Elvir Balic, 1-0 yenildikleri Boluspor maçına ilişkin, kazanmak istediklerini ancak başarılı olamadıklarını söyledi.
 
Balic, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, yöneltilen soruları yanıtlarken, iyi bir mücadele gösterdiklerini belirtti.
 
Geçen hafta kazanılan 1 puanın ardından Boluspor maçının çok önemli hale geldiğini ifade eden Balic, "Maça ve oyunun geneline baktığımızda top bizdeydi. Boluspor topun arkasına geçip, kontra ataklarda bir şeyler yapmaya çalıştı. Bizim yaptığımız hatalardan bir iki pozisyonları vardı. İlk yarıda orta sahayı geçtiğimizde topu iyi kullanamadık ve hücumda çoğalamadık." diye konuştu.
 
Maçın ikinci yarısında daha iyi oynadıklarını vurgulayan Balic, şunları söyledi: "Biz biraz daha baskılı oynadık ama yeterli değildi. Mücadeleden dolayı memnunum ama oyun anlamında çok daha iyi olmamız lazım. Çok daha iyi pas kullanmamız lazım. Bundan sonra her maç zor olacak. Şampiyonluk hedeflediğimiz için, bize karşı bütün takımlar çok daha fazla diri, konsantreli olacak. Bugün Boluspor'da çok diriydi. Maalesef kazanamadık. Taraftarlardan özür diliyoruz."
Kaynak: Hürriyet
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Salgın ve çip krizi sonrası git gide belirsizleşen otomotiv sektörü hakkında Skoda Türkiye’den...