Zaman: 25 Eyl 2021, 06:28

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 136 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 29.Hafta | Göztepe 3 - BB Erzurumspor 1
MesajGönderilme zamanı: 09 Mar 2021, 09:03 

aslangibisavaş yazdı:
Kardeşim bakın işinize..Atınç ve İrfan Can'ı kadromuzda rotasyon olarak görmek isterim dedim diye saçma sapan muhabbetlere girenler olmuş..Kaç paralık adamlar? İstersek alamazmıyız?
Ben de gireyim mi tam gözümüzüm önüne sokulan başbakan Binali muhabbettine veya Aliağaspora?

:lol: bazen alamıyorsunuz diye duyduk

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Mar 2021, 09:22 

Onların kaç paralık olduğunu bilmiyorum da sen 5 para etmez adamsın. Söylemlere bak, laf edince anti bizanscilik diyorsunuz. Ufak dağları siz yarattınız her halde hayırdır.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Mar 2021, 10:31 

kulüp yeni bir vizyon geliştirdi. kötü futbol en kötü 1 puan :) . Bilerek mi oldu denk mi geldi şans eseri mi oldu maçına göre değişir. Benim anlamadığım nokta puan olarak değilde oyun olarak teknik ekibi ikinci plana atarak oyuncular için söylüyorum, acaba oynanan oyundan memnunlar mı? Ya da saha içinde heyecanlarını oynama arzularını mı örseliyorlar. Arkadaş sene olmuş 2021. Gergin maç izlemekten ruh hastası olduk. Üst tarafa gergin alt tarafa gergin. Gelelim teknik direktör kısmına. Hocayı oyun anlamında sezon sonu yolları ayırmak bir seçim. Ama puan anlamında kesinlikle bir sezonu daha hakediyor. Bekleyelim sezonun gerginliği ile yükleniyoruz ama hatay maçına kadar 45 i gördükten sonra hocanın az çok ruh halini çözeriz. Oynattığından ziyade yaptığı değişiklikler ve zamanlamalarında sıkıntı var. Onun dışında yaptıracağı transferleri de görmek lazım. Ama ilk geldiği gün 10 kişiyle fotoğraf çekildi. Oradaki arkadaşlar teknik-taktik-oyun felsefesi tempo anlamında fıslar belli ki. Ya Ünal hoca bizde bunun üstüne koyar ki bunun üstü havamızı çok değiştirir ya da gelecek sene yollar ayrılır. Ama öncelikle anı yaşayalım nasıl olsa haftaya yine farklı bir 11 çıkacak. Benim asıl beklentim 45 i gördükten sonra sağ bekte kerimi, orta da yalçın, efe, metini, kanatlarda yılmazı, tibeti deneyecek mi. Yoksa dünkü maçın ilk yarısında ha zulj oynamış ha yalçın. Yalçın dün en kötü zulj kadar oynardı. Bazı oyuncuların tipinden uyruğundan hal ve hareketlerinden fazla etkileniyoruz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Mar 2021, 10:55 

Maçtan bir gün sonra maç anında atılan postları okumak acayip keyifli.

-Maalesef Göztepe tribünün max %10 u futbolu biliyordur. O yüzden her yoruma kulak asmamak lazım.
- Ünal Hocanın değişikliklerini veya durduk yere 11 değiştirmesini anlamadım anlamayacağım. Bu onu kötü bir hoca yapmaz belki de ama benim içime sinen bir hoca olamayacak.
- Menejerlik oynamadığımızı düşünürsek, inişli-çıkışlı bir grafikte göstersek galip gelmek güzel.
-Göztepe olarak hedefsiz kalmış bulunuyoruz şuan bu saatten sonra takımı konsantre etmek, fişeklemek çok zor gerçekten. İnşallah bu disiplinden kopmayız.

- Obinna, Halil, Soner, Ndiaye, İrfan Can başka takımda oynasalar iç çeke çeke izliyorduk şuan.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Mar 2021, 12:16 
Kullanıcı avatarı

Daha önce çok hedefsiz laylaylom maç izledik,bunun önüne geçmek için ne gibi şeyler yapmalı yönetim?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Mar 2021, 12:38 

Jason yazdı:
Daha önce çok hedefsiz laylaylom maç izledik,bunun önüne geçmek için ne gibi şeyler yapmalı yönetim?

Hocanın tek başına karar alamayacağı daha çok yönetimin karar alacağı bir konu. Ben gerekli puanı aldım kiralık oyuncuları oynatmana gerek yok bonservisi bizde olanlarla devam edelim derse başka kadro, ben galibiyet primlerindeki paraya koşacam derse başka kadro. Yönetimin galibiyet primlerini gözden geçirmesi yeterli olacaktır.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 136 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye