Zaman: 21 Haz 2021, 00:38

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 537 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 50, 51, 52, 53, 54  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 1959 Yılından Önceki Şampiyonluklar
MesajGönderilme zamanı: 13 Nis 2021, 15:04 
Kullanıcı avatarı

Bende bu mevzular herşeye gebe yazmıştım oda silinmiş.Bidahakine klavyeyi verelim arkadaşa o istediğini yazsın.Postumuz güme gitmemiş olur en azından.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 13 Nis 2021, 20:18 
Kullanıcı avatarı

Bu konuda onlarca sayfadır özellikle Galatasaraylı ve Fenerbahçeli arkadaşlar hakaret etmeden, düzgünce tartışıyorlar. Daha sonra kenzel Göztepe'nin başvurusu üzerine yorum yaptı ve konu bir anda Göztepe-Karşıyaka muhabbetine dönüşmeye başladı. Sizler geyik olarak görmüş olabilirsiniz ancak bunu anlamayıp kenzel'e haketmediği bir ithamda bulunan bir mesaj da atıldı.

Ben bu forumda daha önce yüzlerce konuda yaşanmış tartışmaların tekrar yaşanacağını ve bunun, bu konuya vaktini ayırıp onlarca sayfadır yazan arkadaşlara ayıp olacağını düşündüm ve mesajları sildim.

Dilerseniz tekrar tekrar geyiğinizi yapabilirsiniz artık. Şu mesajların bile peşine düştüyseniz sizin için çok mühim olsa gerek.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2021, 23:30 
Kullanıcı avatarı

Fenerbahçe camiasından bundan sonra bu işi daha sıkı tutacağını düşünüyorum :lol:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 00:48 

İstanbul Ligi, Milli Küme ve diğer yerel ligleri bir değerlendirmeye oturtmak zor olsa da 1923'e kadar bütün şampiyonlukların kulüplere resmi olarak tanınması gerektiğini düşünüyorum.
Tanınacak şampiyonlukların yıldız hesabına ve yayın gelirine eklenmesini istemem.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 05:21 

Eveeeeeet arkadaşlar, FB sezonu üçüncü tamamladı ve bu konu yeniden gündeme gelicek.İşin komiği, BJK kupayı ve devamında hiç alamadığımız Süper Kupa'yı alırsak,genel kupa sayılarında gerimize düşüyorlar.Yanlışım olabilir ama kafa kafaya geldiğine eminim.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 08:15 
Kullanıcı avatarı

faris87 yazdı:
Eveeeeeet arkadaşlar, FB sezonu üçüncü tamamladı ve bu konu yeniden gündeme gelicek.İşin komiği, BJK kupayı ve devamında hiç alamadığımız Süper Kupa'yı alırsak,genel kupa sayılarında gerimize düşüyorlar.Yanlışım olabilir ama kafa kafaya geldiğine eminim.
Şampiyonluk ve Türkiye Kupası Şampiyonlukları ile Süper Kupayı kast ettin sanırım.Ben verilen tüm kupalarıda ekledim.
O zaman yanlış hesaplamadıysam durum şöyle;

Beşiktaş
16 Şampiyonluk
9 Türkiye Kupası
Süper Kupa + CB 9
Başbakanlık 6
TSYD 12

Fenerbahçe
19 Şampiyonluk
6 Türkiye Kupası
Süper Kupa + CB 9
Başbakanlık 8
TSYD 12

Beşiktaş 52,Fenerbahçe 54
Türkiye Kupası ve Süper Kupa alınırsa kafa kafaya geliniyor.

Bu rakamların benim açımdan hiç bir önemi yok aslında.Asloan Beşiktaş
Yalnız Fenerbahçe bu duruma takar mı,tekrar gündeme taşır mı 59 öncesini bilemiyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 15:48 

faris87 yazdı:

Şu dünyanın en saçma hesabı bu arada. Ziraat ve Süper Kupa çok olsa ne olur olmasa ne olur :)

Bu arada Beşiktaş'lı arkadaşlar siz niye hakkınızı aramıyorsunuz tarihinize sırt dönüyorsunuz diyince biz şampiyonluğa odaklandık diyorlardı. Artık lig bittiğine göre Beşiktaş'ın bu konudaki kurumsal tavrını öğrenebileceğiz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 16:05 

caGe yazdı:
doktor nazımın evlatları tevfik fikreti beğenmemiş. :)

bizde tevfik fikretler bitmez sizde doktor nazımlar.

Bu arada ben bunları yeni görmüşüm. Aslında kimle kimin tartıştığını müthiş özetleyen laflar bunlar. Bir sürü Galatasaray'lı Dr. Nazım diye atlamış mevzuya. Bilmiyorlar çünkü. 1959 öncesi şampiyonluklarla alakalı tarihçi olmayan ve tarihten bir haber insanlardan aldıkları bilgilerle kandırıldıkları (iyi niyetli düşünüyorum) gibi Dr. Nazım konusunda da yıllardır bir yalan üzerinden korkunç çirkin bir algı operasyonuna bilerek ya da bilmeyerek dahil oluyorlar. Üstelik ölmüş gitmiş bir adam üzerinden bu iğrenç iftira yıllardır sürdürülüyor. Utanmadan, sıkılmadan yüzleri bir an olsun kızarmadan bunu yapıyorlar.

Maalesef bu ülkede algı gerçeğin önüne geçiyor. Ancak 2021 yılında bu kadar cahil olamazsınız; Delinin birinin kuyuya attığı taşla yıllardır bir adama iftira atamazsınız. Dr. Nazım'ın İzmir suikastiyle uzaktan yakından alakası yoktur. İzmir suikasti sonrası ittihatçıların tasfiyesine gidilmiştir. Dr. Nazım'ın mahkeme kayıtları arşivlerde bulunmaktadır. Yargılama boyunca kendisine suikast ile alakalı tek bir soru sorulmamıştır. Suikastle alakası olduğuna dair bir suçlama bile yapılmamıştır. Mahkeme, Nazım'ın İttihat ve Terakki faaliyetleri ile alakalıdır. Bu çok basit ve kolay ulaşılabilir bir bilgi iken 2000'lerin başında internet ortamına düşen bir yalanı hala sürdürmek...

En son bestofgeorge tarafından 16 May 2021, 16:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 16:06 
Kullanıcı avatarı

bestofgeorge yazdı:
Bu arada Beşiktaş'lı arkadaşlar siz niye hakkınızı aramıyorsunuz tarihinize sırt dönüyorsunuz diyince biz şampiyonluğa odaklandık diyorlardı. Artık lig bittiğine göre Beşiktaş'ın bu konudaki kurumsal tavrını öğrenebileceğiz.

Sizden daha güçlü argümanlarla hakkımızı arayıp iki şampiyonluğumuzu aldığımız günden beri makara yaptınız şimdi bunlar için de hakkınızı arayın diyorsunuz. Siz de az değilsiniz :)

Yöneticinizin, bu isteklerindeki temel nedenin ekonomik kaygılar olduğunu ifade ettiği ortamda bizden bir hamle beklemeyin. Sizin cebiniz bizden daha fazla dolacak diye biz neden çabalayalım ? Önümüzdeki sezon yeni bir yayın ihalesi yapılacak. Gelin hep beraber bu şampiyonluk primi mevzusunu kaldırıp paranın daha adil bir şekilde dağıtılmasını sağlayalım, sonra konuşuruz bu meseleleri.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 16:14 

Yapilmasi gereken sey eski sampiyonluklari saydirmak degil, avrupa liglerinde oldugu gibi bir gelir dagilimi saglamak, eski sampiyonluklara verilen primlerini kaldirmak olmalidir. Bu kadar sacma bir sistem olur mu.

Gelirlerin yuzde 50si herkese esit, yuzde 25’i lig siralamasina gore, yuzde 25’i de yayinlanan mac sayisina gore dagitilmalidir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 537 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 50, 51, 52, 53, 54  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 18yıl, Bazzinga, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, May17, Ressambob, samsunum, tunahanfidan93

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye