Zaman: 18 Haz 2021, 06:22

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 147 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Transfer Dedikoduları 2021-22
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 16:10 
Kullanıcı avatarı

Salih Uçan transferi rotasyon için yararlı olacaktır, ilk 11 için düşünülüyorsa o seviyede olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Kenan Karaman ile ilk görüşme olumlu geçmiş. Larin’in gitmesi durumunda hemen hemen aynı tip oyuncular olduğundan orayı başarılı bir şekilde doldurmuş oluruz bence.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 16:21 

Serdar Dursunu kimse görmüyor mu

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 16:39 
Kullanıcı avatarı

Serdar Dursun'a Çinden 2 milyon euro maaş 1 milyon euro da imza parası teklifi gelmiş.Kayserispor olarak durumu soruldu bu fiyat duyulunca geri çekinildi Ts kendisine imza parası yok 1 milyon euro vermiş ama şu anlik yok demiş.Yaşınida düşünürsek çine gidip vurgun peşinde olur gibi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 16:39 
Kullanıcı avatarı

Aretias yazdı:
Serdar Dursunu kimse görmüyor mu

Muhtemelen Bundesliga'nın düşmemeye oynayan takımlardan birine gider. Türkiye'den iyi para teklif edilirse gelir belki buralara.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 17:34 

https://ortacizgi.com/besar-gudjufi-besiktasta

Hayırlı olsun...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 23:43 

Transfer dönemi olmasa kafayı yemiştik çoktan Allah razı olsun bu dönemden. 2 günde en az 15 isim yazıldı FB'mize.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 23:44 
Kullanıcı avatarı

Mbaye Diagne :arrow: west bromwich

Doğruysa hediye paketi yapıp yollanmalı

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2021, 00:41 

transfer döneminden beklentim geleceklerden ziyade gidecek isimler içindir. özellikle mert hakan, ozan tufan, caner erkin, gökhan gönül,sinan gümüş, volkan demirel, selçuk şahin, mehmet aurelio ve kulüp doktorlarının acilen postalanması tek arzum. bu abici,adamcı tayfanın değil bizim kulüpte, her hangi bir futbol takımında oynamaması gerektiğini düşünüyorum. bunlara ek olarak,sigorta primlerini doldurmuş, yaştan dolayı emeklilik gününü bekleyen cisse ve sosanında gönderilmesi gerek. tisserandı es geçmemek olmaz.

transfer edilecek futbolcuların planlarınıda gelecek hocaya göre şekillendirilmesi gerektiğini düşünüyorum ama bunun için geç kalındı diyebiliriz zira ne başkan belli ne hoca belli.

son bir isteğim var ama bunun asla gerçekleşmeyeceğini biliyorum. geçmiş sezonda lige damga vurmuş yetenek ve karakter yoksunu futbolcuları inşallah transfer etmeyiz. sırf gs ve bjk ye transfer çalımı atılacak diye yapılan onlarca kazık transfer oldu seneler boyunca. ve bunlara ek olarak yaşı 34-35 olmuş, ay başları ziraat bankası atmsinde emekli maaşını çekmek için sıraya giren futbolcuları allah rızası için almasınlar artık.

Boupendza transferi olabilir her an. Bizim yönetim yapar yani bunu. Gs ya da bjk ile adı geçmesi bile yeterli olur. Akıl yok akıl. Burak yılmaz dedikodusu var. Olivier Giroud 35 yaşına giriyor bu sene.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2021, 02:00 

@roxrox

Boupendza'nın bonservisi çok fazla.3-4 tane adam satmadan alabilmesi mümkün değil FB'nin ki,puan silme cezası alması bile olasılık bu sezondan.Çoğu dediğine katılıyorum.Rakiplere çalım atmak için gereksiz 10 tane adam almanız çok saçma.Pelkas'ın genç dinamik versiyonu bir santrafor, Vida gibi bir stoper ile takım gayet sağlam olur.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2021, 02:17 

faris87 yazdı:
@roxrox

Boupendza'nın bonservisi çok fazla.3-4 tane adam satmadan alabilmesi mümkün değil FB'nin ki,puan silme cezası alması bile olasılık bu sezondan.Çoğu dediğine katılıyorum.Rakiplere çalım atmak için gereksiz 10 tane adam almanız çok saçma.Pelkas'ın genç dinamik versiyonu bir santrafor, Vida gibi bir stoper ile takım gayet sağlam olur.

yok ben orada boupendzanın alınmasının aptallık olacağını belirtmiştim. Ama iddia ediyorum, gs veya bjk ile adı geçtiği an bizim kulüp parası neyse verir alır. sosyal medya şarlatanlarıda bir güzel kendilerince dalga geçer herkes bi havaya girer .

Biz mert hakanı sadece galatasaray yüzünden aldık. Galatasaray ile anılmasaydı biz o transferi yapmazdık. Sosyal medyada ki gerizekalılar bu transferlerden çok hoşlandığı için yapılıyor bunlar.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 147 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye