#
#
zebercet41, foruma yazdı.
Teşekkür ederiz.
Kocaelispor yenildiğinde eski yönetim ve başkanın fotosunu paylaşanlar uyandırdı herhalde. İzmit çarşıda cafelerde, marinalarda toplantı yapıp "nasıl olsa hasta kendi bırakır biz alırız", "bahri zamanında toplu üyeliklerde vardı onların desteğiyle zaten kazanılır" diyenlere de dikkat et.
 

"zebercet41" dedi ki;

O işler geçti. Kongre 3 sene sonra. Mikser fiyatlarında indirim var. Fake hesaplar bakanını tekrar bu kulübe sokmak isteyenler başkanı içerden bir an önce devirme planı yapanlardır. Başkan kendi müdür bulamayacak mı kulübe. Albayistler bu adamı istemiyor. Bu oyunlara gelme albay hüseyin.

"zebercet41" dedi ki;

https://www.kocaelikoz.com/guncel/uzelin-vukuatlari-bitmiyor-simdi-de-isyeri-basti-h44037.html
 
https://www.kocaelikoz.com/spor/kulup-m ... 12028.html
 
Albay hüseyin başkanım. Biz albayistler sen geldiğinden beri yaptıklarını gördük senin her zaman yanında olduk her platformda savunduk. Emin ol oyuna geldiğin an sene sonu gidici sen olursun. Bu her dönemin adamları, sana zarf atanlar yine olacaklar. Kongrede sen konuşmaya çıktığında küfür eden, gülüp makara yapan adamlar hep beraber bir olmuş bir şeyler peşinde yine. Biz seninle 3 sene daha olmak istiyoruz süper lig görmek istiyoruz. Senin çevren de zaten en bir sürü adam vardır ku kulübe müdür olabilecek. Sana inanıyoruz başkanım, önce ki başkan döneminden mağdur olan, bu başkanı seven savunan herkesi aşağıda ki maddeleri savunmaya davet ediyorum. Gerisi başkanımıza kalmış.
 
BİZ ALBAYİSTLER İSTEMİYORUZ!
 
Senin herzaman yanında olan albayistlerin dediğini yap bahri'yi bir kere eleştirmeyenlerin attığı zarfı yeme albay hüseyin başkanım.
Sana şiirler şarkılar yazanların boynunu eğdirme albay hüseyin başkanım.
Sana içeriden darbe yapmak isteyenlerin oyununa gelme albay hüseyin başkanım.
Taraftara küfür edenleri engelleyenleri camiada ismi fake hesaplar bakanına çıkanları içeri alma albay hüseyin başkanım.
Sen biz ezilenlerin hür sesisin bizi dışlayanlarla yol yürüme albay hüseyin başkanım.
5 senelik reklam arasının 2. adamını içeri sokma albay hüseyin başkanım.
Tesislerimizi zararına satanların 2.adamını içeri sokma albay hüseyin başkanım.
Biz eleştirdik bize gülücük attılar t.şak geçtiler bunlar eski maraton tayfası dediler bazılarına özgürsporlu dediler albay hüseyin başkanım.
Senin şampiyon yaptı diye arkasında durduğun selahaddin hocayı isteyen istediği eleştiriyi yaptı ama bunlar
kendi ümy hocalarında engelledi albay hüseyin başkanım.
Rahmetli serhat boza sosyal medyadan bir baş sağlığı mesajı bile yayınlamayı çok görenleri içeri sokma albay hüseyin başkanım.
Sen geldin bu taraftar "esrarlı gözler" yerine "ey özgürlük" şarkısını söylemeye başladı prangalarından kurtuldu albay hüseyin başkanım.
Kongrede yapamadıklarını içeriden yapmaya çalışacaklar albay hüseyin başkanım.
Abdülhamid yalnızlığı, atatürke yapılan fesatlıkları yaşarsın albay hüseyin başkanım.
Sana olan destek yarı yarıya azalır muhalifler artar albay hüseyin başkanım.
Daha seninle tüzük değiştireceğiz önemli maddeler koyacağız albay hüseyin başkanım.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Russell35, foruma yazdı.
Ligin en çok gol atan takımıyız şu anda. Gaziantep maçında kaçırdığımız, son paslarda hata yaparak giremediğimiz bir çok pozisyon da var. Öte yandan ligde 4 gol yemişiz. 2'si bireysel hatadan kaynaklanan penaltılardan. Rakibe de öyle çok pozisyon vermiyoruz. Takım iyi yolda. Daha yeni gelenler tam olarak dahil olamadı. Belki Guilherme veya benzeri bir oyuncu da katılır. Takım bazen çok güzel pas trafikleri yapıyor. Eksikler var mı, tabii ki var. Ama o yönleri de geliştirebiliriz. İlhan Palut'un maç sırasındaki hamlelerini eksik buluyorum. Rotasyonu yeterince değerlendirmiyor ayrıca vs. Bunun yanı sıra oyuncular bazen kolay şekilde top kaybediyorlar. Forvet oyuncularını da gol katkısı anlamında daha etkin kullanabilmeliyiz. Ama eksik yönlerimiz harici gidişatımız fena değil. Bu kadar eleştiriyi hak etmiyor bence takım ve oyuncular. Yapıcı eleştiriye her zaman varım ama biraz fazla abartıyoruz eleştirinin dozunu diye düşünüyorum.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
inadınagözgöz, foruma yazdı.
sahadaki skora itiraz eden bir iki isimden biri halil. iyi oynar kötü oynar gol atar atamaz ama her maç terinin son damlasına kadar mücadele ediyor. zaten o mücadelesiyle de o kadar çok deniyor ki bir tanesini denk getiriyor bazen ama sorsan çok göztepeli kardeşlerimize halil siktirsin gitsin ama twitterda formalar terlesin yeter edebiyatı yapıp racon kesmeye devam. samimiyetsiz herifler. halil dediğiniz adam türkiyede göztepe ile oynamadığı lig kalmadı. bari buna saygınız olsun.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
tam35ayhan, foruma yazdı.
Takımda Halil kadar koşan, rakibe basan, rahatsız eden başka oyuncu var mı? Maçın başından sonuna kadar ileri geri durmadan koşuyor, topun rakipte olduğu her pozisyonda kanadındaki adamı sonuna kadar kovalıyor, kanat oyuncusu olmasına rağmen forvetlerimizden çok gol atıyor. Zaten bunların yanında güzel orta da yapabilseydi elimizde tutamazdik.
 
ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
yitip_giden07, foruma yazdı.
Kazanırsak zirve ortağıyız rakiplerimiz bu hafta puan kaybetti :))
Şu maç seyircili olsa ne güzel olurdu
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Russell35, foruma yazdı.
Halil gayet iyi oynuyor. Gol atıyor, asist yapıyor, hızlı, çalışkan, elinden geleni de yapıyor. Neden bu kadar yükleniliyor bu adama anlamıyorum. Kadroda daha iyi bir mevkidaşı olsa yedek kalırdı zaten. Yıllardır her gelen hoca da şans veriyor. Demek ki gördükleri, bildikleri bir şey var. Ben takıma dinamizm kattığını, her sene futboluna bir şeyler eklediğini düşünüyorum. Yapabildiğinin en iyisini yapmaya gayret ediyor. Göztepenin süper lige gelme yolculuğunda da ciddi katkısı olmuş bir oyuncu. Sonra vefa falan diyoruz. Herkes unutur Göz Göz unutmaz diyoruz. Kadrosunda en uzun soluklu oynayan gayretli bir oyuncuya bu kadar negatif eleştiriyi ben anlayamıyorum.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
, foruma yazdı.
Eğer GS'nin Avrupa maçları olmasaydı Fener'i farklı yenerdi.
 
Erol hoca bir puana gelmiş defansı ön planda tutup orta sahayı sağlama aldı ve istediğini kaptı. Bence Fatih Terim ve futbolcular bu maçı değil Glasgow maçını düşünüyordu ve zaten mantık olarak olması gereken buydu çünkü sonuçta 40 haftalık bir lig ve kaybolan sadece 3 puan.
 
Ama Avrupa'dan daha bu zamanda elenmek Fatih hoca'ya çok koyar Glasgow da olsa koyar. Yanılmıyorsam Fatih Terimli GS herhangi bir ön elemede hiç elenmedi.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
0616, foruma yazdı.

"es222es" dedi ki;

ilk kez 6 yemedik muhtemelen son da olmayacak futbolun içinde bu skorlar var. He rakip taraftarlar eğlenip makara yaparlar mı kendileri bilecek o işi elbet yapabilirler. Üzüldüğüm nokta sahada mücadele edilmemesi. Koş, mücadeleni ver, terini akıt arkanızda duralım.
 
Bizim yapacağımız iş bolca koşup sert mücadele etmek ama Mustafa Özer takımı çok geride başlatıyor ve pres uygulamıyor böyle olunca da rakip çok rahat üstümüze geliyor ve yetenekli bir takımsa skor böyle oluyor.
 
Altay takımı için bu maç ölçü olmaz ama tek tek bakınca çok yetenekli topçuları var ilk 2 için ciddi adaylar. Çok fazla provokatif yazan arkadaşlar olsada Altay'a bundan sonraki maçlarında başarılar dilerim.

Altay takımı için bu maç ölçü olmaz ama Altay tribünleri için ölçü oldu sanirim.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Atalay1925, foruma yazdı.
Selçuk Şahin veda etmiş futbola... Veda yazısını okuyunca duygulandım... Şanlı Göztepe vurgusu kalbimi çaldı benim... Hakkımız helal olsun... Yolu da açık olsun...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
kad1, foruma yazdı.
Yanlış anlaşılma olmasın asıp kesme deği, benim gibi aklı başında çoğu kişi memnun olmasa da İlhan hocanın arkasında. Fakat Halil nasıl orta açmayı öğrenemediyse İlhan hoca da geçen seneden beri oyunu okumayı, oyuna doğru müdahale etmeyi öğrenemedi. Oyun içinde bireysel hata hep olur, ama yönetenlerin ısrarla aynı hataları yapması bence kabul edilebilir değil.
 
Yine de umarım daha başarılı olur ve tekrar alkışlarız.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
HABERLER