#
#
20/11/2014 - 13:50
Türkiye'de son dönemde özellikle de Süper Lig ve Bank Asya 1.Lig’de büyük tartışma yaratan, birçok taraftarın ve grubun tribünleri boş bırakmasının sebebi olan Passolig uygulamasının olumsuz etkileri tartışılırken, Türk futboluna Hakan Şükür, Aykut Kocaman ve Tuncay Şanlı gibi birçok yıldız oyuncuyu kazandıran fakat maddi sıkıntılar nedeniyle zor dönemler geçiren Sakaryaspor, aldığı sonuçlar ve iç saha maçlarındaki doluluk oranı fazlasıyla dikkat çekiyor.
 
 
Eski parlak günlerine geri dönme mücadelesi veren Sakaryaspor, Spor Toto 3. Lig’de iç saha maçlarını 10 bini aşkın taraftarın önünde oynuyor ve yeşil-siyahlı ekip 3. Grup'ta lider konumunda bulunuyor. 
 
 
Türkiye'de bu sezon uygulanmaya başlanan passolig uygulaması sonrası İstanbul takımları dahil birçok maçta tribünlerin boş kalırken, Spor Toto 3.Lig 3.Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Sakaryaspor'un iç saha maçlarında biletler maçın başlamasına sayılı dakikalar kala tükenirken, yeşil-siyahlılar özellikle iç saha maçlarını 10 binin üzerinde bir taraftar kitlesine oynuyor. 
 
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Ürün gamında son 3 ayın zam şampiyonları arasında yer alan 2021 Volkswagen Tiguan, zirve pakette...