Zaman: 18 Haz 2021, 02:35

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 154 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 41. Hafta | Beşiktaş 1 - Fatih Karagümrük 2
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 17:33 

Karagümrük'ü tebrik ederim çok kritik bir galibiyet aldılar. Yenilselerdi çok dedikodu çıkardı,yenmeleri çok güzel oldu.
Bu arada ortamı bu kadar gerenler sosyal medyadaki yandaş medya mensupları. İsim vermek istemiyorum 3 takım için de ikişer,üçer yandaş medya var. Öyle konuşuyorlar ki insanlar gaza geliyor. Bu insanlara prim vermeyin,ben hepsini engelledim.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 17:37 

Jaba06 yazdı:
Karagümrük'ü tebrik ederim çok kritik bir galibiyet aldılar. Yenilselerdi çok dedikodu çıkardı,yenmeleri çok güzel oldu.
Bu arada ortamı bu kadar gerenler sosyal medyadaki yandaş medya mensupları. İsim vermek istemiyorum 3 takım için de ikişer,üçer yandaş medya var. Öyle konuşuyorlar ki insanlar gaza geliyor. Bu insanlara prim vermeyin,ben hepsini engelledim.

Size de geçmiş olsun dostum, bağıra bağıra küme düştünüz.Artık kardeşiniz Bursa ile takılırsınız...

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 17:41 
Kullanıcı avatarı

cozker yazdı:
esbalabanes yazdı:
Galip gelen takımın sevinmek elbette hakkı fakat bu biraz abartı olmamış mı ?

olmamış..
sezonun tüm seyrini değiştiren tarihi bir sonuca imza atmışlar.. belkide önümüzdeki 20-30 yıl boyunca konuşulacak bir maç.. böyle bir zaferin sevincide farklı olur tabii.. ligde hedefleri kalmamış olsada, yaşanan olayın prestij yönü gerçekten çok yüksekti..

Hangi prestij allah aşkına ? 20-30 yıl konuşulacak bir maçta değil ayrıca. Beşiktaşın eksikleri ve ahmaklığından kaynaklanan bir galibiyet altı üstü... Sanki herşey bitmiş gibi konuşuyorsunuz. 20-30 yıl unutulmayan maç, sizin son hafta rakibe 8 attığınız maçtır...

Bu arada, siz onlar kadar sevinmediniz :)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 17:41 

faris87 yazdı:
Jaba06 yazdı:

Size de geçmiş olsun dostum, bağıra bağıra küme düştünüz.Artık kardeşiniz Bursa ile takılırsınız...

Fark etmez kral. İsterse amatöre düşsün. Keşke geçen sene düşseydik. Liglerin önemi yok bizim için,biz armaya aşığız. Bursa da öyle Karagümrük de öyle Göztepe de öyle...

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 23:12 

Bhecfbs yazdı:
Beytulma yazdı:
Bana da biraz abartı geldi sevinçleri. Şahsi görüşüm o yönde.

Süleyman Hurma yıllar önce Beşiktaş Kayseri Fener üçgeninde Fenerin işini görmüştü yanlış hatırlamıyorsam.

Hangi bayrağa selam veriyorsun bilmiyorum.ama yeter şu her konuda Fenerbahçe düşmanlığın bizleri de tahrik etme

Ne yaparsın? Konuşmaktan tartışmaktan aciz biri olarak çok çok küfür edersin.

Hurma muhabbetinde yazdığım ne yanlış var söyle bakalim rambo?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 01:52 
Kullanıcı avatarı

cozker yazdı:
esbalabanes yazdı:
Galip gelen takımın sevinmek elbette hakkı fakat bu biraz abartı olmamış mı ?

olmamış..
sezonun tüm seyrini değiştiren tarihi bir sonuca imza atmışlar.. belkide önümüzdeki 20-30 yıl boyunca konuşulacak bir maç.. böyle bir zaferin sevincide farklı olur tabii.. ligde hedefleri kalmamış olsada, yaşanan olayın prestij yönü gerçekten çok yüksekti..

20-30 sence de biraz az olmamis mi, bence ebedi bir basari bu, marstaki karagümrüklü koloniler bile bunu konusacak

ne demek istedigini anliyorum, ama bence abartiyorsun, besiktas icin 3 final maci vardi, ilk 2sini kaybetti ve hala lider, bu 3 macin biri ya da digeri degil, ligin finalindeki genel halimiz belki konusulur, ama hicbiri tek basina bir seyin sebebi degil, fenere ankaragücüne kaybedilen puanlar da degil

bizim acimizdan en cok konusulmasi gereken sey, kadronun bu kadar dar olmasini sadece mali duruma mi baglayacagiz yoksa antrenörün belli tercihlerine de mi; daha önce de yazmistim, bundan ders cikarmayi becerebiliyorsan zaten iyi yönetici, antrenör oluyorsun, cok üzücü yikici yipratici bir durum firsat da olabilir ilerisi icin

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 02:22 

fred frith yazdı:
cozker yazdı:
[quote="esbalabanes"]Galip gelen takımın sevinmek elbette hakkı fakat bu biraz abartı olmamış mı ?

olmamış..

20-30 sence de biraz az olmamis mi, bence ebedi bir basari bu, marstaki karagümrüklü koloniler bile bunu konusacak

ne demek istedigini anliyorum, ama bence abartiyorsun, besiktas icin 3 final maci vardi, ilk 2sini kaybetti ve hala lider, bu 3 macin biri ya da digeri degil, ligin finalindeki genel halimiz belki konusulur, ama hicbiri tek basina bir seyin sebebi degil, fenere ankaragücüne kaybedilen puanlar da degil

bizim acimizdan en cok konusulmasi gereken sey, kadronun bu kadar dar olmasini sadece mali duruma mi baglayacagiz yoksa antrenörün belli tercihlerine de mi; daha önce de yazmistim, bundan ders cikarmayi becerebiliyorsan zaten iyi yönetici, antrenör oluyorsun, cok üzücü yikici yipratici bir durum firsat da olabilir ilerisi icin[/quote]Kadro darlığından ziyade Bence Sergen in yanındaki yardımcıları kaynaklı hocam. Yukardada yazmistim. Çok basit örnek verecek olursam Karagümrük e göbekten gelerek gol atmak zor. Sezon başından bu yana yediğimiz gollerin yüzde 90 lik kısmı yan toplardan. Sadece 10 gün önceki Konya maçımızı analiz etmiş olsalar çok net gorulebilirdi. Teknik ekipteki yardımcılar bunu izleyip raporladimi bilmiyorum ama raporlamis olsalar bunu Sergen es geçmezdi.
Diğer bir konuda Beşiktaşta uzun süredir stres yönetimi eksikliği var bana gore. Bu seneye mahsus bir şey değil ama bu. Hepimiz biliriz ki Bu tarz maçlarda sakin kalan kazanir. Paniklersen gergin olursan kaybedersin. Goztepe maçında bunu çözmüş bir Beşiktaş sahadan galibiyetle ayrılacaktır.
Galatasaray ında Malatya'da puan kaybedeceğini düşünüyorum.

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 12:13 
Kullanıcı avatarı

fred frith yazdı:

hocam vanspor diyince yaşı 30'ün üstünde olan çoğu kişinin aklına 96'da trabzon'u 1-0 yendikleri maç gelir.. o yılın final maçı trabzon fener maçıydı.. ama vanspor maçını kazansalardı fenere kaybetselerde şampiyon olacaklardı. yani vanspor o yıl ligin seyrini tamamen değiştiren bir sonuca imza atarak türk futbol tarihinin unutulmaz olayları arasına adını yazdırmıştır, o yüzden 30 yıl sonra bile hatırlanıyorlar..
keza 86-87 yılında beşiktaş'ı bitime 2 hafta kala çelmeleyip şampiyonluktan eden denizli ve malatya.. bakın şu an sosyal medyada malatya bu yönüyle konuşuluyor.
şuna emin ol ki, cumartesi akşamı galatasaray sezonu şampiyon olarak tamamlayacak olursa üstte verdiğim örnekler gibi karagümrük maçınızda yıllarca unutulmayan maçlar arasına girmiş olacak.. sezon içindeki ankaragücü maçı olsun veya buna benzer birçok maçta her takım puan kaybı yapıyorlar, ama kaderi son haftalardaki maçlar belirlediği için onlar akılda kalıcı oluyor..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 12:34 
Kullanıcı avatarı

cozker yazdı:
fred frith yazdı:

hocam vanspor diyince yaşı 30'ün üstünde olan çoğu kişinin aklına 96'da trabzon'u 1-0 yendikleri maç gelir.. o yılın final maçı trabzon fener maçıydı.. ama vanspor maçını kazansalardı fenere kaybetselerde şampiyon olacaklardı. yani vanspor o yıl ligin seyrini tamamen değiştiren bir sonuca imza atarak türk futbol tarihinin unutulmaz olayları arasına adını yazdırmıştır, o yüzden 30 yıl sonra bile hatırlanıyorlar..
keza 86-87 yılında beşiktaş'ı bitime 2 hafta kala çelmeleyip şampiyonluktan eden denizli ve malatya.. bakın şu an sosyal medyada malatya bu yönüyle konuşuluyor.
şuna emin ol ki, cumartesi akşamı galatasaray sezonu şampiyon olarak tamamlayacak olursa üstte verdiğim örnekler gibi karagümrük maçınızda yıllarca unutulmayan maçlar arasına girmiş olacak.. sezon içindeki ankaragücü maçı olsun veya buna benzer birçok maçta her takım puan kaybı yapıyorlar, ama kaderi son haftalardaki maçlar belirlediği için onlar akılda kalıcı oluyor..
86-87 sezonuna bakıyorum.Ligin bitmesine 6 hafta kala Beşiktaş sahasında Galatasaray'a 2-0 yeniliyor,3 hafta kala Beşiktaş'ı 1-0 yeniyoruz bu ikisi sonuca rağmen BJK lider.Daha sonra sahasında Denizli ile berabere kalıp liderliği veriyor,fakat Beşiktaşlılar o sezon Malatya da Malatya der,hatta her İnönüye gidişimizde Malatya kümeye derler,Haa yenilgiye tepki kabulum,ama kazanılan maça tepki garip geliyor bana.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 12:46 
Kullanıcı avatarı

Malatya44 kardeşim
öncelikle senin nezdinde tüm Malatyalı arkadaslarin bayramını tebrik ederim.Bayraminiz mübarek olsun.

86-87 sezonunda akılda kalan size olan puan kaybimiz değil...
Mesut Bakkal Ergun gürsoy ve o dönem teşvik isimlerini yazili ve sozlu olarak itiraf edenlerin durumu dogrulamasi...bizi rahatsız eden durum bu... Yoksa muhabbet Malatya camiasının kendisi değil....Yani
Komple organize yapılan iş ve işlemler in süreci...

Gs maçında en iyi şekilde mücadele edersiniz. cumartesi yenilebilirsiniz goztepe gibi size de guvenimiz tam bizim...

Tarihte ne yaşanmışsa yaşandı artık...inanci olan varsa hesabını Allah a verir ya da bu dünyada çıkar orası ilahi bir durum...

Son olarak diyorum ki bu hafta ozelinde özellikle maçlar oncesi,
Ben Gs yi de Malatya yı da Göztepe yi de Beşiktaşim kadar inan
tertemiz görüyorum.

Oynansin ve bitsin artık...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 154 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], korfezLove

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye