Zaman: 18 Haz 2021, 02:37

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 33 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj

Tribundergi HQ
 Mesaj Başlığı: Re: Sohbet Etmek İsteyeceğiniz Kullanıcılar
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2021, 03:11 
Kullanıcı avatarı

Çaylarınızı ısmarlarım, :) ben konuşmam.
Twitter Spaces ya da ClubHouse yayınlarına gelin.
Ya da Ömer burada adı geçen herkesi örgütle online bir meeting yapalım.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2021, 03:15 
Kullanıcı avatarı

Başlık gerçekten çok iyi... en başta zoban başkan ile tanışmak isterdim.Yillarca forum tecrübesi üyeler sohbet vs...
Bu forumun ustasını efendisini hatta sinirlensek icimizden kufur edecek duruma bile gelsek de trollerini bile ayrı ayrı seviyorum.
Niye mi seversin sevmezsin ama bu foruma birileri zaman ayırıp giriyorsa disaridaki insanlardan bana gore 1 adım önde...
Hayatta eleştiriye gelemeyen adam gider kendi takımının ultras sayfasında daha çok zaman geçirir burada geçirmez...O yuzden eleştiriye açık bir zihniyet bu forumda her zaman olmuştur.

1 adim daha sempatik gelen camialarin sayfalarına yapıcı eleştiri ya da övgülerimi bırakırım.(özellıkle alt liglerde)

Fenerbahçe Galatasaray Ankaragücü Bursaspor gibi camiaların maç tbasliklarina göz atar, yorum yapmak ister ama şahsıma değil de camiama sataşma olur (sonra bizimkiler gelir boş yere gereksiz tartışma olur diye) çok elzem olmadığı sürece yazmam sadece takip ederim.

Besiktaş: iletisim halinde olduklarimin hepsi Dolmabahçe olsun bozkurt1903, zmajevi, freed fith,sorrento,damacana, hemen hemen tümü...
Bursaspor: "Başkadır" eskisi gibi sık görüşemesek de (abime saygilarimi sunuyorum)
BursasporArmy, kasadaparayok,
Ankaragücü: Network, kubrick, ankagucuist,ayd06an,
Karşıyaka: kenzel
Fenerbahçe:emre1907,
Galatasaray: samiyendin
Samsunspor: karabudun, serhat5552, smt55, termeli,
Sariyer: lombardo abimiz
Adanademir: mavirick kuzeymaraton
Goztepe: Jason (kartal tibet avatarli) taktikçi
Altay: rayzi,toprak1914
Gebze:eskicarsi82
Bandırma: Ban ban, banadonis,
Nick hafızam da bu arada iyiymiş kendime de şaşırdım :)

Bu arkadaşlarla en azından bir sehirlerarasi yolculuk yapmak isterdim...Ya da Öne çıkıp yorumlarını ne yazmış bakayim diyerek okuduklarım diyelim...

Bir-kac istisna üye hariç şehirler sevdalar farklı olsa da hepimizin maddi ekonomik ya da geçmiş hayatında birçok benzerlikler olduğunu hissediyorum.
Forum ahalisi bambaşka her zaman varolun...Umarım planli olur rastgele denk gelir bilinmez ama bir yerlerde insallah tanışırız...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2021, 04:10 
Kullanıcı avatarı

En çok hararetli tartışmalar yaşadığım insanlarla yüz yüze sohbet etmek isterdim burdan. Yazarak marazımızı ne kadar anlatıyoruz, anlatmak istediğimizi karşı taraf ne kadar anlıyor diye düşünürüm bazen.
Network le koyu bir sohbete yok demem mesala.

21, fred, VTS, emre1907, Cage, Samiyendin, inadına_korfez, korfezlee, ankaraguculist, ilrimed, zmajevi, hattena ve rapsodi... yazdıklarını görünce okumadan geçmediğim arkadaşlar.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2021, 09:25 
Kullanıcı avatarı

güzel başlık,güzel düşünce. teşekkürler

-jancker / forumda yazılarını en çok beğendiğim kişilerden,tanışacağız kendisiyle de şu süreci bi atlatalım.

-BursasporArmy / yolu istanbula düşse de görüşsek dediğim bir dostum,görevinde başarılar diliyorum allah yardımcısı olsun

-network / kendisini çok sever,saygı duyarım. sanırım 2019 yılıydı, en son A.gücü maçı öncesi maçka'da görüşmüştük başkanla:)

-Neden / 10 sene olmuştur görüşmeyeli. kendisi foruma uzun zamandır yazmıyor gördüğüm kadarıyla,sohbetinden keyif aldığım bir insan. en son Akhisar maçı öncesi izmir'de görüşmüştük. sağ olsun güzel bir insandır,çok saygı duyarım

-Laodikya / aynı semtte oturmamıza rağmen uzun bir süre görüşemedik,2-3 sene evvel kadıköy'de bir pub'da oturmuştuk yanlış hatırlamıyorsam Bambino da yanındaydı. selamlar olsun.

-212 / izmire gittiğimde arayacağım ilk isimlerden,tanışamadık henüz. inşallah playoff'tan süperlige çıkarsınız bu sene.

hepsine çok selamlar...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2021, 15:56 
Kullanıcı avatarı

Karşıyakalılar için kenzel yazan arkadaşlar olmuş.

Şu kulüpte söz sahibi olsam gözümü bir saniye kırpmadan çok üst düzey bir görevde olması için uğraşacağım kişidir kendisi. Hem bilgili hem donanımlı hem de arma sevdalısı. İyi ki seni tanımışım kardeşim.

Forum sayesinde baya da kişi tanıdım. Hatta KSK'de çapraz binada çocukken tanımadığım kişiyi bile burası sayesinde tanıdım. Tabii o Gençlerli, Barış Karacasu,bizden değil ama dm'ne baksa istediği fanzinleri göndereceğim

Ben genel olarak nickleri yazmadan, tanıyıp görüştüğüm, bolca içtiğimiz tribüncüleri sayayım. Zaten foruma hepimiz eskisi gibi girmediğimiz için çoğunun nicklerini unuttum. Bir şey olursa cepten arıyoruz.

Bursa'da da yaşadığım için forum sayesinde Bursalılardan çok kişi tanıdım. Hala çoğuyla iletişimimiz var. Sağolsunlar senin sayende Karşıyaka'yı sevdik diyenler bile var.

Eskişehirsporlu olarak tek kişi tanırım o da Müjdat abi. Banner. Gerçekten bir abi gibidir benim için.

Kocaeli'nden Emrah sağolsun. İyi ki tanımışım. Bu arada tekrardan geçmiş olsun kendisine. Burdan da yazayım. Allah korumuş onu o kazada.

Ankaragüclülerden Yücel, kardeşim gibi gördüğüm Levo ve onun sayesinde tanıdığım çok güçlü var.

Antalyalılardan da tanıdıklar vardır. Hepsinin nicklerini unuttum.

GS, FB, BJK tayfadan da muhabbet edip oturup içtiğimiz çok kişi var da nick falan kalmadı ya aklımda

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2021, 16:23 
Kullanıcı avatarı

denizkent yazdı:
Eskişehirsporlu olarak tek kişi tanırım o da Müjdat abi. Banner. Gerçekten bir abi gibidir benim için.

Müjdat abi şu an nerededir, ne yapıyor bilmiyorum ama onunla tanışmak büyük keyifti. Gençlik yıllarında Ankara'da o zamanki kız arkadaşıma doğum günü sürprizi yapmamda dahi büyük emeği geçmişti. :) hey gidi hey.

---

Münferit gittiğim Samsunspor deplasmanında da yine buradaki arkadaşlar ağırlamış, elimi cebime sokturmamışlardı. En son maç sabahı 10-15 Samsunsporluyla pide yerken bulmuştum kendimi. :) Onlarla koyu sohbete dalıp Samsun ve Samsunspor hakkında çok şey öğrenmiştim o gün. Aslında konunun başlangıç noktası da burasıydı benim için. Nicklerini, adlarını unutmam benim ayıbım. Keşke hatırlayıp onlar yazsa da iletişime geçsek tekrar.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2021, 16:33 
Kullanıcı avatarı

Sohbet değil de, buradan birkaç arkadaşa selam göndermek isterim. Bir dönem forumun müdavimlerinden sohbet edip tanışma imkanı bulduğum üyeler vardı. Bazılarının nicklerini hatırlamıyorum.

Antalyaspor (Kıvırcık Mehmet)
Army of Eagles (Umut abi)
Galatasaraylı Mert abi (Mata)
Galatasaraylı Erkut abi (Kendisiyle forumda tanışıp, akraba çıkmıştık)
Karşıyakalı Cenk, Civan ve Kırık
Bursasporlu Umut ve Ender
Beşiktaşlı Düzce ve Gimli
Sakaryalı Doğukan (tatanga)

Bu mesajı gören duyan ulaşabilen varsa hepsine selam olsun...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2021, 16:57 
Kullanıcı avatarı

Tribundergi sayesinde çok düzgün insanlar tanıdık bu güne kadar. İnternet ortamında 100lerce kişiyle zaten tanıştık ama bire bir tanıştığımız çok arkadaşımızda oldu.

Eskiden Galatasaraylilarla aram çok iyiydi. BH'nin başındayken utkuyla çok samimiydik, o geldi ben gittim güzel dostluklar oluştu. Keza evren kardeşimle.

2007 miydi , 2008miydi tam hatırlamıyorum ama Antalyaya gittim , münferit indik sabahtan , Ali abi (matador07) aldı beni evine götürdü sagolsun eşi kahvaltı hazırlamış, çocukları 1.5 yaşında falandı, 10 numara bir adam. Yine Sinan aynı şekilde, ne zaman gitsem Antalyaya çok iyi agirliyorlar. Normal tatile bile gittik , adamlari rahatsız ettik.

Trabzona gittik 2010 heralde , adını unuttum , o zaman Tg'delerdi, bide Murat vardi benim adaş. Eski stadın arkasında misafir ettiler , 1500 den fazla kişi vardı, hatta Ankaragucu diye falan bagirmislardi beni görünce.

Denizlisporlu Ercan Abi Vardi. Zeybek. Diyarbakır'a gittik Muhammed Misafir Etti. Urfaya Gittik yine adını unuttum sagolsunlar misafir ettiler. Eskişehir'de, Bursa'da , Kocaeli'nde bicok dost kardeş ağırladı. Sakaryalilar cenazeye geldi , sagolsunlar mali 'ler ile de buradan tanışıyoruz.

Altay olsun , Ksk olsun , Goztepe olsun çok dost edindik bireysel. Konyadan UHG vardi , 14 15 senedir orhanla da görüşürüz sagolsun.

Ama Bucali Aykut kardesimi unutamıyorum. Hafta 1 kesin arardı , çok temiz düzgün bi kardeşti. Bizim 2012de Ads deplasmani vardi , o ara o da adanadaymis, maça gelmisti. Olay falan çıkmıştı. Kalp krizi geçirmeden 3 4 gün önce Askerden aramıştı , duyunca inanamamıştım.

Aklıma gelmeyen bicok arkadaşım, kardesim oldu. Play off finalleri olurdu Ankarada , Oralara bicok tribünden gelen olurdu.

Son zamanlarda Besiktasli arkadaşlarla çok güze diyaloglarimiz oldu. Önce Berlinden Ceyhunla , simdi Carsi Berlinin başına geçti. Cok düzgün bi arkadaş. O zaman benim berlinde kız arkadaşım vardı, önce bikac kere restleşmiştik, sonra 2016da görüştük berlinde. Ailesiyle Ankaradan geçerken ugrarlardi sagolsun , Babası falan 10 numara adam. Hic gurbetçilere benzemiyordu.

Yine Mecbur (Emre) kardeşimle görüştük o da 2016 civaridir. Harbiden çok düzgün , 10 numara bi arkadaşım, kardesim. En son Maçka parkında görüşmüştük, aynen. Pasolige karşı olduğundanaca gelmedi ama beni görmeye gelmişti ta Maltepeden. Dostluklar boyle güzel işte.

Dolmabahce ile de yine 2019da tanıştık. Yani yüzleri diye söylemiyorum, cok düzgün adamlar hepsi. Ertesi sene Ankaraya geldiler , Biz Ağırladık, Sonra pandemiden önceki son seyircili mac olan Beşiktaş deplasmanında yine sagolsunlar geldiler , agirladilar. Hatta mactan sonra da 3 4 saat bizimle ilgilendiler.

Yani insanlar düzgün ,samimi olursa, her tribun , her tribunle oturur , sonucta hepimizin davaları benzer.

Konuya gelirsek ; triger ve zmajevi ile kesinlikle oturmak isterim.
Ressambob ile de ins maçlar açılınca oturacagiz (:

Ankarada işi olan bicok kişinin , bicok isini elimizden geldiğince çözmüşüzdür, Keza benim veya bizim bicok işimizi cozmuslerdir.

Hatta gecen yaz Sagolsun Karagumrukluler Fatihte bizim birazda gayrimeşru bi işimizi çözduler , daha dogeusu sıkıntıya bizimle beraber geldiler. Simdi bu unutulmayacak bir durum bizim için.

Cok tartıştık buralarda , cok bilendik birbirimize ama sonuçta hepimizin sınıfı tribuncu olarak geçiyor.

Zoban baskanim ile de , yuzyuze değil ama tlfda konustuk 1 2 kere.

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı: Sohbet Etmek İsteyeceğiniz Kullanıcılar
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2021, 18:16 
Kullanıcı avatarı

Bu site sayesinde birçok dost ve birçok abi edindim. Özellikle Beşiktaşlı bir çok tanıdığım, bana yol gösteren abilerim oldu. Hatalarımızı düzelttiler, kimi zaman dur dediler. Dolmabahçe, Jancker, Şekerbegoviç, Sorrento, TekyolBeşiktaş, Triger say say bitmez.

Çok uzatmadan direk konuya dalalım. Bursaspor’dan Rhcp16 forumdaki en tarafsız yazanlardan birisi. Karşıyaka’dan kenzel ile oturup Avrupa Kupaları formatları üzerine konuşmalar yapmak isterdim, bunu yaparken akıllı fikstürde yapabilirdik. Ankaragücü’nden network ve Sadaev ile oturup tribün ve futbol üzerine uzun uzun konuşulabilir. Galatasaray’dan yüz yüze görüşme şansına eriştiğim Zoban’ı söyleyeceğim. Otursun bir şeyler anlatsın saatlerce sıkılmadan dinlersiniz. Göztepe’den Kst_Suc ile aynı şekilde. Altay’dan fba ve Sarıyer’den Lombardo yine oturup saatlerce konuşulabilecek iyi insanlar gibi geliyor. Son olarak fikirlerimiz zaman zaman çok karşıt olsa dahi yazılarını severek okuduğum fred firth ve futbol izlemeyi çok sevdiğine emin olduğum Elessar’ı söyleyeceğim. İşin teknik taktik kısmını oturup saatlerce yorumlayabiliriz.

En son LitexLovech tarafından 04 May 2021, 18:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2021, 18:17 
Kullanıcı avatarı

İyi kötü forum üzerinden muhabbetimiz olan abiler kardeşler olsa da yüzyüzenin tadını hiçbir şey vermiyor. Yaş çok yok ama benim kafa demode sanırım :)
Buraya liste yapmaya imtina ediyorum çünkü kesin eksik kalacak bu sefer her aklıma gelen nickle kendime söveceğim ama başlıca kişileri sayacak olursam:
Dolmabahçe
Kuzeymaraton
Burri
Triger
Litex (abi postunu görünce aklıma geldin nickinin tamamını kesinlikle aklımda tutamıyorum darılma [emoji23])
Bütün td Kocaeli (başlıklarınızı o kadar okudum ki tek tek herkesin albay bahri hakkındaki görüşleri aklımda [emoji23])
Network
Mecbur
Bambino
Azadbeg
Evren abi (ben onu hep profilinde evren yazan Antalya formasıyla biliyorum inan abi nickin aklıma gelmedi [emoji23])
Renktaşlarımdan da kim olduğunu tahmin ettiklerim var ama td Bursa olarak bir organizeyle tanışıp çay içmek isterim.
Düşününce yine biri daha geldi aklıma, stabil35 başkan bursa da yaşıyorsun diye hatırlıyorum td Bursa organizesine seni de dahil ederdim valla [emoji23]

@Dolmabahçe
Abi Bursaya yolun düşerse mutlaka haber et hem tanışmış oluruz hem iskender gömer iki kadeh atarız [emoji23]

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 33 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], korfezLove, Sinan1965

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye