Zaman: 18 Haz 2021, 02:28

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 357, 358, 359, 360, 361  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2021, 22:25 
Kullanıcı avatarı

asalet yazdı:
Puma ile devam etmiyoruz yeni sponsor Umbro

Umarım güzel tasarımlar olur güzel bir çubuklu istiyorum ben 13-14 sezonundaki Kappa tarzı siyah şort siyah tozluklarla

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Umbro modellerini çok beğeniyorum.Klasik ve şık İngiliz tarzı modeller yapıyorlar.Umarım hepimizin içine siner.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2021, 22:27 
Kullanıcı avatarı

asalet yazdı:

Umarım güzel tasarımlar olur güzel bir çubuklu istiyorum ben 13-14 sezonundaki Kappa tarzı siyah şort siyah tozluklarla

Her sene forma alırdım ama o sene son aldığım sene oldu. Sonrakiler hiç tatmin etmedi. Vişne çürüğü formayı almıştım o sene çıkan, böyle olacağını bilsem bahsettiğin çubukluyu da alırdım.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2021, 22:47 

extranjero yazdı:
asalet yazdı:

Her sene forma alırdım ama o sene son aldığım sene oldu. Sonrakiler hiç tatmin etmedi. Vişne çürüğü formayı almıştım o sene çıkan, böyle olacağını bilsem bahsettiğin çubukluyu da alırdım.
O sezondaki tüm formalar harikaydı abi sarı da müthişti mesela

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2021, 22:57 

Puma katalog formasından kurtulduğumuz bence iyi oldu.
Umbro ile inşallah içimize sinen formalarımız olur.
Kappa formalarını bende beğeniyorum
Hayirlisi olsun

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2021, 00:08 

Güzel haber umbro tasarımlarını beğenirim umarım güzel işler çıkarırlar
Yinede benim favorim Kappa , bir de bir zamanlar champion vardı İtalya ligi takımları genelde giyerdi ne oldu acaba o firmaya aklıma geldi şimdi öylesine Onuda çok beğenirdim.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2021, 00:59 

Ben çok fena maç havasına girdim. 2 saattir marşları, tezahüratları çevirip çevirip dinliyorum. Maç başlığını okumuyorum özellikle. Dengesiz dolu bir sürü. Allah utandırmasın. Güzel, keyifli bir şekilde kapatalım sezonu.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2021, 08:16 
Kullanıcı avatarı

Taraftar grupları olarak bu sene daha formalar belli olmadan önce tasarımlar çizilmeden önce kesinlikle bir akım başlatılmalı ve formaları taraftar belirlenmelidir.
Pandemi zamanı en azından taraftar forma ile takıma biraz destek vermiş olur.
Bunu tüm taraftar grupları ve siteler kesinlikle bir yazı bildirim yapması gerekli diye düşünüyorum. Var mı ayrı bir düşüncesi olan ?

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2021, 18:40 

TFF Beşiktaş'a 150 kişilik bir kontenjan vermiş. Neye dayanarak yapıyorlar bunu anlamıyorum. Duyduğuma göre başkan baya sinirlenmiş bu duruma. Loca sahiplerini davet etmiş maça. Maç saatine kadar bu lüzumsuz gerginlik sürecek anlaşılan. Kendi koyduğu kurallara uymaktan aciz bir TFF mevcut. İzmir'in mülki amirleri de bildiğiniz üzere İstanbul yalaması olduğu için. Neler göreceğiz maç saatinde bakalım.

Edit: Bize verilen kontenjan 50 kişiymiş. Yönetim bunu protesto etmek için maça girmeyecek sanırım. Bu itlere en iyi ders şampiyonluktan etmek olacak.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2021, 18:53 

Atalay1925 yazdı:
TFF Beşiktaş'a 150 kişilik bir kontenjan vermiş. Neye dayanarak yapıyorlar bunu anlamıyorum. Duyduğuma göre başkan baya sinirlenmiş bu duruma. Loca sahiplerini davet etmiş maça. Maç saatine kadar bu lüzumsuz gerginlik sürecek anlaşılan. Kendi koyduğu kurallara uymaktan aciz bir TFF mevcut. İzmir'in mülki amirleri de bildiğiniz üzere İstanbul yalaması olduğu için. Neler göreceğiz maç saatinde bakalım.

Edit: Bize verilen kontenjan 50 kişiymiş. Yönetim bunu protesto etmek için maça girmeyecek sanırım. Bu itlere en iyi ders şampiyonluktan etmek olacak.

Bunun böyle olacağı belli idi yonetim acizliği bu. İstanbul takımları nereye gitse iceri alındı son dakika degil cok öncesinden alacaklardi onlemi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2021, 19:06 

Stabil35 yazdı:
Atalay1925 yazdı:

Bunun böyle olacağı belli idi yonetim acizliği bu. İstanbul takımları nereye gitse iceri alındı son dakika degil cok öncesinden alacaklardi onlemi

Hocam şuna yönetim acizliği demesen? Eleştirmek bambaşka konu da olup biteni görüyorsun. Dik durdukları için anca tebrik edilir burda yönetim. Şu an tüm ülke protesto kararını konuşuyor yönetimin. Yapma gözünü seveyim. Devlet erkanı ile nasıl başa çıksın adamlar. Kendi evimizde bizi ezdirenlere laf söyleyeceksin.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 357, 358, 359, 360, 361  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Sinan1965

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye