Zaman: 05 Ağu 2021, 07:21

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 255 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 26  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Bursaspor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2021, 09:54 
Kullanıcı avatarı

Kocaeli yazdı:
Geçen Bursalı birinden dinledim yaklaşık 50 dosya yaklaşık 95 milyon lazımmış tahtayı açmak için doğrumu bu?
Doğruysa Allah yardımcınız olsun 10 sene açamadık biz tahtayı hemde o kadar büyük rakamlar değildi.
O gelen genç arkadaş ve ekibi bunu başarırsa helal olsun.
Hee öteleme ile falan belki yapılabilir de komple kapama çok inanmadım ben açıkcası

44 dosya. 4ü halledildi. İyi bir hava yakalandı. Açılmasa bile en azından bir yerden başlamış olacağız. Şimdiye kadar hep geri gittik. Yerimizde bile saysaydık bu kadar kötü olmazdı.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2021, 10:27 
Kullanıcı avatarı

@Kocaeli faizler hariç dediğin gibi 100 milyon lazım tahta açılması için rakam doğru.

@YeşilBeyaz37 9 tanesi halledildi 44 dosyadan dün itibariyle.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2021, 15:53 

Bugün de 3-5 dosya halledilir umarım ay sonuna kadar bazı şeylerin netleşmesi lazım.Daha gelecek transferler olacak onların da kampa katılması lazım.Yerli oyuncular halledilir dosyada halledilmesse taraftarın önüne atılır ama yabancılarda öyle bir durum olmaz malesef.
Adamın 300 bin euro alacağı var 150 ye tav olması lazım imza vermesi için tamamını isterse yine sıkıntı büyük.
Bir de ulaşılamayan futbolcular varmış.Saneye hiç ulaşılamamış mesela umarım böyle bir sıkıntı da yaşanmaz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2021, 16:44 
Kullanıcı avatarı

Genelde kalan son dosyalar büyük problem yaratıyor. Mecbur diyor bunu ödemeye. Aslında hepsine aynı anda görüşüp biriniz kabul etmezse hiç birinize ödeme yapmıyorum diyeceksin. Bizde 94 dosyanın ufak tefek olan 50 tanesini falan çözmüştük. Kalan dosyalar en büyük parayı oluşturan dosyalardı. Onlarda hiç biri geri adım atmadı. Umarım çözersiniz.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2021, 13:54 

Öyle adamlarla muhattap olunuyor ki bu süreçte geçen bizim eski başkan anlatıyordu Kemal Aslan'a gidilmiş para yok ama vereceğiz demiş söylenen laf şu ne kadar parayla geldin. Bu transfer yasağını kaldırma işi çok zor çok sıkıntılı ötelesen bile yine karşına çıkıyor

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2021, 15:01 
Kullanıcı avatarı

8 oyuncu vermişiz milli takımlara.
U18: Alper Adıyaman, Taha Altıkardeş, Tuğbey Akgün
U17: Talha Yakın, Kerem Kök
U16: Hamza Baran Arıkan, Mehmet Bilgin, Melih Sağlam
Taha ve Tuğbey A takımda oynuyor zaten bu sene de 11de devam ederler büyük ihtimal. Kerem ve Hamza Baran da Mustafa Hoca ayrılmazsa seneye sürekli A takım kadrosunda kalırlar. Diğerleri nasıl acaba hiç izlemedim o çocukları.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2021, 22:38 
Kullanıcı avatarı

taha altıkardeş için abartmıyorum farkı bir ülkede x bir takımda böyle ortaya çıksa 15-20 milyon euro yazılırdı en az bu yaşında. hayatını futbola adarsa bizi çok gururlandıracak bir oyuncu, dünyanın en büyük takımlarında oynayabilecek bir kapatasitesi var.

emin adanurdan ses çıkmıyor bu ara, bi ton zorluk çıkaran vardır şimdi tahmin edebiliyorum, alacaklılar hepsini isteyecektir haklarıdır da fakat orta yolu bulmaları lazım, öteleme olur taksite bölme olur bir şekilde kabul edecekelerdir çünkü bursaspor çıkamazsa onlar da parasını alamaz bu kadar basit. bunu alacaklılara net bir şekilde ifade etmeleri lazım.

iç transferde cüneyt ve burak ile devam kararı alındı olumlu buluyorum, burak altıparmak için olumsuz düşünen kimse yoktur, cüneyt ise efendi gibi topunu oynayı elinden geldiğince.
sezon sonuna doğru da baya toplamıştı kendini şanssız sakatlık yaşadı.

bu tarz kötü günlerimizde bizimle birlikte olan oyuncuları bir kalemde silip atarsak ayıp etmiş oluruz bu da bursaspor camiasına yakışmaz.

acilen onur atasayar ve günahıyla sevabıyla bizim evladımız olan ataberk ile sözleşme uzatmalıyız, tahta eğer olur da açılırsa bu isimlerin o kurulacak kadro içinde olması bize güç katacaktır.

batuhan için teklif var deniliyor trabzon ve galatasaraydan, konuşulan 2 m. euro rakamı ve gelecek satıştan pay doğru ise satılabilir diye düşünüyorum 20 milyon tl yapar şu dönemde ilaç gibi gelir kulübe.

emirhan ve burak kapacak satılırsa büyük hayal kırıklığı olur benim için, bu lig için takımı üzerine kuracağın 2 oyuncu bence bu iki isim, emirhanın olmadığı maçları hatırlayın geçen sezon, kapacak da 7 gol 7 asist bitirdi, daha güçlü bir takımda çok daha iyi oyunlar ortaya koyacaklardır yeter ki elde tutalım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Haz 2021, 13:17 
Kullanıcı avatarı

https://twitter.com/eminadanurea1/statu ... 1966273537

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Haz 2021, 14:18 
Kullanıcı avatarı

borç 850 milyonmuş behhh ananı avradını..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2021, 15:30 

yiye yiye bitirmişler kulübü.öbür dünyada hesabını nasıl verecekler orası meçhul,bu dünya gelip geçici. :roll:

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 255 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 26  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], fuar, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Lusage

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye