Zaman: 18 Haz 2021, 02:23

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 86 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Yüksel Yıldırım ve Samsunspor
MesajGönderilme zamanı: 08 May 2021, 23:27 

Kimse yazmayınca az daha zorlasalar adamı Fidel Castro yapacaklar.Sistem, düzen karşıtı filan.
Başlık Yüksel Yıldırım olduğu için ondan örnek verdim.Futbol kulübü başkanlarının siyasetteki yeri olsa Sancak ve diğerlerini de konuşuruz.

Ortada bir iddia var ve yabancı kaynaklardan bazı bağlantılar verilmiş.İnanıp inanmamak herkesin kendi bileceği iş.Benim kesin doğrudur diye bir ithamım yok.Burada 10 kişi üst üste doğrudur deyince doğru olmuyor, yanlış deyince de yanlış olmuyor.Gerekli merciiler araştırmasını yapsın.O haberden bağımsız yazdıklarım ise ortada.

Boğazın en değerli araizisinin 30 milyon dolar gibi komik bir rakama satılmasını masum gören arkadaşı mazur görelim.

İlk ihalesinde 96 milyon dolara alıcı bulunduğu halde satılmayan Gemlik Gübre'nin, ikinci ihalesinde 83.1 milyon dolara ve peşinat artı 5 taksitle kime verildiğine bakalım.

O da kesmediyse Türkiye'de krom rezervlerinin yüzde 70'ini elinde bulunduran Eti Krom AŞ'nin 58 milyon dolar gibi komik bir rakama kime verildiğine bakalım.
Bak fabrikanın sadece nakde çevrilebilecek varlıklarının ederi 115 milyon dolarken 58 milyon dolara satılmış.

Adam afişler bastırmış, özel helikopterler göndermiş, üst lige çıkma sözü vermiş, devletten kelepir fiyatla devletten kaç tane arsa almış ama sisteme karşıymış.
Yersen.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 May 2021, 00:12 
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Gemlik Gübre'yi Özelleştirme İdaresi'nden alan Ali Rıza Yıldırım, zamanlama yanlışı yapıldığını belirterek ''Aynı mal bugün satılsa, değerinin iki katına satılırdı'' dedi. Yıldırım, idarenin sıcak para gelsin diye her şeyi sattığını belirterek ''Bugün de aynı yanlış yapılıyor. Pazara fazla ıspanak sürerseniz, fiyatı yükseltemezsiniz'' diye konuştu.

Evet devletin fabrikalarının, mallarının bu fiyatlara satılmaları yanlış ve bu şekilde yüzlercesi satıldı.
Hatta bu fiyata satılmaları değil, satılmaları da yanlış. Alan adam bile eleştirmiş bunu, başkası olsa yalayıp yutar, görüyoruz da yalayıp yutanları, sonrasında aldıklarını. Bahsettiğin şeyler 2003-2004 yılları, 3 kuruş para gelsin diye ne varsa satılan yıllar.
Ucuza ihale alıp üstüne eleştirenler sonrasında pay alamazken yalayıp yutanlar hala almaya devam ediyor.

Madem Yüksel Yıldırım başlığı olduğu için yazıyorsun futbol kulübü başkanlarının siyasetteki yeri diye başlık aç bakalım nelerin dökülüyor.

Biliyorum rahatsızsın başkanından ama yandaş başkanın olduğunu sindiremeyip başkalarını da bak bu da yandaş diye yaftalayarak kurtulamazsın bu rahatsızlığından.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 May 2021, 01:32 

Vatanı savunur gibi bir adamı aklamaya çalışıyorsun.Ne diyeyim ki daha?Siyah bir cisim göstersem yok bu beyaz diyecek duruma gelmişsin.
Peşkeş çekilen fabrikaları dahi savunuyorsun onları geçtim adam özel helikopter gönderiyor özel şahsi helikopterini gönderiyor ki rte mitinglerde boy gösterebilsin.Onu da ben gönderdim aslında.
Kul hakkı yiyen babam da olsa rahatsız olurum, benim için fark etmez.Keşke herkes öyle olabilse.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 May 2021, 01:59 
Kullanıcı avatarı

Söyleyene bakarım önce, senin gibi biri bir cisme siyah derse ondan da şüphe duyarım, karanlığınızda beyaz da olsa kırmızı da olsa siyah gösterirsiniz. Siyahın beyaz, beyazın siyah olduğuna inandırırsınız. Başkanının ne olduğu ortada olan bir adam gelmiş kul hakkında bahsediyor!

Git Adana Demirspor A.Ş. Oldu başlığına A.Ş. nin sahibine çekilen peşkeşleri, sahibinin nasıl yalayıp yuttuğunu, helikopteri bırak sırtında taşıdığını da yaz da senin amacının kul hakkı yiyenin karşısında olmak mı, çamur çirkeflik mi olduğunu anlayalım. Yüksel Yıldırım'ı değil, senin gibi aynaya bakmayıp, utanmadan açıklarını arayıp Yüksel Yıldırım üzerinden benim takımımı yaftalamaya çalışanlara karşı cevap veriyorum. Birazda kul hakkı yiye yiye doymayan başkanın hakkında yaz da inanalım yazdıklarına, kul hakkının ne demek olduğunu bildiğine.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 May 2021, 09:50 
Kullanıcı avatarı

Soylu muhabbetinden sonra uyuşturucu haberleri çıkınca belli ki adamın üzerine gidiyorlar, ismini itibarsizlastiriyorlar diye düşündüm ama şu tweet dizisi kafamı karıştırdı. Ne kadar doğrudur bir fikrim yok.

https://twitter.com/brnslagca/status/1390807743771127819?s=19

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 May 2021, 09:57 

Yüksel yıldırım cumhurbaşkanının kankası olsaydı neler olurdu neler.
İçişleri bakanının çakalları, valileri ve emniyet müdürleri haddini bilirdi.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 86 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bizans1905, Google [Bot], Google Adsense [Bot], samsunum

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye