Zaman: 17 May 2021, 07:42

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325 ... 361  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2021, 09:48 

VTS yazdı:
Dergi olayı evinde ve işyerinde Göztepe üzerine neşriyat bulundurmak isteyenler için çok iyi düşünülmüş.

Farklı şehirlerden ve hatta yurt dışından güzel talep toplanabilir. Alman bürokrasisi ile olmaz tabii. Sınırlı sayıda satmak istemiyorlarsa erişim kolaylığı sağlanmalı.

Kulübün amacı öyle masumane bir şekilde dergi satalım değil diye düşünüyorum. Kulübü aradıktan sonraki telefon görüşmelerinde böyle yorumladım. Bir dergiden ne kadar çok gelir elde edilebiliyorsa o kadar gelir elde etmek isteniyor. Kulübün düşündüğüyle taraftarımızın ekonomik yapısı bu doğrultuda örtüşemiyor olabilir.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2021, 12:04 
Kullanıcı avatarı

Dergiden ekstra gelir bekleyene kadar üzerine yattıkları kombinelerle ilgili açıklama yapsınlar. Statlar açıldıktan sonra çözüm sunacağız bile demediler. Taraftarın iyi niyetini suistimal etmek yakışmıyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2021, 17:39 

VTS yazdı:
Dergiden ekstra gelir bekleyene kadar üzerine yattıkları kombinelerle ilgili açıklama yapsınlar. Statlar açıldıktan sonra çözüm sunacağız bile demediler. Taraftarın iyi niyetini suistimal etmek yakışmıyor.

Daha önce de yazdım, bunla ilgili olarak klup beklemediğimiz bir süreç oldu, bu süreç gelir gider dengemizi bozdu, bu konuda taraftarımızın özveri bekliyoruz benzeri bir açıklama yapsa kucuk bir hatıra karti benzeri hediye verse maddi karşılığı olmayan manevi yönden ağırlığı olan tesekkur anlaminda taraftarın bir çoğu bir şey demezdi. suanda demediği gibi. Hemde dediğin gibi üstüne yarıyormuş gibi bir izlenim oluşmazdi. Maalesef surecleri yönetemeyen bir kulübümüz var.
2 adet kombine biletim var, helali hoş olsun maddi bir karşılık beklemiyorum ama klubu yönetenler enazindan kuicuk bir hatıra bile olmasa tesekkur anlamında açıklama yapsa kendi adıma bu konuda kluptekiler taraftari önemsediğini hissederdim. Herseye rağmen yine de helal olsun.

Başa Dön
  Bookmark and Share

Moderator
MesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2021, 00:19 
Kullanıcı avatarı

Stabil35 yazdı:
VTS yazdı:

Daha önce de yazdım, bunla ilgili olarak klup beklemediğimiz bir süreç oldu, bu süreç gelir gider dengemizi bozdu, bu konuda taraftarımızın özveri bekliyoruz benzeri bir açıklama yapsa kucuk bir hatıra karti benzeri hediye verse maddi karşılığı olmayan manevi yönden ağırlığı olan tesekkur anlaminda taraftarın bir çoğu bir şey demezdi. suanda demediği gibi. Hemde dediğin gibi üstüne yarıyormuş gibi bir izlenim oluşmazdi. Maalesef surecleri yönetemeyen bir kulübümüz var.
2 adet kombine biletim var, helali hoş olsun maddi bir karşılık beklemiyorum ama klubu yönetenler enazindan kuicuk bir hatıra bile olmasa tesekkur anlamında açıklama yapsa kendi adıma bu konuda kluptekiler taraftari önemsediğini hissederdim. Herseye rağmen yine de helal olsun.

Bence kulübün üstüne yatma gibi bir amacı yoktur. Futbol seyire açıldığında satışa çıkacak kombinelerde belli oranda bir indirim yapılabilir kişilere. Diğer kulüplerin de ne yapacağı önemli tabii.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2021, 00:36 

Pandemi süreci herkes için olduğu gibi klup icinde zor, bunun yanında dövizin yükselmesi ister istemez dar boğaza sokmuştur bu konuda çorbada tuzumuz olursa ne mutlu bize, karşılıksız kalabilirde kombine ücreti sorun degil, onemli olan süreci şeffaflık anlamında taraftara açıklamak önemli çoğumuzun bir beklentisi olduğunu sanmıyorum.
Keske bu sene her maça ozel gelir getirici olarak cüzi miktarda hatıra biletleri satilsa idi, adet basi 10 liradan 15 bin bilet 150 bin TL yapardı. 20 maçta 3 milyon gelir elde edilirdi.
Tahmini değer olarak 3 te birini elde etsek 1 milyon TL iyi bir gelir.
Eksik mevkiye transfer yapılırken 2 milyonluk adam alınacağına 3 milyon TL ile bi tik daha iyi adam alınabilir.
Dediğim gibi süreçleri yönetmede klup daha ileriye goturmeli kendini

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2021, 14:39 
Kullanıcı avatarı

Akbunar Akbunar Halil Akbunar
Göztepe'nin çocuğu Halil Akbunar

inşallah sahada Milli Takım'a da katkı verir.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2021, 14:43 
Kullanıcı avatarı

Yakıştı Göztepenin çocuğuna, Allah utandırmasın.

https://www.internethaber.com/milli-tak ... 71405h.htm

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2021, 14:57 

Kadroya bakınca ilk 11 başlamaması için hiçbir sebep yok gibi görünüyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2021, 14:57 
Kullanıcı avatarı

Kadroyu görünce direk Halil geldi aklıma görünce helal olsun dedim sonunda istediğini söke söke aldı inşallah azmi ve hırsı ile kalıcı olur

RMX2040 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
 Mesaj Başlığı: Göztepe | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2021, 15:11 
Kullanıcı avatarı

Göztepe tarihine geçecek önemli günlerden birini yaşadık. Tebrikler Halil, maşallah Allah utandırmasın

https://twitter.com/millitakimlar/status/1372871988319035393?s=21

En son Elegancy tarafından 19 Mar 2021, 19:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325 ... 361  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: aero, Bing [Bot], Bizans1905, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Khanfer, Ressambob, spartacus1903, Termeli, terso

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye