#
#
STYLE
1970 yılından bugüne tüm UEFA ve FIFA turnuvalarında ‘’Resmi Maç Topu Tedarikçisi’’ olan adidas, UEFA 2013/14 sezonu Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi karşılaşmalarında kullanılmak üzere geliştirdiği en yeni tasarım ve en yüksek teknolojiye sahip resmi maç toplarını sahalara çıkarıyor.
04/09/2013 - 12:56
Finale 13 – 2013/2014 UEFA Şampiyonlar Ligi™ sezonu Resmi Maç Topu
adidas UEFA Şampiyonlar Ligi Resmi Maç Topu Finale 13, 2013/2014 sezonundaki tüm grup maçlarında Avrupa’nın en iyi kulüpleri tarafından kullanılacak. Bundan önceki resmi maç toplarında olduğu gibi, yeni tasarımda da vuruş noktasında en iyi kavramayı sağlamak üzere tasarlanmış bir dış dokuya sahip. 
 
 “Işık seremonisi” tasarımını vurgulamak amacıyla, ikonik yıldızlı panel yapısı içinde ayırt edici renk (beyaz / kızıl / gümüş / siyah) ve grafikler kullanılıyor. Yıldız panellerinin içinde konumlandırılmış UEFA Şampiyonlar Ligi logoları ile akan renk bantları, maç gününde stadyuma ve Avrupa’nın dört bir yanına yayılan ışık huzmelerini temsil ediyor.
 
Dünyanın dört bir yanındaki futbolseverlere gelişmiş bir maç günü deneyimi sunmak üzere tasarlanan, “gerçek zamanlı” uygulama Gameday Plus, adidas’ın UEFA Şampiyonlar Ligi ile uzun süreli işbirliği onuruna, sezon boyunca erişilebilecek sürpriz interaktif bir platform olarak karşımıza çıkıyor.
 
Ağırlıklı olarak Twitter üzerinde, @adidasfootball adresinde hayata geçirilecek olan platform, katılanlar için bir dizi tüketici deneyimi ve ödülünü de içeriyor. Sezon boyunca online olan aktivasyon, Pep Guardiola  (Bayern Münih), José Mourinho  (Chelsea) ve Carlo Ancelotti (Real Madrid) gibi önde gelen teknik direktörler tarafından da destekleniyor olacak.
 
Futbolseverler Eylül ayının ortasından itibaren www.adidas.com/gamedayplus ve Twitter’da @adidasfootball üzerinden bu çok özel deneyime online olarak erişebilecekler.
 
UEFA Avrupa Ligi™ Resmi Maç Topu
UEFA Avrupa Ligi’nin 2013/ 2014 sezonu için üretilen resmi maç topu, ünlü UEFA Avrupa Ligi kupa ve logosundan esinlenen, dikkat çekici yeni bir tasarıma sahip. UEFA Avrupa Ligi’nin artık bir klasik haline gelen renklerini (kırmızı / sarı) içinde barındıran resmi maç topu, UEFA Şampiyonlar Ligi Resmi Maç Topu Finale 13’e benzer şekilde, “ışık seremonisi” tasarımından ilham alıyor.
 
UEL Away Days
adidas ayrıca UEFA Avrupa Ligi için, sezon boyunca devam edecek olan “UEL Away Days” adlı kampanyayı da hayata geçiriyor. Kampanya takımların ve taraftarların UEFA Avrupa Ligi’ndeki ve Avrupa’nın dört bir yanındaki görüntülerinin, seslerinin yer aldığı YouTube video serilerinden oluşuyor.
 
FOTOĞRAF ALBÜMÜ
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
2021 bitmeden karşımıza birçok katlanabilir telefon modeli çıkarılacak. Bunlar arasında...