#
#
MİLLİ TAKIMLAR
2016 Avrupa Şampiyonası elemelerinde Letonya ve Hollanda ile karşılaşacak A Milli Takımımız, Riva'da bulunan TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplandı.
31/08/2015 - 03:02
İlk çalışmasını Pazar akşam 19.00'da basına kapalı olarak gerçekleştiren A Milli Takım'da aday kadroda bulunan ancak bu akşam kulüp takımlarıyla maça çıkan futbolcular yer almadı.
 
Dün akşam müsabaka oynayan futbolculara, fitness salonunda 10 dakika süren koşunun ardından sauna, havuz ve masajdan oluşan rejenerasyon programı uygulandı. Diğer grup ise sahada ısınma hareketlerinin ardından core antrenman ve pas çalışması yaptı. 4 ve çift kaleli dar alan oyunu ile devam eden idman rejenerasyon koşusu ve stretching ile son buldu.
 
Sakatlıkları bulunan Arda Turan ve Gökhan Gönül ise takımla birlikte düz koşu yaptıktan sonra fiziksel performans antrenörü eşliğinde takımdan ayrı özel bir çalışma gerçekleştirdi.
 
Öte yandan, 30 Ağustos Zafer Bayramı sebebiyle A Milli Takım teknik heyet ve futbolcuları antrenman öncesinde büyük Türk bayrağı ile poz verdi.
 
http://funkyimg.com/i/21BTF.jpg
 
A Milli Takım, yarın saat 19.00'da TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapacağı antrenmanla Letonya maçının hazırlıklarını sürdürecek. Medya mensupları, çalışmanın tamamını takip edebilecek.
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, yurtdışı başarılarına yeni kilometre...