Zaman: 18 Haz 2021, 01:35

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 106 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 30. Hafta | Fenerbahçe 1 - Gençlerbirliği 2
MesajGönderilme zamanı: 14 Mar 2021, 22:10 
Kullanıcı avatarı

Aylardır Fenerbahçe başlıklarında yorum yapıyorum takip eden bilir. Erol Bulut şansa ilerliyor, duran toplar ve altay bayındır sayesinde günü kurtarıyor diye elli kere yazdım. Gelinen nokta ortada böylesine üst düzey kaliteli bir kadro açık ara lider olması gerekirken yerlerde sürünüyor.

Takımda forvet yokken mesut özil ve irfancan kahveci'yi neden alırsın aga?

haftaya beşiktaşı yense bile yine şampiyon olamaz.

lig fenerbahçe için bitmiştir fb li dostlara geçmiş olsun.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Mar 2021, 22:15 
Kullanıcı avatarı

Selahattin abiyi tanırım,muhabbetim vardır. Ama Allah aşkına yani yönetimce toplanılıp,yaptırılan bir açıklama. Yoksa ben Selahattin abinin böyle bir açıklama yapacağını asla düşünmüyorum.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 14 Mar 2021, 22:16 

Fenerbahçe yönetiminde ciddi sıkıntı var olayı şu anda Fetö ile nasıl ilişkilendirdiler şu an bu işle uğraşan herkesi zan altında bıraktılar adamlar gidip dava açsalar ne diyeceksin sen Fenerbahçesin çıkıp çatır çatır yeneceksin senin zaten sahadaki forman maça 1-0 önde başlar içerdede sıkıntı var çok papaz adam var Volkan ,Selçuk, Emre ,Mehmet Yozgatlı bide Erol Bulut çok çatlak ses çıkar az çok bulunduk bizde kulüpde o ortamlarda şu an takımın hocası Emre bence
Bu çizgi işlerini hala çözemedim keşke gelmeseydi bu sistem saçma sapan işler daha öncede yazdık artık futbol sektörü için 1 puanda 3 puanda çok önemli beraberliğe ve galibiyete artık para alıyorsun çünkü
Son dakika Serdar'ın pozisyon penaltı Serdar genelde hep kendini yere atıyor kabul ama son dakikada o pozisyonu nasıl atladılar çözemiyorum

Son olarak Gençlerbirliği takımını tebrik ediyorum. 98 Senelik köklü bir camia ligden düşmesi gereken en son takımlardan biri ligden düşmesi gereken onca takım var iken inşallah düşmezler

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Mar 2021, 22:19 
Kullanıcı avatarı

Vay arkadas fetöye bagladilar ciddi ciddi saka gibi. Deplasman maclarinda feto off moduna geciyor Kadikoy olunca feto devreye giriyor demekki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Mar 2021, 22:23 

Zmajevi yazdı:
Maçın özetini şimdi izledim. Golde ofsaytlık bir şey yok bence ama Serdar Aziz'e skor 1-2'yken yapılana penaltı çalınsa kimse bir şey diyemez. VAR'ın uyarması gerekirdi bence.

Gole giderken rakip teke tek ayağını kırcak şekilde düşürmeye kalksa.
Geçersen eğer,hakem oynatır golünü atabiliyosan at der.
Adam elle dokunup golü atmış kendi kalesine niye avantaj oynatmayıp el varı çalsın?
Golden büyük avantaj mı sağlıcak Gençlerbirliği?
Gol olmasa,çalmalıydı eyvallah.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Mar 2021, 22:26 
Kullanıcı avatarı

Fenerbahçenin karşısında kim varsa fetöcüdür, Fenerbahçe yenilmişse bunu fetö sağlamıştır, hiçbir şey olmasa bile muhakkak bir şeyler olmuştur. Fenerbahçe yönetimini tebrik ediyorum yine çözdüler işi.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 14 Mar 2021, 22:27 
Kullanıcı avatarı

AltayGaziemir yazdı:
Adam elle dokunup golü atmış kendi kalesine niye avantaj oynatmayıp el varı çalsın?

Hocam, sen Gençlerbirliği'nin ilk golünden bahsediyorsun. Ben, Gençlerbirliği 1-2 öndeyken ve Serdar Aziz, karşı kalede gol ararken yerde kaldı, o pozisyondan bahsediyorum.

Gerçi olay FETÖ'ye bağlanmasına rağmen Fenerbahçeli yöneticiler bile bu pozisyondan bahsetmedi. Ben de iyice şüpheye düştüm valla şimdi. :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Mar 2021, 22:34 

Zmajevi yazdı:
AltayGaziemir yazdı:

Hocam, sen Gençlerbirliği'nin ilk golünden bahsediyorsun. Ben, Gençlerbirliği 1-2 öndeyken ve Serdar Aziz, karşı kalede gol ararken yerde kaldı, o pozisyondan bahsediyorum.

Gerçi olay FETÖ'ye bağlanmasına rağmen Fenerbahçeli yöneticiler bile bu pozisyondan bahsetmedi. Ben de iyice şüpheye düştüm valla şimdi. :)

Pardon ilk golü diyorsun zannettim:)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Mar 2021, 22:41 
Kullanıcı avatarı

gördüğüm kadarıyla fenerbahçe camiası yeni mahmut uslularını bulmuş. hayırlı olsun demek düşer bize de.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Mar 2021, 22:42 
Kullanıcı avatarı

Hakemleri, VAR'ı vs. ben de masum görmüyorum da bunlar bu maçın arkasından sıcağı sıcağına konuşulacak şeyler değil. Hep kaybedilen maçtan sonra sinirle konuşunca bir anlamı olmuyor. Bir sıkıntı görüyorsan ki aylardır görüyorsunuz madem, bunu diğer zamanlarda mesela maç olmayan 6 günde gündeme getirin. Fenerbahçe camiasının her türlü iddianın takibatını yapacak gücü var. Ancak hak aranması gerektiğinde de hakkımızı tam anlamıyla arayabiliyorlar mı derseniz, bence arayamıyorlar. Saman alevi gibi biraz bu yönetim.

Fetö metö muhabbetleri hikaye onlara değinmiyorum bile. Bu kadar çok fetö muhabbeti yapmasından da utanıyorum camiamın. 2011'in üstünden 10 sene geçti. Trabzon o seneye takıldı diye eleştirirken bizim de en az onlar kadar takılmış olduğumuz her sene bir kez daha ortaya çıkıyor. Her neyse, zaten yönetimin saiki cephe açmak, gündem saptırmak. Çünkü çıkıp söyleyecekleri bir şey yok. "Valla hakikaten çok iyi kadro kurmuştuk ama önce hoca seçiminde sıçtık daha sonra gittik görevden alabilecekken almayarak sıvadık. Böylece içeride mağlubiyet rekoru kırmayı, lig sonuncusu Gençlerbirliği'ne bile 21 yıl sonra Kadıköy'de yenilmeyi başardık" diyecek halleri yok. Sene sonu Erol Bulut'u kovacağız falan diyecek halleri de yok. Özetle saha içine dair ligin 30. haftası gelmişken artık söyleyecek bir sözleri yok. Çıkıp konuşunca diğer konulara dalıyorlar o yüzden.

Youtube katıl aboneliğimi iptal ettim. Genel kurul aidatını maalesef geçen hafta ödemiştim. Neyse, kongreye gider Ali Bey'e yüz yüze sorarız bazı şeyleri.

Bu sezon Erol Bulut'ta bu şekilde ısrar edilmesinin hiçbir izahı olamaz. Mali durumu mümkün mertebe düzelttiler, transferlerde karavana da çok olsa da iyi transferler de yaptılar ve iyi bir kadro kuruldu. Kurumsal kimlik olarak Aziz döneminden iyidir her türlü. Ancak Erol Bulut ısrarı ile futboldan anlamadığını kanıtladı yönetim. Ben içeride 3 maç üst üste kaybedildiğinde kovardım Malatya mağlubiyetinin akabinde ama o gün kovmamak bir duruştur. Göztepe maçından sonra göndermemek ise iş bilmezliktir, ahmaklıktır.

En son emrefb1907 tarafından 14 Mar 2021, 22:46 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 106 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bizans1905, Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye