Zaman: 25 Eyl 2021, 14:50

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 125 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Menemenspor | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2021, 19:22 
Kullanıcı avatarı

ArmanınPeşinde yazdı:
Devre arası pek alışılagelmemiş o hamlelere rağmen ligde kalmayı başardınız, şahsen ben çok sevindim verdiğiniz mücadelenin karşılığını aldığınız için. Haydi geçmiş olsun beyler.

Seneye karşılaşmamak dileğiyle :)

Hala inanamıyorum :)
Ve ayrıca yürekten amin diyorum...
Son hafta hata yapmayın.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2021, 19:30 
Kullanıcı avatarı

Bircok şey var yazacak ama beynim ağrıyor artık. Bizi bilen bilir bilmeyenlere komik gelebilir. Saka gibi bir kadro ile lige başladık Eskişehirspor dan sonra direk düşmenin en büyük adayı ilan edildik. Gelen oyuncular çok komik rakamlara oynadılar. Toplamda sezon boyu en fazla 5 milyon para harcadi kulüp üstüne ustun devre arası çok ciddi risk aldı sırf para uğruna sadece devre arasında kulübe 8 milyon gelir geldi transfer lerden.
Akhisarspor ve Ankaraspor bizden kat kat ustun kadroya sahiptirler.
Ligde kalmamız da bu 2 takımın emeği çok...

Futbolu iyi bilen ve takip eden biri olarak söylüyorum.
Kendi takimim diye demiyorum su şartlar da ligde kalmamız şampiyonluk la eşdeğer dir...

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2021, 19:46 

Çok şükür ligde kaldık başka da bir şey diyemiyorum

Bu sene yapılan hatalar seneye de yapılırsa yandık ki ne yandık.

Yukarıdan 4 takım gelecek aşağıdan gelen takımlar ise zımba gibi hepsi paralı takımlar. İşimiz çok çok zor maalesef.

Son zamanlarda ki söylemleri hayretle okuyorum. Yok Rashad 750 Euro’ya oynuyormuş yok Omar asgari ücrete oynuyormuş yok bilmem kim karın tokluğuna oynuyormuş arkadaş ne yapmaya çalışıyorsunuz ? Resmen gel bizim üç kuruşa oynayan oyuncularımızın aklını çel biz de sana üç kuruşa satmak zorunda kalalım akıl almıyor resmen. Bunu yapanların biri de takımın teknik direktörü.

Allah’ım sen sabır ver

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2021, 20:04 
Kullanıcı avatarı

sırgan yazdı:
Mawrake yazdı:
Biz yıllarca kendi kendimizi kandırmışız.
İzmir futbolunun geiisememe sebebini basa gelince daha anlaşılır buluyor insan. Taraftara bisey diyemem ama koskoca kulüpleri dengesiz insanlar yönettiği için gelişememe ve başarılı olma ihtimali çok zayıf. Herkes herkesin kuyusunu kazıyor. Kalırsak ligde seneye de bizim yönetimin eline bir şekilde fırsat geçecek bu sefer onlar bu ihaneti yapacak. Yazıklar olsun ne diyeyim dun gece gözüme uyku girmedi özgür Ekmekçioğlu sayesinde...

Gün gelir ilahi adalet yerini bulur. Büyük Altay felsefesini bilmeyen küçük insanlar da bir gün o koltukları bırakır hak ettikleri şekilde anılırlar. Boşverin Bu hafta gerekeni yapacağız. Şüphen olmasın.

Gerekeni yaptık. Hayırlı olsun kendine büyük diyenler utansın.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2021, 20:17 
Kullanıcı avatarı

Tebrikler kalmışsınız. Bizim Yusuf nasıldı 2 yıldır size kiralandı en iyi siz izlediniz kapasitesi oyunu vs. süper lige uyar mı

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2021, 00:56 
Kullanıcı avatarı

18yıl yazdı:
Tebrikler kalmışsınız. Bizim Yusuf nasıldı 2 yıldır size kiralandı en iyi siz izlediniz kapasitesi oyunu vs. süper lige uyar mı

Yusufun gelişimi için 1 sezon daha 1.ligde kalmalı ama bizde değil başka bir takıma verilmeli bence ve en az 30 maç oynamalı...

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2021, 01:15 
Kullanıcı avatarı

turkinho yazdı:

Yukarıdan 4 takım gelecek aşağıdan gelen takımlar ise zımba gibi hepsi paralı takımlar. İşimiz çok çok zor maalesef.

Son zamanlarda ki söylemleri hayretle okuyorum. Yok Rashad 750 Euro’ya oynuyormuş yok Omar asgari ücrete oynuyormuş yok bilmem kim karın tokluğuna oynuyormuş arkadaş ne yapmaya çalışıyorsunuz ? Resmen gel bizim üç kuruşa oynayan oyuncularımızın aklını çel biz de sana üç kuruşa satmak zorunda kalalım akıl almıyor resmen. Bunu yapanların biri de takımın teknik direktörü.

Allah’ım sen sabır ver

Dusunen sadece ben değilmişim :)
Oyuncunun maaşını söylemek komedi üstelik dediğin gibi bunu yapan tdirektor
Yeni sezonda ciddi zamlar olur artık :)

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2021, 02:01 
Kullanıcı avatarı

Sevindim düşme tehlikesinin atlatılmasına. Yaşanan tüm sorunlar ve kısıtlı olanaklara rağmen, gösterilen direnç ve sahada verilen mücadele hak etmiyordu kötü bir sonu.

Dediğiniz gibi gelecek sene daha zorlu olacak. Gelen giden takımlar dışında, 19 takımlı oynanacak ligden 4 takım düşecek muhtemelen (bir sonraki sene 20 takıma çıkarma kararı verilmezse).

Ücret açıklamalarına çok takılmayın, menajer bozuntusu çakalların yönettiği piyasada hepsini biliyorlar zaten.

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2021, 19:48 

Mawrake yazdı:
turkinho yazdı:

Allah’ım sen sabır ver

Dusunen sadece ben değilmişim :)
Oyuncunun maaşını söylemek komedi üstelik dediğin gibi bunu yapan tdirektor
Yeni sezonda ciddi zamlar olur artık :)

Futbolcu zam isteyecek Başkan vermem diyecek futbolcu rest çekecek ondan sonra uğraş dur. Hepsini geçtim akbabaların kulağına su kaçırdılar artık şimdi hepsi bizim oyuncuların aklını çelmiştir bile.

Yok pahasına teklifler gelecek kulüp satmam diyecek futbolcu bırakın beni gideyim diyecek kulüp bırakman diyecek futbolcu rest çekecek olmadı kadro dışı kalacak kalmasa bile kafası karıştı artık oynasa da fayda etmez sonra ayıkla pirincin taşını.

Resmen bizim adamlar yok pahasına paralara oynuyorlar gelin bizim çocukların aklını çelin kafalarını karıştırın takımı kaosa sürükleyin dediler. Aynı söylemleri kamara iyi oynadığında da yaptılar sonuç ortada. Yahu kardeşim adam iyi oynuyorsa 3 alıyorsa 5 ver adamın sözleşmesini yenile serbest kalma maddesini kaldır veya attır bak yoluna. Ne diye adam şu kadar alıyor diye haber yayıyorsun amacın ne ?

Valla artık aklım almıyor :evil:

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2021, 20:19 

Geçen sene sizin stadyumda akşam maçı oynanmıyordu diye hatırlıyorum. Durum aynı mı hala yoksa maç Atatürk’te veya Bornova’da mı oynanacak ?

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 125 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1404, 21, Ayaz, Bing [Bot], Cavani17, faris87, fba, Google [Bot], Google Adsense [Bot], KapkaraAşk, KenarMahalle, Lupus7, Majestic-12 [Bot], Overkill, pirlo35, Ressambob, TarafsızACM, tombulşişe

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye