Zaman: 22 Haz 2021, 03:56

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 913 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 92  Sonraki
Yazar Mesaj

NO POST!
 Mesaj Başlığı: Re: Altay | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 26 Nis 2021, 09:28 
Kullanıcı avatarı

Ulen bizim kuponu da tek maçtan yatırdınız ya , helal olsun size :)

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Nis 2021, 11:15 
Kullanıcı avatarı

berkutay yazdı:
Koskoca Buyuk Altay in adini kirlettiler. Taraftarı tenzih ediyorum Özgür Ekmekçioğlu kadar haysiyetsiz satılık adam yoktur. Onun sayesinde Altay dan soğudum. Ben kendi takımımla oynanan maçta Altayi destekledim ilk 2 ye girsin diye.
Altaya Altayli olmayan baskan yakışmıyor!

:lol: :lol: Yusuf Yusuf yaptırırlar adama...

Yusuf yusufla alakası yok. Taraftarın elinde değil kardes. Bak örneğin siz Balıkesirspor u çok rahat yenerdiniz ama olmadı. Dünkü Akhisarspor Altay maçını da Altay Taraftarı değil baskani sattı. Suan ortalık sakin play off lar bitsin 100 milyon para harcayan takim çıkamaz sa sen o zaman izle. Bunun dönüşü de çok ağır olacak Altay baskani ve yönetimi için.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Nis 2021, 12:44 

Hocanın gönderilmesinin nedeni ne çıkacak çok merak ediyorum. Gece gece ne yaşandı yakında çıkar kokusu. Futbolcuların istemediği söylentileri var. Eğer doğruysa o gece mutlaka futbolcularla hoca arasında birşeyler yaşandı ki böyle bir karar alındı. Maç sattı çok ağır bir itham. Ama şöyle bir gerçek var, kimse kafa olarak sahada değildi dün akşam. Reaksiyon verilmedi, çok fazla mücadele edilmedi. Ama bu maçı sattık anlamı taşımıyor. Kalan 3 maçı en az hasarla atlatabilmek öncelikli hedef. Puan anlamında demiyorum. Ekstra efor sarfetmek şu saatten sonra faydadan çok zarar getirir. Sakatlık olmadan, çok yorulmadan bu 3 maçı geçireceğiz. Bu muhtemelen diğer iki maçtada böyle olacak. Kazanabilirsek kazanacağız, olmuyorsa,çokta zorlamayacağız. Son zamanlarda dönen muhabbetleri görünce, bizi bitiren Bolu maçındada birşeyler arıyor insan. Ligi 6.sırada bitirip,kim olursa olsun, dağılmış halde bulacağımız 3.sıra ile yarı finalde oynamak en güzel senaryo gibi görünüyor. Son olarak bir sezon içinde bu kadar kaos'u bir arada gören bir takımın ilk iki şansı zaten olamazdı. En azından şu bir ay yeni bir kaosumuz olmasın yeter.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Nis 2021, 13:10 
Kullanıcı avatarı

gattegoria yazdı:
Hocanın gönderilmesinin nedeni ne çıkacak çok merak ediyorum. Gece gece ne yaşandı yakında çıkar kokusu. Futbolcuların istemediği söylentileri var. Eğer doğruysa o gece mutlaka futbolcularla hoca arasında birşeyler yaşandı ki böyle bir karar alındı. Maç sattı çok ağır bir itham. Ama şöyle bir gerçek var, kimse kafa olarak sahada değildi dün akşam. Reaksiyon verilmedi, çok fazla mücadele edilmedi. Ama bu maçı sattık anlamı taşımıyor. Kalan 3 maçı en az hasarla atlatabilmek öncelikli hedef. Puan anlamında demiyorum. Ekstra efor sarfetmek şu saatten sonra faydadan çok zarar getirir. Sakatlık olmadan, çok yorulmadan bu 3 maçı geçireceğiz. Bu muhtemelen diğer iki maçtada böyle olacak. Kazanabilirsek kazanacağız, olmuyorsa,çokta zorlamayacağız. Son zamanlarda dönen muhabbetleri görünce, bizi bitiren Bolu maçındada birşeyler arıyor insan. Ligi 6.sırada bitirip,kim olursa olsun, dağılmış halde bulacağımız 3.sıra ile yarı finalde oynamak en güzel senaryo gibi görünüyor. Son olarak bir sezon içinde bu kadar kaos'u bir arada gören bir takımın ilk iki şansı zaten olamazdı. En azından şu bir ay yeni bir kaosumuz olmasın yeter.

kardesim tek problem 2 mac kaldi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Nis 2021, 13:16 
Kullanıcı avatarı

Çıkma-düşme başlığına yazdım. Burada da dursun:

küçükçekmeceli yazdı:
Altayda gerçekleşen TD değişikliği ile ilgili İzmirli arkadaşlar ne düşünüyor .

Normal bir değişiklik olmadığı ortada.
Zamanlaması ayrı garabet. Niye bir gün önce veya maçtan sonra değil de hoca maç öncesi gece yarısı kamptayken?

Nedenlerine ilişkin duyumlar, gayrı resmi bilgiler var.

Ama, insanların kafasında bu kadar soru işareti ve şaibe oluşturmaya kimsenin hakkı yok, en kısa zamanda tüm kamuoyuna detaylı ve resmi bir açıklama yapmak zorunda yönetim.

Sahaya gelince...
Takım dağınıktı çok, özellikle savunmada.
Ama önceki iki maçta yine kötü oynayarak ilk ikiye havlu atmış, üstüne maça 24 saatten az kala hocası sürpriz biçimde gönderilmişken o psikolojiyle normal bir durum.

Kötü oyuna rağmen alabilirdi maçı takım, hakem ortada maç yönetseydi.

Herkes kendi maçını izlediği için çok görülmemiş olması normal.

İlk yarı 0-0'ken Kadah'ın pozisyonunda net penaltımızı vermedi.
İkinci yarı Akhisar'a penaltı yarattı 0-0 iken skor.
Yine 2-0'ken nizami golümüzü vermedi.
Takdir haklarına girmiyorum bile.

Velhasıl, bizim takımdan önce hakeme bakmak lazım bence sahayla ilgili soru işaretleri konusunda.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Nis 2021, 15:40 
Kullanıcı avatarı

Yeni bir kaosun içindeyiz ama son maçımızın son düdüğüne kadar odak noktamızı yeniden saha içine çevirmeliyiz. 1 teknik direktör aynı sezon 2 takım çalıştırabilir kuralı seçeneklerimizi kısıtlıyor. Kağıt üzerinde şu gelirse başarırız diyebileceğim kimse yok. Duyum var mı onu da bilmiyorum. Fatih Tekke ve Mehmet Özdilek belki başarı sağlar. (Gelmek isterler mi meçhul) Seçenekleri alta yazacağım.

Kemal Özdeş
Bülent Korkmaz
Tamer Tuna
Hakan Kutlu
Mesut Bakkal
Mehmet Özdilek
İbrahim Üzülmez
Fatih Tekke
Sait Karafırtınalar
Cihat Arslan
Cenk Laleci

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Nis 2021, 19:10 

gelebilecekler arasında tamer tuna haricinde mevcut oyuna kısa sürede katkı yapma ihtimali olan kimse yok. zaman çok az, babacan bir hoca lazım. osman hoca bugüne kadar emsalini görmediğimiz bir katkı yaptı, çıkarsak sayesinde olacak. fakat play offlarda bu kadar kaşarı azarlayarak oynatamazsın.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Nis 2021, 19:41 
Kullanıcı avatarı

İzmirAltay yazdı:
Kemal Özdeş
Bülent Korkmaz
Tamer Tuna
Hakan Kutlu
Mesut Bakkal
Mehmet Özdilek
İbrahim Üzülmez
Fatih Tekke
Sait Karafırtınalar
Cihat Arslan
Cenk Laleci

Cihat Arslan dışındaki her hocanın bir alametifarikası var ama ne futbol ne başarı olarak bir şey vermeyen bu adamın sürekli iş bulabilmesini çözemiyorum. Umarım Cihat Arslan dışında yakışan bir hoca gelir.

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 26 Nis 2021, 22:47 
Kullanıcı avatarı

Evet Adama ayıp oldu ortada emek vardı, ama gelecek isime bağlı olarak kartlar yeniden dağıtılır.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Nis 2021, 23:01 

Kim gelecek? Piyasada hocamı kaldı. Yukarıda sayılan isimleri paket halinde getirsen katkıları olmaz. Belki Sait hoca bir kaç haftalık ekstra motivasyon ile başarabilir bu işi. Onun dışında hepsi boş.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 913 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 92  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Altınpark, Bing [Bot], Google [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye