Zaman: 27 Tem 2021, 08:09

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 112 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 42.Hafta | Galatasaray- Yeni Malatyaspor
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 12:35 
Kullanıcı avatarı

StrangerThings yazdı:
Ezeli rakiplerinizin haline bakıp bence biraz şükredin. Avrupada çeyrek final oynatacak hoca istiyormuş peh :) Rakiplerin daha Ziraat Tr kupasında çeyrek final oynayamıyor senin dediğine bak.

Haksızlık yapıyorsun gibi geldi dostum. Ligin sefiridir FT kıymetini bilin

gelen her oyuncu geriye gidiyor, ayrılan oyuncular ise yükselişe geçiyorlar.. 3 yıldır takım sürekli geriye gidiyor.. ama bizden daha kötü yönetilen takımları örnek gösterip halinize şükredin demek bence yanlış bir bakış açısı.. hadi beşiktaş'ı ayrı tutalım, genç oyunculara fırsat verdiler, sergen hocayla geleceğe daha umutla bakabilecek potansiyelleri var.. şampiyonluğu kaybetselerde iyi yoldalar..
ama biz çok kötü yönetildiğimiz için avrupa'da averaj takımı haline geldik, elbette real, psg gibi dev bütçeli takımları geçmeliyiz demiyorum ama en azından bir salzburg, d.zagreb, slavia prag kadarda oynayalım yahu.. terim 90'lı yılların sonlarında iyi hocaydı ama futbol değişiyor, sistemler, herşey değişiyor.. artık değişim gerekli.. bu yıl şans eseri şampiyon olsakta bu görüşüm değişmeyecek..

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 12:56 

Benim problemim Fatih Terimin hocaligiyla ilgili degil. Kendisini sahaya vermiyor. Galatasaray ile ilgili her olayin en ortasinda kendisi var. Diyeceksiniz ki e adam Fatih Terim normal degil mi ama bu sahaya olumsuz yansiyor. Gercekten top oynamadik bu sene dogru duzgun Denizli macinda bile istekli degildi takim Benim bildigim Fatih Terim besiktas macinda vakit gecirtmez 4 u arardi. Bu soylediklerimin hic biri hocanin efsaneligine veya hocaligina soylenen sozler degil saha disi olaylarla ilgilense bile saha icini birakmasa isterse omur boyu Hocamiz olsun

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 14:13 
Kullanıcı avatarı

todorov yazdı:
Benim problemim Fatih Terimin hocaligiyla ilgili degil. Kendisini sahaya vermiyor. Galatasaray ile ilgili her olayin en ortasinda kendisi var. Diyeceksiniz ki e adam Fatih Terim normal degil mi ama bu sahaya olumsuz yansiyor. Gercekten top oynamadik bu sene dogru duzgun Denizli macinda bile istekli degildi takim Benim bildigim Fatih Terim besiktas macinda vakit gecirtmez 4 u arardi. Bu soylediklerimin hic biri hocanin efsaneligine veya hocaligina soylenen sozler degil saha disi olaylarla ilgilense bile saha icini birakmasa isterse omur boyu Hocamiz olsun

Bu dediklerinin olması için güçlü yönetim şart. Adama neler neler dediler kulüp ağzını açmadı hep kendi cevapladı. Adamın oyuncuları kendisi ligde tek ceza alan emsali olmayan cezalar hem de. Kulüp ne kadar soyutlayabiliyor Terimi bu önemli. Güçlü başkan olur Terim'in cevap vermesine gerek kalmaz , takım yine kötü gider o zaman konuşalım Terim kalmalı mı gitmeli mi diye. Bugün Terime yüklenildiği kadar Terim'in oyuncularına yüklendildiği kadar Sergene yğklenilse sergenin oyuncularına yüklenilse Beşiktaş şuan kaç puanday dı, 50-60?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 15:30 

malatya sahaya çıkmazsa 3-0 mı tescil edilir maç? kafamda deli sorular :D

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 16:22 
Kullanıcı avatarı

carsili1903 yazdı:
malatya sahaya çıkmazsa 3-0 mı tescil edilir maç? kafamda deli sorular :D

Ligden düşmeyi göze alıyorsa evet 3-0 tescillenir.

Ciddi ciddi bunu düşünmüş olmanda ruhet-i haliyen hakkında pek iyi fikirler vermiyor ayrıca :D

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 16:48 
Kullanıcı avatarı

Yalnız Salı günü şampiyon olsak bu kadar zevk almazdım heralde. Bu korku Beşiktaşlılara değil 5 sene en az 25 sene yeter. Gerek sosyal medyada gerek başkanları demecleriyle ne kadar panik olduklarını gösteriyor. Muhtmemelen sahayada yansıyacaktır. Averajla kalmadan şampiyon oluruz bu ortamda...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 17:46 

Bu topa girmeyecektim ya dayanamadim. 8-0 olsun bizim olsun. :lol:

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 18:12 
Kullanıcı avatarı

tarihyazar yazdı:
Yalnız Salı günü şampiyon olsak bu kadar zevk almazdım heralde. Bu korku Beşiktaşlılara değil 5 sene en az 25 sene yeter. Gerek sosyal medyada gerek başkanları demecleriyle ne kadar panik olduklarını gösteriyor. Muhtmemelen sahayada yansıyacaktır. Averajla kalmadan şampiyon oluruz bu ortamda...

bjk başkanı ve sosyal medyası hem göztepe'yi ağır tahrik ediyor, hemde kendi oyuncularına büyük stres yüklüyorlar farkında olmadan.. bencede 1-0 bile kazansak yeterli olabilir.. beşiktaş'ın bu panik haliyle işi hiç kolay değil izmir'de..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 18:33 
Kullanıcı avatarı

cozker yazdı:
tarihyazar yazdı:

bjk başkanı ve sosyal medyası hem göztepe'yi ağır tahrik ediyor, hemde kendi oyuncularına büyük stres yüklüyorlar farkında olmadan.. bencede 1-0 bile kazansak yeterli olabilir.. beşiktaş'ın bu panik haliyle işi hiç kolay değil izmir'de..
Galatasaray yönetimi bir metin verse heralde BJK başkanına böyle bir metin sunardı.Al bunu konuş ortamı ger,sessizce hareket eden GS avantaj sağlasın.Galatasaray dışında her takımı kendi takımı dahil geren açıklamalar yapmış.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 19:08 
Kullanıcı avatarı

Zerre haketmediğimiz bir şampiyonluk, yani ankaragücü, sivas, kayseri, rize, hatay, karagümrük serisinden 4 puan çıkaran bir takım bırak şampiyonluğu şampiyonlar ligi hayali kurmaması lazım ama zorla potaya soktular bizi. Bu saatten sonra inşallahtan maşallahtan başka söyleyecek bir şey yok, iyi oynayan kazansın.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 112 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Pomak_1925, zeolat, çokatarım

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye