Zaman: 02 Ağu 2021, 06:40

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 301 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 31  Sonraki
Yazar Mesaj

NO POST!
 Mesaj Başlığı: Re: Adana Demirspor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 21:21 

new balance doğru mu bilmiyorum ama eğer gerçekse inanılmaz güzel tasarımlar çıkacaktır. umarım diadora zulmünden kurtuluruz.

kiralıkların asli kulübüne dönmesinde anormallik yok. ben özellikle emircan’ın bonservisiyle geri geleceğini düşünüyorum. sanırım menajeri metin korkmaz’a çok yakın bir isim. şu an için yangın alıcı olmanın lüzumu yok, hele ligler bitsin.

her konuda ince eleyip sık dokumalıyız. fakat forvet konusunda hata yapma lüksümüz kesinlikle yok. oraya minimum iki tane iyi topçu alınacaktır. young boys’un forveti nsame fişek gibi adam. braga’da medeiros diye bir topçu var. her iki kanatta oynuyor. resmen zehir saçar. keşke alabilsek. sağ ve solbeke demir bloku ülkelerinden tren gibi iki tane adam alsak. umarım iskandinav coğrafyasından topçu almayız, burada bişerler. :D

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 21:41 
Kullanıcı avatarı

Hasan belli ki bir yerlerden iyi bir teklif aldı ve onu değerlendirmek istedi ama bizdeki başarıyı başka bir takımda yakalayabileceğini sanmıyorum...

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 21:45 

Muhammed, Rassoul, Tayyip ve Hasan kesin kalmalı diyordum ilk 11 için ama ilk fireyi verdik, Sinan rotasyonda kalmalı bunlardan başka diye düşünüyorum. Ezeh Süper Lig için biraz yetersiz kalabilir, Dibba ve Yunus her zaman işimize yarayacaktır rotasyonda, bekler yenilenmeli mutlaka. İyi bir 8 numara ve baba golcü bulmamız şart.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 22:33 

bu sene yunus dolayisiyla çoğu maçinizi seyrettim.demirsporun sinan,hasan,inler,tayyip,rassol omurgasını koruması lazım bence. hepsi de bu ligi kaldiricak yetenekteler kaan kanak, dippa ezeh gibi isimlerde rotasyon iş yapar önlerine bi transfer gerekebilir. ki ptt ile süperlig arasindaki kalite farkı gitgide azaliyor zaten. yani sadece bu seneye bakalım sobiech,ndao, fatih kuruçuk, sabo, selim ılgaz, aabid, atakan çankaya, mesut çaytemel, yusuf abdioğlu, abdülkerim bardakçı, adil demirbağ, sekidika tonla birinci lig topçusu gayet altindan kalktilar bu ligin. bunlar sadece benim aklima gelenler.

özellikle hasan kılıçı fahiş istekleri yoksa bırakmak enayilik olur. sürekli sırtı dönük top almak zorunda olduğun bi pozisyonda bu kadar sakin oynamak kolay değil. ilk seyrettiğim zaman kimmiş bu diye baktiğimda hollanda altyapisini görünce şaşirmadim. böyle iki ceza sahası arasında oynayabilen tekniği ortalama üstü topçu kolay bulunmuyor.

hayirli olsun yeni sezon.

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 01:29 

Sıyrılıp Gelenlerin öyküsü oldu bu şampiyonluk böylesi de ancak bize yakışırdı 14 puan geriden gelip lider çıkmak tam Demirspor’un işi. 26 yıl bekle pandemi döneminde süperlige çık her yanıyla unutulmayacak bir sene oldu ve olacak.

Önemli olan bu ligde kalıcı olmak yoksa verdiğimiz mücadelenin hiçbir anlamı kalmaz. Transfer konusunda başkanın hocayı dinlemesi lazım yoksa 3 sene de transfer politikamız çok kötüydü Samet hoca olmasa bu takım hiçbir
Şekilde çıkamazdı, forvetsizdik resmen. Böyle hataları süperligde yaparsak sonumuz kötü olur.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 02:25 
Kullanıcı avatarı

kuzeymaraton yazdı:
new balance doğru mu bilmiyorum ama eğer gerçekse inanılmaz güzel tasarımlar çıkacaktır. umarım diadora zulmünden kurtuluruz.

bu seneden itibaren ads marka kendi formalarımızı giyecez diyebiliyorum tasarımlarını da taraftarlar yapıyordu hatta

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 15:55 
Kullanıcı avatarı

herkes kalabilir, herkes gidebilir bu kulüp kimsenin kaprisini çekmez demiş başkan. bizim başarılı bulduğumuz kalmasını istediklerimiz acaba başkan da para çok diye pazarlığı yukarıdan mı yaptılar. süleyman koç'ta ayrılmış, en azından yedek olabilecek topçular bunlar.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 19:13 

giden herkese resmî sayfadan teşekkür var, sadece hasan’a yok. sanırım başkan hasan kılıç’a sitemli. ne döndüğünü bilmiyoruz ama yeni sözleşmeyle uçuk bir ücret talep etmiş olabilir. eğer böyle bir durum varsa karar doğru. diğer türlü kadro planlamasında düşünülmediyse bence yanlış. süleyman’da hızıyla kanatta iyi işler yapabilirdi. hayırlısı olsun. daha iyisini alacağımızdan zerre şüphem yok.

toparlayacak olursak hasan kılıç, okan alkan, süleyman koç, yunus, emircan, ismail yüksek, muhammet şengezer gitti. yeni isimleri bekliyoruz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 21:31 
Kullanıcı avatarı

Yine kendini bilmezler yazmaya başladı ortada fol yok yumurta yok bu niye gitti bunu alalım yok o kalsın bu gitsin konuşmaları başladı ya bırakın da sadece izleyin müdahele etmeyin. 26 sene sonra gelen şampiyonluğu kutlayın doyasıya

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2021, 21:52 

gidenlerden sadece hasan ve kaleci muhammet bu lig kapasitesinde. içimden bir ses ikisi de takıma geri dönecek diyor.
diğerlerinin gitmesinde bence sorun yok.
sıkıntı şurada ki gervinho , demba ba falan deniyor. yazık olur. fosilleşmişler.
anderson örneği ortada.
hatayspor büyük örnek olmalı takımsal olarak. samet hocaya güveniyorum da metin var metin.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 301 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 31  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye