Zaman: 17 May 2021, 05:41

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 305 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 31  Sonraki

Kim Kazanacak?
Anket 19 Mar 2021, 23:31 tarihinde bitecek
Samsunspor 50%  50%  [ 16 ]
Beraberlik 13%  13%  [ 4 ]
Giresunspor 38%  38%  [ 12 ]
Toplam oy : 32
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 27. Hafta | Samsunspor 0 - Giresunspor 2
MesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2021, 11:48 
Kullanıcı avatarı

Caranak yazdı:
@Karabudun mahyası ile yazan özelde tanımak için sen kimsin özele gel dediğim ve sonrasında daha ilk mesajında çok galiz şekilde söven vatandaş no post almış, tüm mesajları silinmiş neye göre kime göre herkese farklı tarifemi ? HELAL OLSUN YÖNETİM Oldu olacak banada BANNED verseydiniz !
Bu beyinle çok uzun sürmez dönersin facebooka tekrar geri.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2021, 11:49 
Kullanıcı avatarı

İlki net olmakla birlikte ikinci kırmızıyı sakin kafayla özetlerden izledim, o da net kırmızı, ofsayt kamerasından bakınca dirseğin masum olmadığı görülüyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2021, 11:52 
Kullanıcı avatarı

Hakemlik hiçbir şey yok maçta Giresun beklediğim gibi tertemiz galibiyet aldı lider geldi lider döndü Samsunda bazı futbolcuların sert şekilde uyarılması gerek artık resmen iki haftadır kazanabilecekleri maçlarda takımı sabote ettiler.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2021, 11:55 
Kullanıcı avatarı

Yılladır td de yazıyorum kendi çapımda. şimdi aga sen 2014 te üye olmuşsun diyecekler ne yılları diyecek olanlar olabilir tabii ama Karabüklü bir arkadaşla tartıştığımız için maalesef atılmıştık. 2008 den beri celebi nickiyle yazardım. Hatta mod arkadaşlardan ismimin değiştirilme talebinde bulunduğumu zannediyorum ama yanlışta hatırlıyor da olabilirim. Demem o ki eskiden birbirimizi sevmesek futbol rekabetinin en üst düzeyde yaşadığımız dönemlerde bile maalesef seviye bu kadar aşağıya gelmemişti. celebi nickiyle bir çok Samsunsporlu burada yazan bir çok kardeşim, belki de tamamına yakını beni şahsen de bizzatta tanır.RAHMETLİ TEOMAN da arkadaşımdı. Öyle td de çok tartışmaya girmem. benim yerim, mesleğim ne olursa olsun(mesleğimi bilenler bilir) tribündür. yapacaklarımı ve söyleyeceklerimi tribünden yapmak gerektiğini bilir ve böyle inanır yaparım. sanaldan asıp kesmek uçmak kaçmak tribün ahlakına terstir. yüzlerce deplasmana gitmiş onlarca maç olaylarına karışmış birisi olarak sanaldan bu tip yazışmaları çok tasvip etmem. fakat yinede o zamanlar Karabüklü arkadaşlarla tartışmıştım. maç sonrası adrenalin ile oluyor maalesef. bu arada burada yazan bir çok arkadaşlardan tribün tecrübesi ve yaşı ileride olan birisiyim onuda belirtmek isterim.

İşin özü sanal alem geliştikçe ve arttıkça düşmanlıkta arttı. çünkü insanlar sanaldan yazmanın kolay olduğu bir ortamla tanışmış oldu. Aile içinde veya arkadaşlarımıza bile yüzünü rahatlıkla söyleyemeyeceğimiz ve cesaret edemediklerimizi mesaj yoluyla söyler olduk. ev içinde evlat babasına diğer odadan mesajla harçlık ister oldu. kız arkadaşlık tekliflerini mesaj yoluyla yapar oldu. yani bu tip platformlarda herkes herkese çok rahatlıkla her şeyi maalesef yazar oldu. atar gider yapar oldu. bizim reelde tek düşman demek istemiyorum ama ezeli bir rekabetimizin olduğu takım Trabzondu ve hala da öyle. evet Göz Göz ile birbirimizi sevmeyiz bu da doğru. çok eskiden Zonguldakta olaylı maçımızdan beri bizim jenarasyonlar onu da hatırlar. MİY ve Denizli ile mesela sanaldan düşman olduk. Kocaeli ile sanaldan yine aynı şekilde. Sakarya ile dostluğumuz sanal yüzünden sekteye uğruyor vs. liste uzarda gider. ama sanal alemde çok takım çok takım taraftarları ile düşman kesiliyor. sebebi maalesef sanal platformlar. ben td de sidik yarışını çok gördüm ve kimse (çok az istisnalar vardır ona eyvallah) haksızım demedi. herkes kendisine göre haklı. e bu durumda tartışmaların ardı arkası kesilmiyor. uzadıkça uzuyor. sonunda bir bakmışsın düşmanlık almış başını yürümüş.

Evet tribüncü adamın taşlama diye bir durumu olmazdı . Ne ara bu hale geldik biz arkadaş. geçmiş olsun Giresunspor kafilesine. onları yapanın ............

tebrik ederim Giresunsporu. Biz stres yönetimini iyi yapamadık. bakalım ilerleyen haftalar ve günler ne gösterecek. Ama ben sancılı da olsa Süper denilen lige ne olursa olsun çıkacağımıza inanıyorum.

Heee olmadı mı CANIN SAĞOLSUN Samsunsporum.

Bırakalım artık şu gereksiz hareketleri artık arkadaşlar. pandemiden sonra tribünlerde görüşmek ve atışmak üzere diyelim. burada herkes ana avrat sövebilir çok kolay bir şekilde.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2021, 11:58 
Kullanıcı avatarı

buonanotte yazdı:
Caranak yazdı:
@Karabudun mahyası ile yazan özelde tanımak için sen kimsin özele gel dediğim ve sonrasında daha ilk mesajında çok galiz şekilde söven vatandaş no post almış, tüm mesajları silinmiş neye göre kime göre herkese farklı tarifemi ? HELAL OLSUN YÖNETİM Oldu olacak banada BANNED verseydiniz !
Bu beyinle çok uzun sürmez dönersin facebooka tekrar geri.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

La yazmamayım yazmayaım diyorum sonra biz kötü oluyoruz siz kendinizi ne sanıyorsunuz ya böyle asmalı kesmeli her türlü hakareti yapacaksınız ifşa edince tribüncü değilsin, yok sene kaçtan beri yazarım ya bırakın allasen hiç bir şey bilmiyorsanız HADDİNİZİ bilin ! o beyin ölçer cihazını az da kendinize tutun !

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2021, 12:03 
Kullanıcı avatarı

Caranak yazdı:

La yazmamayım yazmayaım diyorum sonra biz kötü oluyoruz siz kendinizi ne sanıyorsunuz ya böyle asmalı kesmeli her türlü hakareti yapacaksınız ifşa edince tribüncü değilsin, yok sene kaçtan beri yazarım ya bırakın allasen hiç bir şey bilmiyorsanız HADDİNİZİ bilin ! o beyin ölçer cihazını az da kendinize tutun

içlerinde sende varsın ama ben sadece senin özelinde yazmadım arkadaşım bizimkiler içinde aynı şeyi söylüyorum.

tamam sen haklısın diyeyim

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2021, 12:10 
Kullanıcı avatarı

@ termeli biraderim kimse kimsenin ne tribüncülüğünü ne de adamlığını ölçecek durumda değil kimsenin haddide değil, yenilgiyi hazmedemeyen adam küfür ediyor ötesi varmı daha, sonra biri yanlışı yanlış ile savunuyor beyinsiz vs. yazıyor kusura bakma heee mi diyelim, he o nick banned almadı ise modlardan bir açıklama duymak isteriim nedeni ne ola yoksa eyvallah alın sanalınınızda td nizde sizin olsun daha ne yazarm ne de bakarım !

Başa Dön
  Bookmark and Share

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2021, 12:18 
Kullanıcı avatarı

Caranak yazdı:
@Karabudun mahyası ile yazan

Konu ile pek alakası yok ama ilk başta okuyunca, iki minare arasına mı yazmış adını @karabudun sandım :) Mahya diyince...

Sen onu mahlas olarak düzelt istersen üstad, benim gibi henüz ayılamamışlar yanlış anlamasın :)

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2021, 12:20 
Kullanıcı avatarı

Caranak yazdı:
@ termeli biraderim kimse kimsenin ne tribüncülüğünü ne de adamlığını ölçecek durumda değil kimsenin haddide değil, yenilgiyi hazmedemeyen adam küfür ediyor ötesi varmı daha, sonra biri yanlışı yanlış ile savunuyor beyinsiz vs. yazıyor kusura bakma heee mi diyelim, he o nick banned almadı ise modlardan bir açıklama duymak isteriim nedeni ne ola yoksa eyvallah alın sanalınınızda td nizde sizin olsun daha ne yazarm ne de bakarım !

dediğim gibi bizim arkadaşları da tasvip etmiyorum. sözün banaysa kimsenin adamlığını ve tribüncülüğünü ölçmüyorum ben sadece olması gerekenleri söylüyorum sonrası herkesin kendi özeleştirisini yapmalı o kadar. yani caranak kardeşim senin tribüncülüğünü adamlığını falan ölçmüyorum benim hakkım değil o. eyvallah

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2021, 12:21 

MorMenekseler yazdı:
Takim şampiyonluga oynamadan once burda belli basli Giresunda çayını çorbasını ictigimiz kaliteli kitlesi vardi td’de yillardir.
Basari gelince cok degisik insanlar turemis ne yazik ki.
Umarim iki komşumuzda ilk 2’den çıkar.

Farklı bir tartışma açmak istemem ama, td'nin Gediklisi birkaç Giresunsporlu arkadaşımızı tenzih ediyorum ama geri kalanlar bu akşamki süper lig maçını gözlüyordur emin olabilirsin. Giresunspor'un ilk başarısızlığında başını kuma gömüp böyle bir takım hiç var olmamış gibi davranacak olan kişiler gelmiş burada hebele hübele konuşuyor. Td'nin üye alımlarını gözden geçirmesi gerektiğini düşünüyorum. Tartışma, atışma olur buna eyvallah. Ama saman alevi gibi parlayıp kaybolan hesaplar görmek hepimizi yoruyordur sanıyorum. Tek davası Giresunspor olan abilerimize, arkadaşlarımıza, kardeşlerimize selam olsun, başarılarını kutlarım.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 305 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 31  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye