Zaman: 18 Haz 2021, 02:55

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 92 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 35. Hafta | Başakşehir FK 1 - Fenerbahçe 2
MesajGönderilme zamanı: 19 Nis 2021, 13:17 

Aykut mu Fenerbahçe'ye yatacak? Neremle güleceğimi bilemedim...

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Nis 2021, 14:57 

Başlığın başında da yazdım basit bir istatistikle ama buradaki bazıları hala ısrarlı bir saçmalığın peşinde koşuyor detaylı bir belge sunalım ki sussunlar.

Bakın Aykut hocanın bize rakip olarak oynadığı maçları skordan bağımsız onemlerine bakalım öyle konuşalım ;

-İstanbulspor ile bizi 3-0 yenerek başlamış kariyerine ligin ilk maçı herkes hatırlar hala.Enke gönderilmişti.
-Zico ile şampiyon olduğumuz sezon Ankaraspor ile bizden 1 puan almış.
-Aragonesli sezonda şampiyonlar ligi için çabalarken bize büyük çelme takmış 3 puan alarak.
-Gs ile 4.yildiz için kapisiyoruz son haftalar Konya'dan 1 puanla dönüyoruz yine çelme.
-Hemen ertesi sezon bu sefer Bjk ile basbasayiz yine son haftalar bu sefer 1 değil 3 puan alıyor.
-Sonraki sezon Kadıköy'de 3 gol atarak yine deviriyor bizi.
-Rezil geçirdiğimiz 20182019 sezonunda konya ile Kadıköy'de hemde 10 kişi 1 puan alıyor.
-Bu sezon şu haldeki basaksehirle bizi kupadan eledi.

Yani el insaf el vicdan adam bize rakip olduğu her sezon ya puan ya puanlar almış kupadan elemis ligin en kritik haftalarında çelmeyi takmış yok kadroya almayım kasmiyim dememiş şimdi şu halde ateş hattindayken mı diyecek?

Ha yok diyorsaniz Aykut değil göksel bey ve başakşehir camiası size yakın

Yine iki sezon ard arda ligin sondan ikinci haftasi rakiplerimizin sampiyonlugunu garantileyip kutlamaya başladığı maçlarda bize çelme takan takıma bakın yine Başakşehir...

Bunca gerçeğe rağmen hala bazı söylemlerde ısrar etmek biraz gevşeklik oluyor bence.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 35. Hafta | Başakşehir FK - Fenerbahçe
MesajGönderilme zamanı: 19 Nis 2021, 16:53 

Beytulma yazdı:
@fenerr

Hattena'nin mesajını ekleyerek onu kendi silahıyla vurmak istemişsin ama bilmeden Aykut Kocamanı gömmüşsün hahahahaha.

Ömer Erdoğan isteseydi de Boupendza'yi oynatamazdı cumartesi sabahı gelmişti Gabon'dan ve maç aynı gündü. Zaten karantina kuralları da vardi biliyorsun. Sonuç ne oldu. Hatayspor 3-0 kazandı Gs maçını.

Aykut ne yaptı? takımın en golcü ismini ilk18'e almadı. Bir de tercih meselesi diyor. En son geçen sene aralik ayında gol atan adami ilk 11'de çıkardı. En çok gol aten atan 2. isim de yedek soyundu. As stoperi oynatmadı orta sahadaki genç elemanı defans oynattı. Devamlı oynayan Rafael ve Berkan'i oynatmadı Tolga'yi oynattı. Maç içinde forveti çıkardı ön libero geçirdi. Maçı resmen forvetsiz bitirdi. Visca penalti kacirabilir normal bu.

Kisacasi yaptığın kıyaslama Ömer Hocayı yükseltirken Aykut Kocaman için kafalarda olan soru işaretlerini daha da arttırdı. Bence mantık yürütürken biraz dikkatli olun. :D

Dediğim gibi Emre bile Başakşehir adına böyle bir kadro çıkarmazdı sahaya.

Ben zaten Aykut Kocaman'dan nefret ediyorum. O da bizden nefret ediyor 3 kere kovuldu bu kulüpten, cılız destekler dışında kulüpte de sevilen biri değil. Fatih Terim'in çalıştırdığı herhangi bir takımı yensek ve Terim maçı sattı deseler olma ihtimali daha fazla. Düşün yani ne kadar saçma bir şeyi savunuyorsunuz. Ben zaten o hoca maçı satıyor şu kaleci elini çekiyor saçmalıklarını 20 sene önce terk etmişim Ömer Hoca'nın da, yarın Rıza Hoca'nın da herkesten fazla o maçı kazanmak isteyeceğini biliyorum. Ama siz ve sizin gibiler insanları çok kolay bir şekilde ahlaksızlık yapmakla suçlayabiliyor ben de bunu anlamıyorum. Bu komplo teorileriyle hayat geçmez.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Nis 2021, 18:32 
Kullanıcı avatarı

network yazdı:
Fenerbahce Ali Şen ve Aziz Yıldırım dönemlerinde ülkenin çoğu tarafından sevilmeyen bir takımdı , Keza emre belozoglu futbol oynarkende nefret ediyordu saha içi hareketleri sebebiyle.

Ali koctan sonra bi isler değişti biraz sanki , ibre Galatasaraya döndü diye düşünüyorum ancak bu Mert Hakan ve Serdar Azizle Eski Günlerine Döner Fenerbahce.

Ozellikle Mert Hakan inanılmaz irite edici. Cok şımarmis ve her pozisyonda hakeme sallamalar, itirazlar.. bence uyarılması gerek.

Takim içinde de papaz rolünü üstlenmiş görünüyor. Ozellikle emrenin uyarması gerek
Emre’nin uyarması gerek dedin, beni bir gülme tuttu sorma:)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Nis 2021, 19:46 
Kullanıcı avatarı

Herkes kendi takımına baksın kardeşim. Yok Emre gıcıkmış,Mert Hakan irrite edici,Serdar Aziz adam öldürücümüş.

Fenerbahçe hakkında maçınız varsa yorum yapın. Gelen geçen bize sallamaya başladı. 8 senedir şampiyon olamıyoruz ama biraz palazlandık mı herkes bize sallamaya başlıyor. Yeter artık yani. Herkes kendi takımına baksın.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Nis 2021, 20:07 

amokachi77 yazdı:
Fenerli arkadaslar ikna edici mantıklı şeyler söylüyor doğruya doğru,

Fakat genede Demba Ba yı kadroya almaması kafalarda çok soru işareti bırakıyor, ki üstelik Ba sağlam Beşiktaşlıdır, bu maçta canavar gibi oynayacagı,hırslı olacagı asikar, buna rağmen kadroya bile almaması çok çok ilginç.Kötü td olabilir ama bunu 7 yaşında çoçuk bile düşünür derki , bu maç Ba nın maçı..........

Birde Mahmut'un kırmızı göreceği besbelliydi, neden oyundan almadı, bütün Türkiye maç anında o arkadasın bilerek kırmızıya çalıştıgını anladı, neden ouyundan almaz,

Kötü TD olabilir ama bu bariz hatalar kötü td likle açıklanamayacak kadar çok çok şüpheli,

He, FB krumsal olarak gidipte Aykutcugum vs zannetmiyorum, Aykut iç güdüsel davranmış olabilir, günahı kendine,

sherlock gibisin yemin ederim. çok ince yakalıyorsun :D 35 yaşına gelmiş 26 maçta 5 gol atmış, yürüyecek hali olmayan demba ba kim allah aşkına. biz diyoruz ki şampiyonluk maçında bu takımın en iyisi olan Alex'i oynatmamış egosu yüzünden.Bunlar diyor ki demba ba yı oynatmıyor canavar gibi oynardı. he canavar , tazmanya canavarı. Oynadıgı dönemde takımın en yeteneklisi olan , sahaya girince her daim oyunun şeklini değiştiren valbuenayı oynatmıyordu bu herif. değişik bir stili var. ömer ali'yi sever, hasan aliyi sever, mehmet topalı sever ama iş yeteneğe gelince kaçıyor oradan. o kadar eminim ki, messi olsa yine oynatmaz topsuz alanda koşmuyor diye.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Nis 2021, 20:38 

Cift takimli hataysporlular kahrolmus :)

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Nis 2021, 21:51 
Kullanıcı avatarı

sorrento yazdı:
network yazdı:
Fenerbahce Ali Şen ve Aziz Yıldırım dönemlerinde ülkenin çoğu tarafından sevilmeyen bir takımdı , Keza emre belozoglu futbol oynarkende nefret ediyordu saha içi hareketleri sebebiyle.

Ali koctan sonra bi isler değişti biraz sanki , ibre Galatasaraya döndü diye düşünüyorum ancak bu Mert Hakan ve Serdar Azizle Eski Günlerine Döner Fenerbahce.

Ozellikle Mert Hakan inanılmaz irite edici. Cok şımarmis ve her pozisyonda hakeme sallamalar, itirazlar.. bence uyarılması gerek.

Takim içinde de papaz rolünü üstlenmiş görünüyor. Ozellikle emrenin uyarması gerek
Emre’nin uyarması gerek dedin, beni bir gülme tuttu sorma:)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kisi kendinden bilir işi be kardesim , bu işe nokta atışı yapması gereken kişi emredir (:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Nis 2021, 05:49 

Aykut Kocaman, Aziz Yıldırım'ın manevi oğlu gibidir.Ali Koç'un başarılı olduğuna çok sevinmez. Demba ba,M.Tekdemir işleri düşündüğünüz gibi değil bence.

Başa Dön

NO POST!
 Mesaj Başlığı: Re: 35. Hafta | Başakşehir FK - Fenerbahçe
MesajGönderilme zamanı: 20 Nis 2021, 11:00 

fenerr yazdı:
Beytulma yazdı:
@fenerr

Hattena'nin mesajını ekleyerek onu kendi silahıyla vurmak istemişsin ama bilmeden Aykut Kocamanı gömmüşsün hahahahaha.

Ömer Erdoğan isteseydi de Boupendza'yi oynatamazdı cumartesi sabahı gelmişti Gabon'dan ve maç aynı gündü. Zaten karantina kuralları da vardi biliyorsun. Sonuç ne oldu. Hatayspor 3-0 kazandı Gs maçını.

Aykut ne yaptı? takımın en golcü ismini ilk18'e almadı. Bir de tercih meselesi diyor. En son geçen sene aralik ayında gol atan adami ilk 11'de çıkardı. En çok gol aten atan 2. isim de yedek soyundu. As stoperi oynatmadı orta sahadaki genç elemanı defans oynattı. Devamlı oynayan Rafael ve Berkan'i oynatmadı Tolga'yi oynattı. Maç içinde forveti çıkardı ön libero geçirdi. Maçı resmen forvetsiz bitirdi. Visca penalti kacirabilir normal bu.

Kisacasi yaptığın kıyaslama Ömer Hocayı yükseltirken Aykut Kocaman için kafalarda olan soru işaretlerini daha da arttırdı. Bence mantık yürütürken biraz dikkatli olun. :D

Dediğim gibi Emre bile Başakşehir adına böyle bir kadro çıkarmazdı sahaya.

Ben zaten Aykut Kocaman'dan nefret ediyorum. O da bizden nefret ediyor 3 kere kovuldu bu kulüpten, cılız destekler dışında kulüpte de sevilen biri değil. Fatih Terim'in çalıştırdığı herhangi bir takımı yensek ve Terim maçı sattı deseler olma ihtimali daha fazla. Düşün yani ne kadar saçma bir şeyi savunuyorsunuz. Ben zaten o hoca maçı satıyor şu kaleci elini çekiyor saçmalıklarını 20 sene önce terk etmişim Ömer Hoca'nın da, yarın Rıza Hoca'nın da herkesten fazla o maçı kazanmak isteyeceğini biliyorum. Ama siz ve sizin gibiler insanları çok kolay bir şekilde ahlaksızlık yapmakla suçlayabiliyor ben de bunu anlamıyorum. Bu komplo teorileriyle hayat geçmez.

Arkadaşa verdiğin örneğin savunduğun şeyle alakası yoktu. Bayağı alasız ve saçma bir örnek vermişsin. Yoksa Aykut'u seversin sevmezsin onunla ilgilenmiyorum.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 92 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, Khanfer, moshee41

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye