#
#
Anadolu Efes, Valencia karşılaşmasında sahaya 90’lı yıllar konseptli formayla çıkacak
10/03/2020 - 16:14
Anadolu Efes, Turkish Airlines EuroLeague’de oynayacağı Valencia karşılaşmasında basketbolseverlere nostaljik bir akşam vadediyor. Karşılaşma boyunca taraftarları ile 90’lı yılların en çok beğenilen şarkılarını buluşturacak olan Anadolu Efes, aynı zamanda konsept etkinlikler de düzenleyecek.
 
Karşılaşmanın en büyük sürprizlerinden biri de Anadolu Efes’in 90’lar temalı forması olacak. Basketbolseverler de bu nostaljik formaları Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki Sportive standından satın alabilecek. Herkese unutulmaz bir akşam yaşatacak karşılaşmanın biletlerinin satışı ise şu adreste devam ediyor:
 
https://www.biletix.com/etkinlik/ZEP09/TURKIYE/tr
 
Anadolu Efes Spor Kulübü, kendisini 90’lı yıllarda hissetmek isteyen tüm basketbolseverleri Valencia karşılaşmasına bekliyor. 12 Mart 2020 Perşembe akşamı Sinan Erdem Spor Salonu’nda 20.30’da başlayacak karşılaşma, nostaljik etkinliklere sahne olacak.
 
Anadolu Efes, konsept formalarla sahada olacak
90’lı yıllar konseptiyle oynanacak Anadolu Efes – Valencia maçında taraftarları en çok mutlu edecek sürpriz ise Anadolu Efes’in nostaljik formaları olacak.
 
90’lı yılların tasarım dinamiklerinden esinlenilerek üretilen konsept forma, basketbolseverler için satışa da sunulacak. Taraftarlar, sınırlı sayıdaki formaları salon içerisindeki Sportive standından satın alabilecek.
 
90’lı yılların unutulmaz parçaları çalınacak
Nostaljik gecede basketbolseverleri unutulmaz parçalar da bekliyor olacak. Sinan Erdem Spor Salonu’na gelecek taraftarlar, 90’lı yılların en akılda kalan parçalarıyla dolu bir akşam yaşayacak.
 
Koraç Kupası, basketbolseverler için Sinan Erdem Spor Salonu’nda
Bu keyifli akşamın en önemli konuklarından biri de Koraç Kupası olacak. Anadolu Efes Spor Kulübü’nün 1996 yılında kazandığı ve ülkemizin takımlar bazında kazandığı ilk Avrupa kupası olan Koraç Kupası, basketbolseverlerin fotoğraf çekebilmeleri için fuaye alanında bulunacak.
 
90’lar Sokağı’nda eğlenceli dakikalar yaşanacak
Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki fuaye alanı ise 90’lar Sokağı ile birlikte Anadolu Efes taraftarlarının uğrak yeri olacak. Bu sokakta 90’lı yılların en büyük eğlenceleri basketbolseverleri bekleyecek.
 
Taraftarlar, 90’lar sokağında; PlayStation Classic, atari makineleri, langırt, hava hokeyi ve basketbol şut makinesinin yanı sıra sek-sek, hulahop, taso, oyuncu kartları ve ip atlama alanlarını ziyaret edebilecek.
 
Anadolu Efes, tüm taraftarlarını kalan sınırlı sayıdaki biletleri almaya ve Valencia karşılaşmasını kapalı gişe haline getirmeye davet ediyor.
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Avustralya merkezli girişim Alauda, Formula 1 keyfini gökyüzüne taşıyacak yeni yarış serisi...