Zaman: 11 May 2021, 06:30

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3577 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324 ... 358  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 15 Mar 2021, 17:42 

Burada bazi renktaslar ya yazılanları okumuyor ya da okuduğunu anlamiyor.
Bir macla hocayı kimse asmiyor,
Skordan bağımsız bakin tekrar yazıyorum skordan bağımsız olarak kazanırken de berabera kalırken de burada hoca eleştiriliyor idi.
Yenildik hoca gitsin demiyor kimse unalla yeni sezon devam edilmesin diyor insanlar.

Daha açık şekilde yazıyorum
Diabete denilen topçumsu kiralık olarak bizde bu kadar krediyle oynaması rahatsiz etmiyor mu
Diabete denilen adama yer açmak için verim aldığın iyi oynadığın ileri ucu bozmak rahatsiz etmiyor mu
Modern futbolda orta saha hersey iken beraberlikte veya galibiyette 5 ile 8 kisi stoper ve bek ile oynamak için oyuncu değişikliği rahatsiz etmiyor mu
Oyun içerisinde paluta benzer şekilde hep ayni dakikalarda benzer oyuncu değişikliği ve oyun esnasında oyuna müdahale edememek rahatsiz etmiyor mu
Modern futbolda oyuncu değişikliği yapmadan da oyuncuları mevzilerine kaldırabilecek dizilişi yapabilirsin bunu yapmaması rahatsiz etmiyor mu
Biz geri adim atmayız diye beyanatlar verirken takim ceza sahası içine bile girememiş olması bir maç degil bir çok maç da rahatsiz etmiyor mu
Uc farkli yenilirken de önde ikende sag bek çıkarıp sag bek almak size ılginc gelmiyor mu
Modern futbolda gol orta sahadaki adamlari çıkartıp ileriye adam dizmekle olmamasına rağmen takim bu sekilde oynaması rahatsiz etmiyor mu

Adi ister unal ister Bilal olsun bu mantıkta olan hocanın bizi ilerleyen süreçlerde ileriye tasiyacagini sanmıyorum..

Ciktigimiz ilk sene tamer ile sezonu erken kapadık bir sene sonra icim bir şey yapmadık, kendisi daha iyi sözleşmeye imza atmak için hala Selçuk filan oynatıyor oyuncu kazanmadı.
Ertesi sene bayram ile gorduk.
Ucuncu sene aynı şansı palutla yakaladık ama o zamanda bu adam ileriye götüremez diyenler var idi ilginc taraftar grubuyuz diye sallayanlar, bu sene herkesten fazla küfür ederek gönderilsin dedi.
Unal hoca da bizi ileriye götüremez iyi kotu bu sene bitince yollar ayrilmali, seneye icinde hoca olmak üzere yapılanma başlamalı.

Irfancan gibi gencleri bulmalı parlatip satmaliyiz, hedefimiz Avrupa değilse bile ilk sekiz olmali gelecek seneler için adim adim gitmeliyiz.

Herkes ya kaldik ligde topcu istediğini alacagiz seneye duzelir kadro yok derseniz, kadro olsa dahi bence oynatabilecek kapasitede hoca degil unal hoca bir sezona daha yazik ederiz.

Furbolda onemli olan ise istikrardir, pespese maçları takim kazanır eyvalalh ritm tutar sans yanındadır, unal hoca da tıpkı tamer gibi bayram hoca ve palut gibi bu adamların ilk haftalardaki etkisi gibi etki yaptı iyi puanlar aldık, yalniz bir kaç cepheyi yanlis taktikle almak hic bir orduya savaşı kazandırmaz kazandirmamis da.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Mar 2021, 18:28 
Kullanıcı avatarı

Barcelonya karşısında 8 defansla beraberliğe yatarken, küme düşme adayı Erzurum karşısında (oyun anlamında) ezilirken her şey iyiydi, hoştu. Ankara’da takke düşüp kel görününce “bir maçta gömüyor” olduk.

Burada skordan bağımsız olarak çok forvetle hücum, çok defansla savunma yapılamadığını yazdık. Bu hataları düzeltmek için illa fark yemek gerekmiyordu. Zira dünkü skor bağıra bağıra geldi.

Ünal Hoca Diabate üzerine 11 kurmaya, oyuncu küstürmeye devam etsin. Seneye kalabilecek mi görürüz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Mar 2021, 20:00 
Kullanıcı avatarı

VTS yazdı:
Barcelonya karşısında 8 defansla beraberliğe yatarken, küme düşme adayı Erzurum karşısında (oyun anlamında) ezilirken her şey iyiydi, hoştu. Ankara’da takke düşüp kel görününce “bir maçta gömüyor” olduk.

