Zaman: 05 Ağu 2021, 07:35

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 286 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: TFF 1.Lig 20/21 | Play-Off
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 17:23 
Kullanıcı avatarı

karadeniz yazdı:
40 yaşında, kılları yosun tutmaya başlamış adam; ömrü hayatında ilk kez göreceği lige çıkmanın keyfini çıkarmak yerine, buraya gelmiş zırvalıyor ya.
Soda paylaşmış aman, ne büyük goy goy.

öncellikle terbiyesizsin gırgırdan şakadan anlamıyosun ergensin belli 40 en tatlı yaş bi kere şükür gördük gayette tadını çıkarıyorum yasaklar bitsin dahada çok yaşayacağım bu mutluluğu ne kadar tatlı ince dokundurmada yaptım hakaret etmeden sen direk hakaret yakışır tabi sana ama hak veriyorum avarejla play off oranında garantisi yok şampiyonlukta gitti göbekli traoenin ayağı ile atmadığı golle zor ya zor allah yardım etsin

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 17:28 
Kullanıcı avatarı

mmcg yazdı:
karadeniz yazdı:
40 yaşında, kılları yosun tutmaya başlamış adam; ömrü hayatında ilk kez göreceği lige çıkmanın keyfini çıkarmak yerine, buraya gelmiş zırvalıyor ya.
Soda paylaşmış aman, ne büyük goy goy.

Sen zırvalamışsın, o da gereken cevabı vermiş işte :D

Şu egonuz var ya, beni benden alıyor. Lig boyu ikincilik sizi kesmiyordu, liderlik yakışırdı size. Hep öyle yazılıp ciziliyordu burada ve Ahaber tarzı sosyal medya hesaplarinizda ama sıradan bir şehir geldi gitti, siz play off diye cebelleşin. Anlıyorum seni, zor bir psikoloji.

Bu arada 70 yaşındaki kalp hastası ve fanatik Samsunsporlu kayınbabam hatrina siz çıkın yine de. O bile son üç haftaya kadar biz lider çıkacağız diyordu. Ayrı bir detay olarak belirteyim.

adamsın kardeşim yanımda olan tüm giresunlular gibi sanada çok tşk can toprağım takılma bunlara doyasıya yaşayacağız tertemiz şampiyonluğumuzu bizim limandan sadece güneş doğuyor biliyosun :lol:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 17:34 
Kullanıcı avatarı

Tamam da salın burayı Allah rızası için. Fukara sümüğü gibisiniz. Biz çıkarız veya çıkmayız. Çıkamasakta sıkıntı yok seneye çıkarız. Biz bu kadar dert etmiyoruz. Gidin süt kardeşinizle süperlig başlıklarında takılın.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 17:39 
Kullanıcı avatarı

buonanotte yazdı:
Tamam da salın burayı Allah rızası için. Fukara sümüğü gibisiniz. Biz çıkarız veya çıkmayız. Çıkamasakta sıkıntı yok seneye çıkarız. Biz bu kadar dert etmiyoruz. Gidin süt kardeşinizle süperlig başlıklarında takılın.

bak doğru yazdın biz süper lig başlığına gidek 8) de sinir yapmayın sağlığa zararlı aslan :lol:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 17:43 

Samsunspor'un çıkması temennim aramızdaki rekabetin süper ligde de yaşanmasını istiyorum. Temenniyi bir kenara bırakırsak da Mustafa Denizli ile play-off atmosferinin ağırlığını kaldırmak isteyen Altay, sezon boyunca oynadıkları futbolla tehlike yaratan sessiz sedasız süper lige göz kırpan İstanbulspor ve başkanının istememesine rağmen ne yapacağı belli olmayan Altınordu.

Hakem atamaları taraftarları huzursuz etmiş, sahadaki yönetimler performanslara etki etmez ve zevkli karşılaşmalar izleyerek, hak edeni süper ligde görürüz umarım.

Habere rastlamadım ama play-off finaline seyirci alınması ile ilgili var mı bir dedikodu ?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 17:59 
Kullanıcı avatarı

buonanotte yazdı:

renktasin sıradan ilçe takımı diyecek, yosun tutmuş kıl diyecek, onu diyecek, bunu diyecek, sen fukara sümüğü diyeceksin mesela. ondan sonra giresunlular burayı salsın :D seviyeyi dibe çek, kiskirt, ondan sonra saf masum ayaklarına yat.

Allah adama samsunlu egosu vermesin. Bütün sezon o ego ile kendi kendini şişirip sonra balon fısss diye sönünce bu psikoloji gayet normal.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 18:10 
Kullanıcı avatarı

Ne zaman bir şeyler var mı diye girip baksam hep aynı alakasız hesaplar ve zırva muhabbetleri. Bırakın da başlığın yakasını insanlar play-off hakkında yazıp çizsin. İçine ettiniz forumun. Gidin özelden kapışın desem çoğu özeldekini de buraya taşıyacak kadar ucuz modeller.

Modlar bir zahmet müdahale etsin, şu alakasız iletileri silsin.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 18:15 
Kullanıcı avatarı

mmcg yazdı:
buonanotte yazdı:

renktasin sıradan ilçe takımı diyecek, yosun tutmuş kıl diyecek, onu diyecek, bunu diyecek, sen fukara sümüğü diyeceksin mesela. ondan sonra giresunlular burayı salsın :D seviyeyi dibe çek, kiskirt, ondan sonra saf masum ayaklarına yat.

Allah adama samsunlu egosu vermesin. Bütün sezon o ego ile kendi kendini şişirip sonra balon fısss diye sönünce bu psikoloji gayet normal.
Ya beni konuşturmayın şimdi. Giresunu çok iyi bilirim. Giresunsporuda çok iyi bilirim. Şehrin takıma olan ilgisinide çok iyi bilirim. Asıl süper lige çıkınca size ego gelmiş.Halen egodan bahsediyorsunuz. Görmemiş ve çocuğu deyimi cuk diye oturmuş üstünüze.

Bizim için farketmez dediğim gibi bu sene çıkamassak seneye çıkarız. Ama siz sakın düşmeyin. 40 sene daha beklersiniz.

Dip not:Sizin gibi tiplere rağmen ben Karadeniz takımlarının süper ligde uzun seneler yer almasını isterim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 18:43 
Kullanıcı avatarı

Şizo musunuz siz ya? :D

Sıradan ilçe takımı diye ego yapan sizsiniz, "sapar laga caktanaz daya aga yaptanaz" diyen yine sizsiniz. Kıl & yosun, fukara sümüğü vb ortaokul ağzıyla hakaret eden sizsiniz, cevap verince müjde ar masumiyeti yapan yine sizsiniz. Ondan sonra da şu başlığı bi salın yeaaaa...

Bu arada kendi adıma ben takımıma 3. ligde vuruldum, sportif başarı pek önemli değil benim için. Amatörde de oynasak gocunmam. Bir de sehrinizin duruşu samsunspor konusunda çok asilmiş gibi davranmayın, site caminizin altındaki çay ocakları normal zamanda İstanbul takımı maçlarında çeyrek tribün doldurur.

Bir de bizim gibi tiplere rağmen "kiridiniz tikimlirinin bisirili ilmisini istirim" deyince ne kadar şirin oluyorsunuz öyle. Yanaginizi sikasim geliyor :)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 19:18 
Kullanıcı avatarı

abdulkadir bitigen devlet eliyle sike yapilan diyarbakirspor Altay macinin gozlemcisi galip bitigenin ogludur bu arada, bilmeyen varsa...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 286 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bozkurt1903, cosh_75, Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye