#
#
SOSYAL MEDYA
Spora gönül verenlerden oluşan Team İstrunbul, Türkiye Atletizm Federasyonu'nun desteği ile ''Atma, Paylaş!'' kampanyası düzenliyor.
08/05/2013 - 15:11
Profesyonel yaşamlarının yanı sıra sporun farklı dallarına ama özellikle koşu sporuna gönül veren ve bugün itibariyle üyesi 500'ü bulan Team İstrunbul ekibi, bu kez sadece koşmakla kalmayıp, başkalarının da daha iyi şartlarda koşabilmesi için bir kampanyaya imza atıyor. 
 
Türkiye Atletizm Federasyonu'nun da desteklediği kampanyanın sloganı; ''Ayakkabıların hep koşsun istiyorsan: Atma, Paylaş''
 
Siz de Türkiye'nin çeşitli illerindeki sporculara gönderilmek üzere kampanyaya katılabilir, atletizm sporuna yönelik ve kullanılabilir durumdaki her çeşit spor malzemesini bağışlayarak bir genç sporcunun hayaline ortak olabilirsiniz. 
 
Unutmayın! Küçük bir destek, büyük bir hayal gerçekleştirebilir. 
Kampanyaya katılmak isteyenler; spor ayakkabı ve kıyafetleri temizlenmiş bir şekilde 30 Haziran 2013 tarihine kadar malzeme teslim noktalarına bırakabilirler. 
 
Toplanan malzemelerin tasnifi ve dağıtımı İstanbul, Ataköy'de bulunan Aslı Çakır Alptekin Atletizm Salonu'ndan yapılacaktır.
 
Malzeme Teslim Noktaları için Tıklayın
Team İstranbul Sayfası için Tıklayın
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Sony’nin uzun süre önce tanıttığı akıllı telefonlarından amiral gemisi Sony Xperia...