#
#
Hali hazırda cezalı olan ve tribünleri girişi yasaklanan Atalanta tribün lideri Claudio Galimberti aka. Bocia'nın yakın zamanda karıştığı bazı olaylar cezasının uzatılmasına neden oldu. Bergamo'da stadyum dışındaki olaylara karışma, stadyum yakınlarında Via Corridoni'de polise mukavemet...
30/06/2018 - 22:28
2015 yılında 5 yıl tribünlere giriş cezası alan Bocia'nın karıştığı son üç olay neticesinde 1.5 yıl daha ceza almasıyla cezasyı 2022'ye kadar uzadı. Şubat'ta Bergamo'da Milan maçından önce stadyum dışındaki karmaşada görüldü. Yine Şubat ayında Via Corridoni'de bir polis memuruna karşı mukavemetle şuçlandı. Cezalı olmasına rağmen Dortmund deplasmanına gittiği ve orada görüldüğü de rapor edildi. 
 
Bocia cezalı olduğu için maçlara girmedi, ancak maç günleri stadyum çevresinde olmasına bile ihlal olarak bakıldı. Ya da stadyuma yakın bir yolda polisle münakaşası.
 
İtalya'da sporda şiddet yasasını temsil eden DASPO yaptırımlarına göre 2015'de stadyum çevresine girişi dahi yasaklanan Bocia için şimdi geçtiğimiz Şubat'ta rapor edilen bu eylemler ile cezası 2022'ye uzatıldı.
 
Tribünden Galimberti'ye destek
Atalanta tribünü bu duruma sessiz kalmadı ve dün gece Bergamo Polis Merkezi'ne giderek bir pankart astı. Pankarttaki ifade netti: ''Hepimiz Claudio ile birlikteyiz'' (Siamo Tutti Con Claudio)
 
FOTOĞRAF ALBÜMÜ
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Türkiye pazarında resmi olarak yer alan firmalardan Vivo, telefonun dışında görev yapabilecek bir kamera...