Burada skordan bağımsız olarak çok forvetle hücum, çok defansla savunma yapılamadığını yazdık. Bu hataları düzeltmek için illa fark yemek gerekmiyordu. Zira dünkü skor bağıra bağıra geldi.

Ünal Hoca Diabate üzerine 11 kurmaya, oyuncu küstürmeye devam etsin. Seneye kalabilecek mi görürüz.

ben geçtiğimiz yaz aynı şeyi sir palut için dedim, hedefi "ligde kalmak" olanlar tarafından topa tutulup beyefendi desteklendi. sonuç? koca sezon heba. aynı şeyin tekrarını yaşıyoruz. yeni sezona bıyık reyiz ile başlamak gelecek sezonu da çöpe atmak demek. ama önemli değil burada istatistik tutan arkadaşlar var, 4 sezon süper ligde oynamayı başarı gören, rekoru kırıyoruz nankörler diyenler.

bana göre başarı şampiyonluk değil, ilk 5 hiç değil. bana göre başarı bir karakteri olan takım olmak. her sene üzerine koyan, bu sene acaba kimi bulup getirecekler 3 kuruşa denen, izmire her takımın korkarak geldiği takım olmak. fırsat geldi mi istanbul deplasmanında rakibi 3lük yapmak, 1-0'ın üstüne yatmamak, öne geçince 3 stoper, geriye düşünce 3 forvet oyuna almamak.. içerde dışarda yenilse de çatır çatır top oynamaya çalışan, rakibi durdurmak için YATMAYAN takım olmak. kısaca Alanya, Kasımpaşa gibi takım olmak. bunu anlamak çok mu zor? biz kariyer sezonu yaşayan Halil'in ayağına bakıp ligde kalmayalım, takım oyunu/karakteri ile içerde dışarda korkulan takım olalım dediğimizde 40 galibiyet mi bekliyoruz bu takımdan? ya da şampiyonluk? başarı taraftarı olsak Göztepeli mi olurduk sizce? (burada sözüm sana değil VTS, konu senin mesajından başladı sitem ediyorum sana zannetme)

sözün özü başarıdan kasıt 40 maç kazanmak değil. tıpkı Tamer Tunanın ilk sezon Alanya maçına kadar oynattığı futbol gibi. bu sezon Kadıköy deplasmanında vatan millet sakarya mı saldırmayıp akıllı oynadığımız gibi? takımın oyununu eleştirenleri burada düşman belleyenler var. korkmayın biziz biz, 18 sene sonra süper lige çıkarken de tribün kovalayan amatöre sürüklenirken de tribünde olan +35 yaş grubu. neyin ne olduğunu az çok biliyoruz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Mar 2021, 00:34 

Şu Göztepe'den memnun olan varsa kendini sorgulasın.

Bu, İstanbul takımlarının kendi aralarında "en büyük biziz yeaaaa" deyip,her sene Avrupa'da köy takımların tokatlanma işine benziyor.
Süper Lig"de oynamayalım da nolursa olsun modu bana ters geliyor.

Dünyanın her yerinden maç izliyoruz. Net Avrupa'nın en kötü ligiyiz. Biz bu kötü ligde, Diabete'lere Ideye'lere mahkum bırakılıyoruz. Buna üzülmeyi geçtim,bunu anlatmak bile abes geliyor

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Mar 2021, 13:25 

pirlo35 yazdı:

ben geçtiğimiz yaz aynı şeyi sir palut için dedim, hedefi "ligde kalmak" olanlar tarafından topa tutulup beyefendi desteklendi. sonuç? koca sezon heba. aynı şeyin tekrarını yaşıyoruz. yeni sezona bıyık reyiz ile başlamak gelecek sezonu da çöpe atmak demek. ama önemli değil burada istatistik tutan arkadaşlar var, 4 sezon süper ligde oynamayı başarı gören, rekoru kırıyoruz nankörler diyenler.

bana göre başarı şampiyonluk değil, ilk 5 hiç değil. bana göre başarı bir karakteri olan takım olmak. her sene üzerine koyan, bu sene acaba kimi bulup getirecekler 3 kuruşa denen, izmire her takımın korkarak geldiği takım olmak. fırsat geldi mi istanbul deplasmanında rakibi 3lük yapmak, 1-0'ın üstüne yatmamak, öne geçince 3 stoper, geriye düşünce 3 forvet oyuna almamak.. içerde dışarda yenilse de çatır çatır top oynamaya çalışan, rakibi durdurmak için YATMAYAN takım olmak. kısaca Alanya, Kasımpaşa gibi takım olmak. bunu anlamak çok mu zor? biz kariyer sezonu yaşayan Halil'in ayağına bakıp ligde kalmayalım, takım oyunu/karakteri ile içerde dışarda korkulan takım olalım dediğimizde 40 galibiyet mi bekliyoruz bu takımdan? ya da şampiyonluk? başarı taraftarı olsak Göztepeli mi olurduk sizce? (burada sözüm sana değil VTS, konu senin mesajından başladı sitem ediyorum sana zannetme)

sözün özü başarıdan kasıt 40 maç kazanmak değil. tıpkı Tamer Tunanın ilk sezon Alanya maçına kadar oynattığı futbol gibi. bu sezon Kadıköy deplasmanında vatan millet sakarya mı saldırmayıp akıllı oynadığımız gibi? takımın oyununu eleştirenleri burada düşman belleyenler var. korkmayın biziz biz, 18 sene sonra süper lige çıkarken de tribün kovalayan amatöre sürüklenirken de tribünde olan +35 yaş grubu. neyin ne olduğunu az çok biliyoruz.

terso yazdı:
Şu Göztepe'den memnun olan varsa kendini sorgulasın.

Bu, İstanbul takımlarının kendi aralarında "en büyük biziz yeaaaa" deyip,her sene Avrupa'da köy takımların tokatlanma işine benziyor.
Süper Lig"de oynamayalım da nolursa olsun modu bana ters geliyor.

Dünyanın her yerinden maç izliyoruz. Net Avrupa'nın en kötü ligiyiz. Biz bu kötü ligde, Diabete'lere Ideye'lere mahkum bırakılıyoruz. Buna üzülmeyi geçtim,bunu anlatmak bile abes geliyor

:!: +1

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Mar 2021, 17:29 

Bugün çıkan dergi olayı kendi adıma yıllardır hayalimdi. Defalarca taraftar olarak çıkardıklarımız da değerliydi tabi ama benim için çok daha fazla anlam ifade ediyor. Taraftar olarak takımı nerden nereye getirdiğimizi belki sorunlarla boğuşmaktan göremiyoruz ama çok fazla yol aldık. Şöyle bir durum dışardan bakınca resmen ellerimizle büyüttük. Bunda her bir bireyin katkısı var. Bu tarz projelerde umarım kemik sayı olarak 2,000 in altına düşmüyoruzdur. Taraftar olarak da elimizden geldiğini yaptığımızı düşünüyorum. Bu projeden gelecek para belki çok büyük bir para değil ama Göztepeliliği yaymamız açısından çok önemli.

Yönetim bu ilişkiyi daha üst seviyelere çıkarmak istiyorsa sportif anlamda gerçekten başarılı olmak zorunda. Son 4 senedir eksik olan tek şey sportif başarı. O da umarım en yakın zamanda gelecektir.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 17 Mar 2021, 09:05 
Kullanıcı avatarı

dergi için sadece telefonla kaydolabilmek herhangi bir online kayıt imkanının olmaması biraz kötü olmuş umarım eklenir bu imkan da..

(en basitinden gözgöz store online satışa dergi yıllık abonelik diye açamazlar mıydı?)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Mar 2021, 11:55 
Kullanıcı avatarı

Dergi olayı evinde ve işyerinde Göztepe üzerine neşriyat bulundurmak isteyenler için çok iyi düşünülmüş.

Farklı şehirlerden ve hatta yurt dışından güzel talep toplanabilir. Alman bürokrasisi ile olmaz tabii. Sınırlı sayıda satmak istemiyorlarsa erişim kolaylığı sağlanmalı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Mar 2021, 18:36 

Bu Göztepe’den ben memnunum ligde kalıcı olduğumuz sürece sorun yok

Memnun olmayana da saygı duyarım ama bu bütçeyle orta sıralar ligde kalmak başarıdır, avrupa vs. hayaldir. herkes gerçekçi olsun. 8m euroluk kadroyla 200k euroluk paluli’yle (ki severim) falan gerçeklerden kopmayın naçizane tavsiyemdir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Mar 2021, 20:51 

asalet yazdı:
Bu Göztepe’den ben memnunum ligde kalıcı olduğumuz sürece sorun yok

Memnun olmayana da saygı duyarım ama bu bütçeyle orta sıralar ligde kalmak başarıdır, avrupa vs. hayaldir. herkes gerçekçi olsun. 8m euroluk kadroyla 200k euroluk paluli’yle (ki severim) falan gerçeklerden kopmayın naçizane tavsiyemdir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rio Ave 6 milyon euro ile Avrupa'da turlar atladı Beşiktaşı eledi. 10 milyon euro az para değil bizim bütçe.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3577 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324 ... 358  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], birkarasevda, Google [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye