Zaman: 29 Tem 2021, 11:05

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 709 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 71  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 15:54 

Sepil'den bu sene de bir cacık olmayacağının ilk işareti geldi. Ben umudumu düşüyorum.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 15:58 

Russell35 yazdı:
Ben Berkanın kalmasına sevindim. Çok laf söylendi ama hep elinden geleni yaptı. Göztepeyi sevdiğini de düşünüyorum. Hep saygılı, karakterli tutum sergiledi. Bence hücumu baya iyi. O kadar oyuncu alındı sola hiç biri rotasyon için aldığımız Berkan'ı kesemedi. Keşke savunması daha iyi olabilse. Rotasyon açısından kalmasını doğru buluyorum. As sol bek için Traore gibi birini bulabilsek süper olur.

Sola alınanlar stoper Leo, Burekovic, Lumor gibi vasat altı isimler, yaşı 33 ama fiziksel yaşı 39 gibi, Traore gibi sakatlık sorunu yaşayan bir oyuncu gelirse Berkan yine 11

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 16:02 
Kullanıcı avatarı

Ftorres35 yazdı:
Russell35 yazdı:
Ben Berkanın kalmasına sevindim. Çok laf söylendi ama hep elinden geleni yaptı. Göztepeyi sevdiğini de düşünüyorum. Hep saygılı, karakterli tutum sergiledi. Bence hücumu baya iyi. O kadar oyuncu alındı sola hiç biri rotasyon için aldığımız Berkan'ı kesemedi. Keşke savunması daha iyi olabilse. Rotasyon açısından kalmasını doğru buluyorum. As sol bek için Traore gibi birini bulabilsek süper olur.

Sola alınanlar stoper Leo, Burekovic, Lumor gibi vasat altı isimler, yaşı 33 ama fiziksel yaşı 39 gibi, Traore gibi sakatlık sorunu yaşayan bir oyuncu gelirse Berkan yine 11

Traore gibi biri derken, performans olarak Traorenin sağlıklı hali gibi. Berkan rotasyon için gayet iyi bence. Zaten bu zamana kadar alınanların iyi olmadığını ben de kabul ediyorum. Orda rotasyon için alınan Berkanı kesebilen bir sol bek alamadığımızı vurguluyorum. Artık Berkanı kesebilecek iyi bir sol bek şart. Sol bek ve sağ bekin takım performansında ciddi önemi var. Yönetim bu zamana kadar bu mevkileri hep küçümsedi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 16:16 

Russell35 yazdı:
Ftorres35 yazdı:
[quote="Russell35"]Ben Berkanın kalmasına sevindim. Çok laf söylendi ama hep elinden geleni yaptı. Göztepeyi sevdiğini de düşünüyorum. Hep saygılı, karakterli tutum sergiledi. Bence hücumu baya iyi. O kadar oyuncu alındı sola hiç biri rotasyon için aldığımız Berkan'ı kesemedi. Keşke savunması daha iyi olabilse. Rotasyon açısından kalmasını doğru buluyorum. As sol bek için Traore gibi birini bulabilsek süper olur.

Traore gibi biri derken, performans olarak Traorenin sağlıklı hali gibi. Berkan rotasyon için gayet iyi bence. Zaten bu zamana kadar alınanların iyi olmadığını ben de kabul ediyorum. Orda rotasyon için alınan Berkanı kesebilen bir sol bek alamadığımızı vurguluyorum. Artık Berkanı kesebilecek iyi bir sol bek şart. Sol bek ve sağ bekin takım performansında ciddi önemi var. Yönetim bu zamana kadar bu mevkileri hep küçümsedi.[/quote]

Şu sol bekteki sayı doğruluğunu hücüm hattına da uygulamalıyız hep olması gerektiği gibi iki kişi var. Ama hücuma bakıyorsun 4 forvet, 5 kanat, 3 forvet arkası gibi fazladan alınan oyuncu var, 6-7 transferi geçmeyelim bu sene. Bana ileri 3-4'lü daha öncelikli gibi geliyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 16:29 

Herkes rotasyon diyor kesin 11 oynar :) Bizim görmediğimiz bir şey var bu adamda.
Şenol Güneş kadroyu açıklarken genç diye Rıdvan'ı seçtik ama Göztepe'den Berkan falan var diye bahsetti. Milli takım için bile değerlendirilmiş adam. Biz anlamıyoruz bu işten :)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 16:43 

Signorin yazdı:
Herkes rotasyon diyor kesin 11 oynar :) Bizim görmediğimiz bir şey var bu adamda.
Şenol Güneş kadroyu açıklarken genç diye Rıdvan'ı seçtik ama Göztepe'den Berkan falan var diye bahsetti. Milli takım için bile değerlendirilmiş adam. Biz anlamıyoruz bu işten :)
250 orta yapıp 5 tanesi gol oluyor diye, birde uzaktan 1-2 golü etkiliyor :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 16:44 

Başıma birşey gelmeyecekse ben Berkan'ın kalmasından memun oldum diyeceğim :)

- 5 asist 1 gol ile oynamış.
- Rakip sahanın 10.metresinden sonra sağ ya da soldan kullandığımız tüm serbest atışları çok etkili , ya gol buluyoruz ya da tehlike yaratıyoruz.
- Çizgiye inip yaptığı ortaların neredeyse tamamı hedefi buluyor.
- Rakip ceza sahasına doğru kenardan topla giderken Berkan orta yapabilirse kesin birşeyler olur hissiyatına kapılıyorum.
- Verdiği röportajlarda genelde düzgün yorumlar yapıyor , ekibin diğer üyeleri gibi irite edici fazla hareketi yok.
- Defansif anlamda eleştirilecek çok yanı var ama kapasitesinin tamamına yakınını kullanmaya çalıştığını düşünüyorum.
- Bir Traore değil , hiç bir zamanda olamaz ama kadroda bulunması bence o kadar da kötü bir durum değil.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 16:50 
Kullanıcı avatarı

Signorin yazdı:

Anlamamak değil de maçları at gözlüğüyle izleyen birçok taraftarımız mevcut. Orta sahada Giulherme gibi bir oyuncu yokken çoğu maçta Berkan'ın ayağına baktığımızın farkında değiller. Topun dönüp dolaşıp sol beke gelmesini tesadüf sanıyorlar.

Cumartesi günü tartışmasız ligin en etkili kanat ikilisine karşı oynadı. Kornerde timing hatası yaptı, golü yedik. Onun haricinde Ndiaye ile birlikte kanadı çok iyi savundular. Berkan'ın kullandığı serbest vuruşların hemen hepsi tehlike yarattı. Biri gol oldu, birini kaleci az farkla çeldi, birini de Atınç yakın mesafeden auta vurdu. Akan oyunda kestiği orta az daha gol oluyordu. (Ndiaye'nin kafa vuruşu).

Burekovic de kötü oyuncu değil. Ama bu ligin temposuna alışamadı sanki. O yüzden Berkan'ın önüne tercihen genç ve istikrarlı bir sol bek şart. Mesut Çaytemel'in 36 yaşında forma giydiği ligde Berkan kaşına kaşına 2 sene daha oynar. Yeter ki tüm sezonun yükü omuzlarına bırakılmasın.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 17:01 

Muhtemelen iyi bir sol bek alınacak. Rotasyonda yabancı yerine yerli tercih edildi diye düşünüyorum. Bu durumda burekovic gönderilir. Bu şekilde olursa mantıklı hamle.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 17:06 
Kullanıcı avatarı

Berkan kapasitesi ölçüsünde elinden geleni yapan bir oyuncu. Karekter olarak ta düzgün birisi. Rotasyon için düşünülüyorsa mantıklı bir hamle.Lakin mutlaka etkili bir sol ve sağ bek almamız şart.Fenerbahçe,basında çıkan haberlere göre Novak'ı kadroda düşünmüyormuş,alınabilse çok iş yapar bizde.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 709 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 71  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bozkurt1903, garajalti, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenTown, İzmirAltay, Jameican1912, reddern, Ressambob, yasingzt

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye