Zaman: 16 May 2021, 09:42

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 80 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 31. Hafta | Galatasaray 3 - Çaykur Rizespor 4
MesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2021, 22:17 
Kullanıcı avatarı

kafam güzel diye yazmasan bu alakasız yorumuna kafan mı güzel yazardım ama sen zaten peşin peşin söylemişsin.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2021, 22:28 

Benim özetlerde gördüğüm kadarıyla hakemlik bir durum yok maçta. Hakem sadece Yedlin'in dışarıdaki faulüne penaltı çalmış ama o hatasını da VAR yardımıyla düzeltmiş. Bunun dışında Rize'nin attığı 4 golde, daha doğrusu GS'lı futbolcuların göz göre göre ikram ettiği gollerde hakemin nasıl bir dahli vardı. Bilmiyorum bu sezon Galatasaray'dan başka bir takım Rize'den sahasında 4 gol yemiş midir? Böyle bir sonucu bile dış etkenlere bağlamak biraz ayıp oluyor hocam.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2021, 22:33 

Şimdi çıkmış hala hakem diyor yakışmıyor artık. Kaybettin işte ne sağa sola bok atmanın derdindesin maçın genelinde mağdur olan biziz sen ağlıyorsun hala daha. Yenildin la yenildin hakemle birlikte yenildin işte.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2021, 22:36 

Ya hakemle ilgili ne dedi adam arkadaş? Gelen giden hakeme bağlama diyor. Adam 50 kere oynadığımız oyun bize yakışmadı, bu kadar hata yapılmaz VS diyor.
Hakeme dair tek yorumu, "penaltı çalmaya hevesli gibi dışarıdaki pozisyona penaltı çalıyor" minvalinde bir şey söyledi.
Evinde 4 tane gol yemişsin moralin bozuk. Ağzını açıp tek kelime edemeyecek misin can sıkıntısıyla?
Maç sonu açıklamanın tamamını yazıyorum. Şurda mağlubiyeti hakeme bağlamış diyen var mı?

Mücadeleyi yorumlayan hocamız, “Neredeyse maça 1-0 geride başladık. Hiç olacak bir pozisyon değildi. 45 dakika veya tüm 90 dakikayı analiz ettiğimizde, herhalde bir takımın başına gelmeyecek ne varsa her şey ile karşılaştı Galatasaray. Hemen maçın başında 1-0 geriye düştük. Onun şokunu atlattıktan sonra oyunu kontrolümüz altına aldık. Herhangi bir gol pozisyonu vermeden iki gol yedik. 1-0’ın üstesinden gelip Emre ile şahane bir gol attık ve 2-1 öne geçtik. Oynamaya da devam ettik. Duran topun arkasından Etebo dripling yapmak yerine Emre’ye oynasa santradan karşı karşıya üçüncü gol fırsatı yakalayacaktık ama o top sürmeyi seçti. Çok önemli bir fırsattı oyunun kopması için. Hataların birincisini beğenmemiş olacağız ki ikincisini de yaptık. Maalesef. Soyunma odasına 2-2 ile girdik. Olabilir. 0-0 gibi, ilk 45 dakikada gol atmamış gibi düşünebiliriz.” diye konuştu.

Aleyhimize çıkan kırmızı kartın oyunumuzu etkilediğini söyleyen teknik direktörümüz Fatih Terim, “Netice olarak bu maça çıkarken Türkiye’nin en az gol yiyen takımı olarak sahaya çıktık. Oynayanlar yine aynı oyunculardı. Arkasından yine böyle bir komik bir golle geriye düştük ve 3-3’ü bulduk. Bu sefer eksildik. 10 kişi kaldık. O pozisyonda 1 metre dışarıdaki pozisyona hakem direkt penaltıyı gösterdi ve buna o kadar hazırdı ki… Olsa bir şey de vereyim bir an evvel dercesine… İlk defa üç büyük maçı idare ediyor hakem. MHK hep bizde deniyor böyle enleri. Bu sahada eksik kaldıktan sonra bazı değişiklikler yaptık ama sonrası oyunun kopuşu, eksikken ikinci topa yönelme şeklinde oldu. Sonrası ise çok daha zordu. En az gol yiyen takım olarak dördüncüyü de yedik. Onu da çıkarmak için uğraştık biraz ama olmadı. Biraz kırılgan bir takımız. Emre Kılınç, Emre Akbaba’yı sayabilirim… Ben de olsam altından kalkamayabilirdim. Bugün yaptığımız hatalar anlatılacak gibi değil. Dolayısıyla olmadık bir yerde kaybettik. Bunun için çok üzgünüm. Yakıştıramadım takımıma. Bu olmamalıydı. Oyuna baktığımızda 10 kişi kalan kadar herhangi bir sıkıntımız yoktu. 3-3’ten sonra 11’e 11 devam etsek pozisyonlar bulacağımız çok aşikardı. Oyuncu değişiklikleri ve oyunu kaybetmemek için alınan riskler ve o risklerin getirdiği karşılığı gördük. Bir farklı mağlubuz ama yine oyunumu, oyuncularımı koruyayım diyen bir hoca değilim. Nereden nasıl oynanması gerekiyorsa, bana göre doğru oyun nasıl ise o seviyelerde oynamaya çalışırım. Kaybederim veya kazanırım; önemli değil. Bugün Galatasaray’da gerçek üzülenlere biz üzülüyoruz, sevinlenlere değil. Üzülenlere üzülüyoruz. Biz de onun için üzgünüz. Olmaması gereken bir yerde, kötü bir yerde kaybettik.” şeklinde konuştu.

Mağlubiyetin şampiyonluk şansını etkileyip etkilemediği sorusuna hocamız, “Kalkıp bu maçtan sonra klasik şekilde, çok maç var tarzında bir açıklama yapabilirdim. Çok maç var; evet var ancak büyük bir avantajı kaçırıyorsun. Bu kaçırdığın avantaj da son dört maçın üçünde sekiz puan kaybederek oluyor. Birçok kredimizi ve avantajımızı kaçırdığımız gibi her maçı kazanmak gibi, hiç puan kaybetmemek gibi tehlikeli sularda yüzmek zorunda kalabiliriz. Onun için muhakkak ki yarışı bırakacak halimiz yok. Rakiplerimizin birbiriyle oynadığı haftada bizim cuma gününden kazanmamızın etkisi çok başka olacaktı. Başka yere vereceği efektler de farklı olacaktı. Maalesef olmadı. Oyuncularımı hiçbir zaman suçlamam, hatalarını yüzüne söylerim, kimseyle de paylaşmam; ama bugünü yakıştıramadım.” diyerek sözlerini noktaladı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2021, 22:42 

mac icinde yine kendi kendine kabadayilik yapti. gel onumde goster karti diye hakeme el etti.
hakeme dair tek yorumu da once penalti calinip sonra var'dan donen pozisyon degil.
bak ne guzel kopyalamissin,
hakem olsa bisey versem dercesine calmis :) cunku tum mac oyleydi, artniyetli :roll:
hakem tercihinden dolayi mhk'ya da sallamis

anlamadigim, burada veya baska yerde insanlarin yorum yapmasi icin baska neler soylemesi gerekiyor?

ki sizden icazet mi alacak millet yazmak icin? kufur hakaret olmadigi surece istedigini yazar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2021, 22:48 

Yahu tek yorum değil diye anlattıkların tek yorum zaten. 1 metre dışarıda faul oluyor ne penaltı diye koşuyorsun diyor. Böyle tecrübesiz adamları mhk neden hep bizde deniyor diyor. 2 tane cümle, aynı pozisyondan bahsediyor.
Maçta atarlardı dediğin de yine aynı pozisyon.
Yani birbirinden bağımsız 3 mesele yok. Tek bir pozisyona maçta bir tepki gösteriyor, maç sonu açıklamasında değiniyor,bu kadar.
1 sayfa yazı paylaştık burda. Baştan sona kendi takımını eleştiriyor, hakem hakkında yorumu bu kadar. Onu da mı yapamaz? Allah mı bu hakemler?

Yada burda eleştirildi gibi mağlubiyeti hakeme bağlamak mı var bu açıklamalarda?

Edit: tabiki isteyen istediğini yazar. Kafası ayık olsun kafi.
Ama 10 kişi kalkıp yine hakem yine hakem yazınca, acaba ben başka konuşmamı dinledim diye dönüp tekrar baktım hocanın açıklamasına. Baştan sona takıma kesmiş faturayı. Burda eleştirilecek yönü, kendine çok pay çıkarmamış olması bana göre. Yoksa hakeme bişey dediği yok

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2021, 22:54 

Şu maçtan sonra hakem konuşmak gercekten çok ayri bir kafa. Hakem ne yapti penaltini mi vermedi attığın golü mü iptal etti ne yaptı. Yok ilk defa buyuk takim maçı yonetiyormus penaltiyi kosarak veriyormus. Kendisi hakeme gel karti burdan goster diye dayilik yapar rakip takim kulubesiyle kavga ediyor. Gs'li arkadaslar cok seviyor haklaridir kimse birsey diyemez ama benim gibi milyonlarca kiside sevmemekte en az onlar kadar hakli.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2021, 22:55 

ya bak hic detayina girmek istemiyorum, cunku bos muhabbet
ne guzel demissin, allah mi bu hakemler diye
fterim de degil

ayni sekilde burada da insanlar gelip yorum yapiyor
gelip kotu soz soyleyen varsa, onun terbiyesizligi
elestiri geldi diye, saga sola saldirmanin anlami yok. bana gore, hem mac icinde hem mac sonunda yine sucu baskasina yikti

fenerbahce mac basliklari lgbt bayragindan bile daha renkli, biz bu kadar kasmiyoruz ya. salin biraz :)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2021, 23:07 

çok zevkli harika bir maçtı pozisyona gole ekşına doyduk resmen iki takıma da teşekkürler tebrikler

galatasaray bu sene şampiyonluğu hak edecek alacak oyunu oynamıyor. doymuşluk da olabilir camiada bjk hiç istemesem de şampiyon olmaya çok yakın artık iyi oyunuyorlar

hakemlik bir şey yoktu maçta fatih hoca iptal edilen penaltıyla ilgili neden bu kadar yangın yaptı anlamadım saçmaydı. çok iyi hoca başarılarını say say bitmez ama kaybettiği maçlardan sonra çok absürt komik şeylere sığınıyor yakışmıyor

rizespor'a tebrikler sonuna kadar hak edilen bir üç puandı

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2021, 23:43 
Kullanıcı avatarı

Rizesporlu arkadaşlar kusura bakmasın ama takımın sosyal medya hesaplarından yapılan bazı paylaşımların yanlış olduğunu düşünüyorum. İlk randomlu gönderi güzeldi aynısını bayern de yapmıştı fakat daha sonraki balonlu gönderi hiç hoş değil.

Kardeşim büyük takımların her zaman bir ağırlığı var ister sev ister sevme. Galatasaray sosyal medya ekibi bu paylaşımları kayıt altına almıştır. Galatasaray bundan sonra rize maçlarını farklı oynar bu gönderilere cevabı verir. ülke olarak bazı şeyleri çok abartıyoruz. insanlar sosyal medya yüzünden düşman oluyor.

Bundan sonra rize-gs maçları eskisi gibi sakin falan da geçmez.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 80 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bozkurt1903, Emboma, Exelans, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hep YEK, northern1912, sıfıryedi1966, sorrento

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye