#
#
Adana Demirspor, play off'un ilk maçında pazar günü saat saat 21.15'te sahasında konuk edeceği Manisaspor'u mağlup ederken rövanş için avantajlı skor elde etmenin hesaplarını yapıyor.
17/05/2013 - 15:33
Play off'a kalmanın sevincini yaşadıklarını söyleyen teknik direktör Mustafa Uğur, buralara gelene kadar çok sıkıntılar çektiklerini, kararlılık ve inançla hep birlikte inandıkları hedefe ulaştıklarını vurgularken şunları söyledi:
 
''Ancak bu iş burada bitmedi. Daha yapılacak işler var. Final için kazanmamız gereken 2 maç var. Geldiğimiz gün bu takıma ve şehre inancımız nasıl tamsa, bugünde aynı. Önümüzde final için 2, Süper Lig içinde 3 maç var. Bu 3 maç sonunda Süper Lig'e çıkmak, bizim için tek hedef.
 
Takıma geldiğimiz günü hatırlıyorum. Adana Demirspor'da ölü toprağı serpilmişti. İnsanların umudunu tükenmiş olarak gördüm. İlk antrenmana çıktığımız gün, bu takımın hedefi olmalı, dedik. Yönetimin kararı, ligde kalmaktı. Ama biz oyuncu gurubunun antrenman sahasındaki oyununu görünce, bu takımın bir hedefi olmalı dedik. Özellikle vurgulayarak söyledim, bu takım ilk 6'ya girmezse kendimi başarılı olarak saymam. Çok şükür bu başarıyı sağladık.''
 
18 YIL SONRA BÜYÜK ŞANS
Kulüp başkanı Önder Serin ise, ''Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. 18 yıl aradan sonra büyük bir şans yakaladık. Adana Demirspor taraftarı, camiası, şehriyle Süper Lig'i hak ediyor. Allah'ın yardımıyla bütün Adanalılara Süper Lig'i istiyoruz. Buradan sonra yapacak bir şeyimiz yok. Son söz futbolcularda, teknik heyette'' diye konuştu.
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Kısa bir süre önce inceleme fırsatı bulduğumuz Huawei Watch GT 2e hakkında güzel bir gelişme...