Zaman: 09 May 2021, 03:41

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 305 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 31  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 28. Hafta | MKE Ankaragücü 2 - Galatasaray 1
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2021, 09:57 
Kullanıcı avatarı

Öff yıllardır sizde de aynı terane, kahpe bizans muhabbeti, bir asırdır en ufak başka bi söylem yok, vallahi yıldım. Ne Türk futbol tarihini bilirsiniz, ne rekabeti, hiçbir şeye, hiçbir başarıya saygınız yok, anca uzaktan sallayın. Sanki siz hiç destek görmüyorsunuz, hiçbir yerde lobiniz yok. Ulan salgın ayağına ligde kaldınız, hala "öç böyötölmöşlör..."

Aranızdan bi arkadaş sezon başı Beşiktaş için "düşsek de sizin üstünüzde düşeriz" demişti, işte çoğunuzun futbol vizyonu anca bu kadar, ondan sonra da bizi figüran olarak görüyorlar diyorsunuz. Sizin yöneticileriniz, medyanız, hocanız, topçunuz figüran olmayı seve seve kabul ettikten sonra...Neden Trabzonspor büyük oldu, maçları derbi oldu, bunları hiç düşündünüz mü? Çünkü onlar çalıştılar, salağa yatmadılar, tarihteki yerlerini söke söke aldılar. Bugün hala da tüm olumsuz şartlara rağmen rekabet edip, kupalar alıyorlar. Anadolu'nun diğer büyük camiaları nerdeler abi, bana bi söyleyin. Nerde Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Sakarya ve dahi Ankaragücü? Tarihin en kötü yönetimlerini başınıza İstanbul mu getirdi, yolsuzlukları İstanbul mu yaptı, şampiyon oldunuz da İstanbul engel mi oldu? Ya bu ülkede Akhisar Fener'i yenip Türkiye Kupası'nı, Galatasaray'ı yenip Süper Kupa'yı aldı, Akhisar ya, ilçe takımı ilçe!!

Türk futbolunun gelişmesinin önündeki engel üç İstanbul takımıymış! Hayır bence en büyük engel sizdeki bu temelsiz İstanbul nefreti ve kompleksidir. Daha iyi olmaya çalışmayan, futbolu bilmeyen, rekabet etmeyen her vasıfsız yönetim ve hoca "bizi eziyürlar" diye diye olayı sizin zihninizde bir kördüğüme çevirmiştir. Size kendi yaptığınız zulmü kimse yapmıyor haberiniz yok. Ama kime anlatıyorum, yine hiçbir şey anlamayacak, düşünmeyecek, sadece nefret kusacaksınız, ne yapalım, böyle gelmiş böyle gider.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2021, 10:08 

Ressambob yazdı:
Yarın kümede kalma savaşı verdiğin rakibine aynı pozisyonda penaltı veya lehine kırmızılar verilip sana verilmediğinde anlarsın bu standartsızlığı.

kardeş sen süper ligi yukardaki 3 takımın oynadığı maçlardan ibaret sanıyorsun heralde.
alt tarafta her maç neler yaşanıyor herhangi bi anadolu takımı taraftarı olsan kafaya huni takıp gezmeli delirirsin.

daha geçen hafta 1-0 öndeyken hataylı oyuncu mustafa muhammed'in dirseğinin aynısını bizim oyuncuya attı, hakem düdüğü ağzına götürüp çalmadı ve o pozisyonda gol yedik. kime neyin standartından bahsediyorsun.

bu sezon bi içerdeki hatay maçında hüseyin göcek, bi de bu hafta halil umut meler "bunlar düştü zaten çalmasam kimsenin ruhu duymaz" kafasında yönetmedi ve sonuç ortada.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2021, 10:14 

bAŞKent50 yazdı:
damacana yazdı:
Öff yıllardır sizde de aynı terane, kahpe bizans muhabbeti, bir asırdır en ufak başka bi söylem yok, vallahi yıldım. Ne Türk futbol tarihini bilirsiniz, ne rekabeti, hiçbir şeye, hiçbir başarıya saygınız yok, anca uzaktan sallayın. Sanki siz hiç destek görmüyorsunuz, hiçbir yerde lobiniz yok. Ulan salgın ayağına ligde kaldınız, hala "öç böyötölmöşlör..."

Aranızdan bi arkadaş sezon başı Beşiktaş için "düşsek de sizin üstünüzde düşeriz" demişti, işte çoğunuzun futbol vizyonu anca bu kadar, ondan sonra da bizi figüran olarak görüyorlar diyorsunuz. Sizin yöneticileriniz, medyanız, hocanız, topçunuz figüran olmayı seve seve kabul ettikten sonra...Neden Trabzonspor büyük oldu, maçları derbi oldu, bunları hiç düşündünüz mü? Çünkü onlar çalıştılar, salağa yatmadılar, tarihteki yerlerini söke söke aldılar. Bugün hala da tüm olumsuz şartlara rağmen rekabet edip, kupalar alıyorlar. Anadolu'nun diğer büyük camiaları nerdeler abi, bana bi söyleyin. Nerde Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Sakarya ve dahi Ankaragücü? Tarihin en kötü yönetimlerini başınıza İstanbul mu getirdi, yolsuzlukları İstanbul mu yaptı, şampiyon oldunuz da İstanbul engel mi oldu? Ya bu ülkede Akhisar Fener'i yenip Türkiye Kupası'nı, Galatasaray'ı yenip Süper Kupa'yı aldı, Akhisar ya, ilçe takımı ilçe!!

Türk futbolunun gelişmesinin önündeki engel üç İstanbul takımıymış! Hayır bence en büyük engel sizdeki bu temelsiz İstanbul nefreti ve kompleksidir. Daha iyi olmaya çalışmayan, futbolu bilmeyen, rekabet etmeyen her vasıfsız yönetim ve hoca "bizi eziyürlar" diye diye olayı sizin zihninizde bir kördüğüme çevirmiştir. Size kendi yaptığınız zulmü kimse yapmıyor haberiniz yok. Ama kime anlatıyorum, yine hiçbir şey anlamayacak, düşünmeyecek, sadece nefret kusacaksınız, ne yapalım, böyle gelmiş böyle gider.

sen ne anlatıyon la, ulan aq yerinde hakemlerin standarsız kararlarını tartışırken bile fenere verildi bize verilmedi, gs engelleniyor, bjk ye oyun oynanıyor diye konuşuyorsunuz değişik. sikeyim senin büyüklüğünü de başarını da ne alaka aq

Adamın üslubuna bak birde senin üslubuna.
Varsa doğrularını adam gibi yaz kimseye de hakaret etme.
Adamın yazdığı her cümleye imzamı atıyorum.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2021, 10:18 

Burada hak adalet ve adillik bekleyenler, dünkü maç Ankaragücü-Galatasaray değilde,Ankaragücü-Fenerbahçe olsaydı skor/kart/penaltı aynı olsaydı... Fenerbahçe ne oynadı ki, hakemli birşey yok geçin bu işleri. Nihat Abiniz Ali Dayınız diye makaraya sararlardı..

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2021, 10:21 

Yazdıklarının tamamına katılıyorum.fakat şu öçböyöklerden birini yenmek suç işlemek gibi,galibiyetin tadını çıkartamıyoruz.

Umarım takımın bu maçtan sonra özgüveni yerine gelir.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2021, 10:27 
Kullanıcı avatarı

damacana yazdı:

dünden beri bizim haklı galibiyetimizin önüne geçen, tüm sorumluluğu hakeme yükleyen, kayrılmaya alışmış KAHPE BİZANS zihniyetidir. dün galatasaray'ın yerine diğer iki büyütülmüşten biri olsaydı aynı muhabbet olacaktı.

sizin büyüklüğünüz bu ülke sınırları içinde. sınırdan dışarı adımınızı atınca adalet başlıyor çünkü. hepiniz süt dökmüş kediye dönüyorsunuz. kağıttan kaplanlar sizi :)

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2021, 10:28 
Kullanıcı avatarı

kubrick yazdı:
Ressambob yazdı:
Yarın kümede kalma savaşı verdiğin rakibine aynı pozisyonda penaltı veya lehine kırmızılar verilip sana verilmediğinde anlarsın bu standartsızlığı.

kardeş sen süper ligi yukardaki 3 takımın oynadığı maçlardan ibaret sanıyorsun heralde.
alt tarafta her maç neler yaşanıyor herhangi bi anadolu takımı taraftarı olsan kafaya huni takıp gezmeli delirirsin.

daha geçen hafta 1-0 öndeyken hataylı oyuncu mustafa muhammed'in dirseğinin aynısını bizim oyuncuya attı, hakem düdüğü ağzına götürüp çalmadı ve o pozisyonda gol yedik. kime neyin standartından bahsediyorsun.

bu sezon bi içerdeki hatay maçında hüseyin göcek, bi de bu hafta halil umut meler "bunlar düştü zaten çalmasam kimsenin ruhu duymaz" kafasında yönetmedi ve sonuç ortada.

Aynı şeyi söylüyoruz neden anlaşamıyoruz gerçekten ilginç.

Başkasına çalınmayan bize çalınıyor, bize çalınmayan başkasına çalınıyor buda aşağıda ve yukarıda sıralamayı belirleyen bir standartsızlık oluyor işte.

Kendi kulübüm adına konuşuyorum ben sizin veya başkasının çalınan veya çalınmayan düdüklerinin peşinden ben neden koşayım? benim senin rize veya hatay maçında çalınmayan kararlarını eleştirmemi beklemen çok saçma değil mi? Başına gelmiş işte. O zaman da benim neden serzenişte bulunduğumu anlaman gerekirken anlaşılamama neden? Sen bile diyorsun geçen hafta benzer pozisyonsa maç devam etti diye.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2021, 10:29 

Evet beyler bitti mi kayıkçı kavganız? Fb-Gs maçında Canere çıkmayan kırmızı kartın diyetini Ankaragücü mü ödeyecek? Ts-Gs maçında verilmeyen penaltınız varsa bunun cezasını biz mi cekecez? Ts-Fb maçında sizin işinize gelmeyen kararlar verildi diye biz mi harcanacağız? Hakemler çok net kötü? En çok canı yananlardan biriyiz hem de yıllardır. Bi tane Gs.li arkadaş Yedlin 2. Sarıdan atılmalıydı diyebildi mi? Gedsonun topla alakasız Endrinin ayağına basmasını yorumladı mı? Pozisyonlarda formaları değiştir penaltı ve kırmızı Gs lehine olsun ve verilmesin. Arda, Terim ve Abdurahim dün tv.lerde gene dünkü filmlerinden daha fazlasını yapardı. Ne zaman ki futbolun baronları ayrıcalık değil adalet istemeye başlar o zaman samimiyetinize inanırız.

Iyi mucadele ettik kazandık umarım bu başlangıç olur aynı mücadeleyi diğer maclarda görürüz. Futbolcularımız maç seçmeden, 111 yıllık kurtuluş savaşı gazisi kulübe yakışır şekilde mücadele etsin yeter. Bu kulübün her döneminde savaş var mücadele var isyan var. Aynı mücadeleyi bu takımdan bekliyoruz. Düşersek de savaşarak düşelim önemli değil.

Son olarak Kitsou adamsın be. Eren ve Merte galibiyeti hediye etmen çok inceydi. Bu yüzden seviyoruz seni kral.

Bir de Musleraya bravo. Arda gibi Terim gibi Abdurahim gibi adamların arasında bu kadar efendi olması alkışlık.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2021, 10:35 
Kullanıcı avatarı

nmn yazdı:

sizin büyüklüğünüz bu ülke sınırları içinde. sınırdan dışarı adımınızı atınca adalet başlıyor çünkü. hepiniz süt dökmüş kediye dönüyorsunuz. kağıttan kaplanlar sizi :)

Oranında kendi içerisinde bizdekine benzer bir adalet sistemi var, geçen hafta 15. dk da freuler'e gösterilen kırmızı kart sergio ramos'ada aynı kolaylıkla gösterilir miydi dersin?
Dünyanın her yerinde büyük takımlar küçük takımlara göre biraz daha fazla kayırılıyor..

IN2020 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2021, 10:37 

Yalnız fotomacin başlığı ne öyle ya ayip yuhh çüşş . Ag'nin galibiyetini tamamen hakeme bağlamışlar
https://twitter.com/fotomac/status/1367 ... 91072?s=19
Macı kopuk kopuk izledim malum sebeplerle, Hikmet Karamanlı Ag'nin yenilmeyeceğini daha ilk 40 dakikada anladim, penalti tamam bana göre de penaltı değil ama kurallara göre bu penaltıları veriyorlar. Kural kuraldır.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 305 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 31  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Angora06, anka06, antinkuntin, Bing [Bot], burakerdim, BVB, faris87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hakanyavas00, isyan2020, körfezli_celik, Majestic-12 [Bot], Michy, moshee41, mstf1910, Opis, Sinan1965, terso

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye