Zaman: 25 Eki 2021, 06:25

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 136 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 29.Hafta | Göztepe 3 - BB Erzurumspor 1
MesajGönderilme zamanı: 08 Mar 2021, 23:16 

Stabil35 yazdı:
En büyük kimlik Göztepelilik bosverin arkadaslar.
Ben eleştiriyorum sen savunuyorsun hepimizin amaci Göztepemizin iyiliği
Kaldi 6 puan..
Obinnaya nazar değmesin pamuklara saralım
Esitiyi alalim insalalh alabiliriz veya kiralayalim yine
Iki sag bekten kurtulalım gecesi de aynı gündüzü de ikisi de delirmelik.

Rahat olalım kaldi 2 galibiyet

Bu başlıkdaki en anlamlı ve doğru post. Umarım seneye artık daha güçlü bir kadroyla daha güzel yerlere geliriz. Kaldı 2 galibiyet, inşallah ilkini haftaya alırız belki takımda başka bir havaya girer. Tabi Göztepe bu her şeyi yaşayacaksın.

Son olarak, Kadınlar Her Yerde pankartını kim yaptıysa ellerine sağlık. Gördüğümde iyi ki Göztepeliyim dedim.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Mar 2021, 23:24 
Kullanıcı avatarı

Burada Ünal hocayla ilk 4 haftada 1 puan aldığımızda çoğu kişi Ünal hoca gitsin derken ısrarla kalsın diyen birisi olarak son 3 haftadaki oyundan memnun değilim.

İlk haftalar yenildiğimiz maçlarda bile pozitif oyun sergilerken şu son 3 maçta iyi futbol oynamadık. Şansımızın yardımıyla aldık bu puanları biraz bence. Öne geçtiğimiz, ilk yarı başa baş oynadığımız ve kazanabileceğimiz Alanya maçını berabere tamamladık diye sevinir hale geldik. İkinci yarı orta sahayı geçemedik neredeyse. Erzurum zayıf takım, kendi sahamızda öne de geçmişken çok zor yendik. Yenilebilirdik de. Kasımpaşa maçında daha maçın başlarında rakip 10 kişi kaldı ona rağmen zar zor yendik. Adamlar 10 kişi bizi sahamıza hapsetti. Gidişat futbol olarak iyi değil. Hücumda Ndiaye, Adis, Halil 3lüsü güzel giderken hoca birden Jahovici kesti. O zamandan beri hücumda top tutmakta, atak yapmakta zorlanıyoruz. Aldığımız puanlar sizi yanıltmasın.

Bu sene bir şekilde Ünal hocayla ivmeyi de yakalamışken sezonu tamamlamak doğru olur ancak son haftalarda gördüğüm Ünal hocanın anlayışıyla ileriye dönük çok umudum yok gibi. Bizim kadroya zayıf takım muamelesi yapılmasını da doğru bulmuyorum. Gayet iyi bir kadromuz var.

Daha performansını gözlemleyeceğiz Ünal hocanın ama son haftalar çok ürkek bir futbol anlayışı var bence. Bu şekilde devam edecekse gelecek sene Okan hocayla devam edelim isterim şahsen.

Başa Dön

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: 29.Hafta | Göztepe - BB Erzurumspor
MesajGönderilme zamanı: 08 Mar 2021, 23:49 
Kullanıcı avatarı

Atalay1925 yazdı:
Ünal Karaman istifa derdim ama şu sezonu bi şekilde tamamlayacağız onunla belli ki. Önümüzdeki sezon asla ve asla devam etmemeliyiz kendisiyle.

Yav hadi bak dalgana ya. Bos konusma .
Sonuna kadar bıyıklı reisssss

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Mar 2021, 00:03 
Kullanıcı avatarı

Malesef tahmin ettiğim gibi bi maç oldu ama olumlu tarafından bakıcam, kötü oynarken kazanma alışkanlığı edinmek. İyi oynama sıramız gelmesi şartıyla tabi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Mar 2021, 00:10 
Kullanıcı avatarı

Deli gibi saldırdı Erzurum maçın başı golü yedi. İkinci yarı başı değiştirebildiğ kadar adam değiştirip, enerjisini yükseltip golü buldu, sonlara doğru enerjisi bitti ve golleri bulduk.
Bizim sıkıntımız bekler, cümle alem biliyor bunu. Golleri hep kanatlardan yiyoruz, göbekte sağlamız. Bu beklerle bu kadar top oynanıyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Mar 2021, 00:27 

Sanırım 6 puan fazlasıyla yetecektir size. Nisan başı uygun gözüküyor. Şöyle bi 2-3 gün izin verin takıma. Dinlensinler adamlar.
Önümüzdeki hafta hariç başarılar beyler.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 09 Mar 2021, 00:32 
Kullanıcı avatarı

SorayımTayıma yazdı:
adam işini yapamıyorsa bu bıyıkları yüzünden değildir, artı olarak adam yaklaşık 20 yıldır bıyık bırakmıyor.

Güldürdün :D :D

Artı adam 10 yıldır İzmir'de yaşıyormuş. Sosyal demokrat bile olmuş olabilir :D

Bu arada, Adnan Süvari yi mezarından çıkarıp takımın başına getirsek, 10 haftada kovarız evvel Allah.. :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Mar 2021, 00:41 

Göztepe takımı maşallah çok iyi gidiyor.Oynadıkları futbol tatmin edici olmayabilir ama daha yeni yeni kazanma alışkanlığı edindiler normaldir.Ünal hocayı devre sonunda gönderen TS'nin hatası düşmezse yönetim, önümüzdeki sezon Göztepe'yi yukarlarda görürüz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Mar 2021, 01:15 
Kullanıcı avatarı

Kardeşim bakın işinize..Atınç ve İrfan Can'ı kadromuzda rotasyon olarak görmek isterim dedim diye saçma sapan muhabbetlere girenler olmuş..Kaç paralık adamlar? İstersek alamazmıyız?
Ben de gireyim mi tam gözümüzüm önüne sokulan başbakan Binali muhabbettine veya Aliağaspora?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Mar 2021, 08:50 

aslangibisavaş yazdı:
Kardeşim bakın işinize..Atınç ve İrfan Can'ı kadromuzda rotasyon olarak görmek isterim dedim diye saçma sapan muhabbetlere girenler olmuş..Kaç paralık adamlar? İstersek alamazmıyız?
Ben de gireyim mi tam gözümüzüm önüne sokulan başbakan Binali muhabbettine veya Aliağaspora?

Birader sen Matrix den yazıyorsun biz Zion dayız.Yazdığın bize ne ifade ediyor onu bile anlayamıyorsun.Ben de sokayım rotasyonunuza.Önce bu millete olan trilyonlarca borcunuzu ödeyin.Aliağa ,Velibaba bu memleketin bir kuruşunu yemiyoruz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 136 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], BVB, cordelia1912, Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye