Zaman: 18 Haz 2021, 01:53

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 96 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: EURO 2020 Türkiye Aday Kadrosu
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2021, 12:56 

Su saçma sapan tartismalarin ortasinda erimiş vasat zayif yavas futbol ligimiz bitsinde yavastan havaya girelim artık cok özlemişiz bu ortamlari çok

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2021, 13:03 
Kullanıcı avatarı

Forvet hattı çok ağır eleştirilir.
Enes Ünal olacağına Muhammed Demir ve Adem Büyük ten biri kesin olmalıydı.
Gs nin genç oyuncuları bu sezon ne yaptılar allah aşkına?
Oyuncuların genç ve yeteneklerine birşey demiyorum ama sezonun geneline yayılan bir performansları olmadı bu oyuncuların.
Daha milli takım için kendilerini geliştirip,kanıtlamaları için yol var.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2021, 13:05 
Kullanıcı avatarı

cepni yazdı:
Serdar Dursun Bundesliga 2'de (23 gol)
Adem Büyük Malatya'da (16 gol)
Muhammed Demir Antep'te (15 gol)
harika sezonlar geçirdi. Bu adamlar geniş kadroya dahi çağrılmayacaksa kim çağrılacak. Yılda 2 gol atan Enes ve H. Dervişoğlundan daha fazla hak etmediler mi?

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynı şekilde düşünüyorum. Şu deneme maçlarında bu skorları yapmış adamlar arasından tercih yapmamak haksızlık. Özellikle Serdar'ı görmezden gelmek ayıp. Adam 50 gol falan mı atcaktı cağrılmak için.

Santrafor mevkisini bir türlü halledemedik kaç yıldır Ş. Güneş sabah akşam dua etsin Burak sakatlanmasın diye diğer türlü işi zor

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2021, 13:10 

Taner Gülleri vardı mesela bizde oynarken adamı kimse almadı Milli takıma 1.ligde olsun Süper lig'de olsun adam fırtına gibi esti ama 1 kere bile alınmadı. Büyük takımda oynarsan alınırsın mantığı var bu kafa yapısı değişmez Adem ve Muhammet sonuna kadar hak etti ama işte ne desek boş

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2021, 13:14 

Mevki mevki düşünürsek,sol bek hariç sıkıntımız olan mevki yok gibi birşey bence.

Tartışmak elzem bir durum tabiki ama o neden yok , bu neden yok tartışmalarının özellikle suandan sonra bir faydası olacağını düşünmüyorum

Adem büyük,hakan arslan gibi adamlar alınabilir miydi ,evet ama hoca aynı anda birden fazla şey düşünebilen ve uygulayabilen ender hocalardan biri , o yüzden bir bildiği vardır diyorum.

Birkaç sivrilen ismi almamasinin birçok nedeni olabilir ,benim tahminim ;

Takım oyunu konusunda sıkıntı görmüş olabilir veya uyumla ilgili kafasına başka bir konu takılmış olabilir veya da bizim aklimiza bile gelmeyecek başka bir konu olabilir bunların hiçbiri değilse hoca zaten çıkar aciklamasini yapar temmuzda ,şu şu ismi alabilirmişim hata ettim diye.

Kadro birkac isim hariç, benim içime sindi .

Şenol hoca ve milli takıma güveniyorum .

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2021, 13:20 
Kullanıcı avatarı

Enes Ünal ile Halil Dervişoğlu’nu kadroya alıp Adem Büyük ve Muhammet Demir’i almaması kepazelik. Hakan Arslan ve Uğur Çiftçi’ye de yazık olmuş. Demek 4 takımda oynamak ön koşul.

En son Orduspor tarafından 14 May 2021, 13:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2021, 13:27 
Kullanıcı avatarı

Turnuvaya gidiyoruz farkında mısınız? Her formda olan adamı alsaydık takımın yarısının değişmesi gerekiyordu. Kemik kadro dışında kadroya seçilen 3 topçu var zaten. 3 ü de gelecek olarak bizi heyecanlandıran çocuklar. 30 lu yaşlarındaki Muhammet, Adem ve Serdar yerine HalilD. tercihini ben onaylıyorum.

Bizi turnuvaya götürme emeği gösteren adamların yerine baştan kadro kurulması imkansız. Halil A. formuyla kadroda zaten. Sakatlanmasa Salih’te olacaktı. Öyle fazla değişiklik olmaz.

En son Medellin tarafından 14 May 2021, 13:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2021, 13:30 
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar Halil derken hangi Halil belirtin lütfen,kafalar karışıyor :mrgreen:

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2021, 13:56 
Kullanıcı avatarı

Medellin yazdı:
Turnuvaya gidiyoruz farkında mısınız? Her formda olan adamı alsaydık takımın yarısının değişmesi gerekiyordu. Kemik kadro dışında kadroya seçilen 3 topçu var zaten. 3 ü de gelecek olarak bizi heyecanlandıran çocuklar. 30 lu yaşlarındaki Muhammet, Adem ve Serdar yerine HalilD. tercihini ben onaylıyorum.

Bizi turnuvaya götürme emeği gösteren adamların yerine baştan kadro kurulması imkansız. Halil A. formuyla kadroda zaten. Sakatlanmasa Salih’te olacaktı. Öyle fazla değişiklik olmaz.

Doğru diyosun ama şöyle birşeyde var Burak dışında net forvet olmadığı için elimizde Eneste bir türlü istenen seviyede olmadığı için alternatifleri hep konuşulcak Adem M.Demir yabana atılcak adamlar değil şu an ki kadroda. Turnuvaya gidiyosak asıl bunlar tercih edilmeliydi Halil Dervişoğlu yerine. Yaşı genç ve kendini kanıtlıyabilcek takımda forma buluyor zamanı var daha bence

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2021, 14:03 

Ayrıca bizim Gökhan Akkan'ın bu sene performansı yerlerde. Zaten turnuva kadrosunda olmayacak ama çağırılması yine yanlış bence.
Abdulkadir ömür eleştirilerine genel katılıyorum adam yetenekli form tutup sakatlanmazsa her türlü iş görecek adam.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 96 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Cavani17, Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, kuzeyinkrali, Moskov1925, ogzzz90, processor, saffet8, samsunum

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye