Zaman: 22 Haz 2021, 06:44

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 482 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 49  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 20:55 
Kullanıcı avatarı

Alt liglerden gelen en iyi transferimizdi. Zamanla süper lig seviyesinde teknik ve fizikli bir oyuncu oldu. Artısıyla eksisiyle beğendiğim bir futbolcuydu. Yine de yeni sözleşme imzalasa şaşırırdım. Bir Halil, Berkan vs sahiplenmesi olmasa da güzel katkıları oldu. Yolu açık olsun. Fenerbahçe falan almıştır herhalde.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 21:02 
Kullanıcı avatarı

Palulide vedalaştı diye haberler var.. Alpaslan zaten ayrılacağını belirtmişti. Berkan kaldıysa as sol bek gibi görünüyor.Burekoviçin sözleşmesi devam ediyor. Gitmem derse üçüncü sol bek alınması zor gibi.
Şimdilik bir sağ bek ve rotasyon dahil iki stoper transferi garanti gibi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 21:13 
Kullanıcı avatarı

Fatih Kurucuk'un Karagümrükle sözleşmesi bitiyor sanırım. Bizim kulüple bir sıkıntısı yoksa gelsin isterdim. Tabii bizim yönetim ucuza bıraktığı oyuncuyu daha pahalıya alır mı bilmem. Bir sakatlığı varmış ama ciddi midir onu da bilmiyorum. Sonuç olarak Alpaslanın yerini daha iyisiyle doldurmak lazım. Gerekirse Yurt dışından çakı gibi, net bir transfer yapılmalı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 21:14 

Öncelikle yeni sezon başta Göztepe’miz için sonra bizler için hayırlı uğurlu olsun

Üst üste 5. toplamda 30. sezona giriyoruz. 1 sene hariç düşme korkusu yaşamadan bitirdik sezonları. Lige renk de kattık büyük maçlar kazandık taraflı tarafsız herkes ligde olmamızdan kalıcı hale gelmemizden hoşnut. Bunları değerli buluyorum

Bu sezon vites yükseltmemiz gerektiğini düşünüyorum. 5.’lik avrupa ligi hedef olarak belirlenmeli ve bu doğrultuda doğru adımlar atılmalı. Ek olarak kupa mutlaka önemsenmeli kupa maçları hazırlık maçı gibi oynanmamalı. Antalyaspor’un bu sene yaptığını biz neden yapamayalım??

Berkan’la sözleşme uzatılmasına şaşırdım. Karardan dolayı sevinçliyim ama aidiyet duygusu yüksek kulübü sahiplenen formanın hakkını veren bir futbolcu Berkan mutlaka standart bir performans verecektir

Alpaslan’ın da yolu açık olsun iyi performans verdi üç sene. biz de onu alt ligden alıp vitrine çıkaran kulüp olduk bonservis getirerek gitseydi keşke ama futbol ortamında bunlar var yapacak bir şey yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 21:22 
Kullanıcı avatarı

Umarım bu sene üstüne koyarak ilerler yönetim. Tamam düşmüyoruz güzel ama daha fazlasını da yapabilmeliyiz artık. Marka değerimiz de yerinde sayıyor bu şekilde. Çıtayı yükseltmek lazım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 21:43 
Kullanıcı avatarı

Ünal hocanın kalmasından yanayım.Artik istikrarlı olmamız lazım.Her sene yeni bir td takımı çok fazla ileri götürmüyor malesef.Sivas ilk devre ligi 15.sira da bitirmiş ikinci yarı oynadıkları futbol mâlum. Biz olsak riza hocaya tenekeyi bağlamıştık bile.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 22:38 

Megyeri ile konuşulup kendisine kulup bulması istenebilir.Yok yanaşmıyor ise tazminatı neyse verilip gönderilmeli. Eren de kiralık tan geri gelecek herhalde bu sezon. İrfancan - Arda - Eren üçlüsü hem kalemizi korur hem de kendilerini geliştirip başarılı olabilirler. Uzun seneler kalede sıkıntımız olmayabilir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 22:42 

albatros35 yazdı:
Ünal hocanın kalmasından yanayım.Artik istikrarlı olmamız lazım.Her sene yeni bir td takımı çok fazla ileri götürmüyor malesef.Sivas ilk devre ligi 15.sira da bitirmiş ikinci yarı oynadıkları futbol mâlum. Biz olsak riza hocaya tenekeyi bağlamıştık bile.

Sivas sakatlıktan hastalıktan kadro kuramadi bir çok maca 14 kisi 15 kisi cikti durum böyle iken kimse sucu hocada aramazdi.
Ornek bence yanlış olsa da istikrar açısından doğru söylüyorsun..
Tamer tuna Bayram hoca Kemal hoca palut bunlarla da istikrar yakalanmazdi.
Istikrar yakalamak için dogru insanları bulmak lazım.
Unal hoca teknik taktik ve oyuncu değişikliği konusunda bizi kizdirsa da bence duruşu bir yili vermeyi hakediyor diye düşünüyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 23:10 
Kullanıcı avatarı

Stabil35 yazdı:
albatros35 yazdı:

Sivas sakatlıktan hastalıktan kadro kuramadi bir çok maca 14 kisi 15 kisi cikti durum böyle iken kimse sucu hocada aramazdi.
Ornek bence yanlış olsa da istikrar açısından doğru söylüyorsun..
Tamer tuna Bayram hoca Kemal hoca palut bunlarla da istikrar yakalanmazdi.
Istikrar yakalamak için dogru insanları bulmak lazım.
Unal hoca teknik taktik ve oyuncu değişikliği konusunda bizi kizdirsa da bence duruşu bir yili vermeyi hakediyor diye düşünüyorum.
Evet haklısın kadro kurmakta baya bir zorlanmışlardi ilk devre.Ünal hocanın eksiklikleri var ama belli bir kalibresi ve vizyonu da var.Ben bu sene daha başarılı bir sezon geçireceğimizi düşünüyorum yeter ki transferler karavana olmasin.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 23:21 
Kullanıcı avatarı

Alpaslan'ın hataları var mı, var. Ama bu kulübe verdikleri de yadsınamaz.

Karakter meselesine gelirsek, oyuncuyla ticari anlaşmazlığı yüzünden dedikodu yapanlardan 10 kat daha karakterlidir. Sözde Göztepeli emlakçı ''İstanbul'a gidiyor'' diye dedikodu çıkarmıştı. Alpaslan o tarihten sonra 1.5 sezon daha formamızı giydi. Verdiği sözün, sözleşmesinin gereğini yerine getirdi. Yolu açık olsun.

Fatih Kurucuk içinse bir girişimde bulunacağımızı sanmam. Göztepe'ye karşı kırgınlığı değil yarası olan bi kardeşimiz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 482 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 49  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye