#
#
Kardemir Karabükspor ile Alanyaspor arasında yaşanan açıklama krizini delil olarak gösteren Sedat Sözlü, cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulundu.
11/05/2016 - 15:20
Adana Demirspor başkanı Sedat Sözlü, yönetim kurulu ve taraftarlarla birlikte cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulundu.  
 
İsmet İnönü Parkında toplanılarak basın açıklaması yapan Sedat Sözlü, basın açıklamasının ardından şikayet dilekçeleri savcılığa teslim edilerek grup olaysız bir şekilde dağıldı.
 
Basın açıklamasında cumhuriyet savcılığına verilecek dilekçelerin okunmasıyla birlikte, Adana Demirspor’un haklarının gasp edildiği maç maç görüntülerin yer aldığı CD kayıtlarıda teslim edildi.
 
Adana Demirspor başkanı Sedat Sözlü’nün konuşmaları , taraftarların “Ne hakemlerle ne siyasetle şampiyonluklar gelmesin bize” tezahüratlarıyla kesildi.
 
http://www.mavisimsekler.com/wp-content/uploads/2016/05/demirspor-basin-aciklama-4.jpg
 
İşte Sedat Sözlü'nün açıklamaları;
 
Yıl sonu geldikçe PTT 1.Lig'in ne hallere düştüğünü gördük. Bu aşamada yapılan tüm açıklamalar itiraf niteliği taşıyor. Türk futbolunun kimlere ve nelere hizmet ettiğini görüyoruz.
 
Türk futbolu masa başı oyunlarına alet olmuş durumda. Bakanları devreye sokacak olursak bizim de Bakanımız var; Fatma Güldemet Sarı 'dan destek bekliyorum, takımımız adına hak, hukuk, adalet bekliyorum. Ben şahsım adına herkesi, tüm Adana'yı temsil ederek buradayım.
 
Hakkı'mızı yiyenlere 'DUR' deme zamanı geldi. Son çıkışlar bir itiraftır, biz de bunları delil sayarak savcılığa suç duyurusunda bulunacağız. Biz siyasetle gelmek istemiyoruz. Benim ağabeyim de Büyükşehir Belediye Başkan'ı ama ben de siyasetle gelmek istemiyorum. Eğer Bakanlar'ı devreye sokacaksak adil olmamız için devreye sokmak lazım.
 
Ben bunu söylemek istemiyorum ama golümüzü vermeyen yan hakem Alanyalı'ydı, suskunluğumuz bir yere kadar. Play-Off'larda tüm Adana'nın gözü üzerinizde olacak, lütfen daha adil davranın.
 
Ben oyuncularıma güveniyorum, kötü oynadıkları dönemlerde olmuştur. Şu gelişmeler olmasaydı ilk 2'den çıkacak takın bizdik. Üstüne giderlerse ikinci bir şike davası açılabilir.
 
http://www.mavisimsekler.com/wp-content/uploads/2016/05/demirspor-basin-aciklama-1.jpg
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
25. James Bond macerası olan No Time to Die filminde kötü adam olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan...