Zaman: 22 Haz 2021, 08:43

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 305 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 31  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 28. Hafta | MKE Ankaragücü 2 - Galatasaray 1
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2021, 00:45 
Kullanıcı avatarı

hoppala yazdı:
Sergen yalcin in basini cektigi kim daha yuksek sesle yaygara yapacak yarisinda geri kalmama cabasi gibi geldi bana.

Ayıptır be. Sezon başından beri kim ne demiş dök madem buraya hep beraber görelim kim başı çekiyor. Fenerbahçe'nin herhangi bir yöneticisinin dahi Sergen Yalçın'dan daha çok konuştuğuna kalıbımı basarım. Ali Koç'u falan geçtim bak. Biri mağlubiyeti son dakikada Josef'e verilmeyen kırmızı karta bağlar haftalar boyu konuşur, rakibinin kazandığı maçtan sonra bile resmi hesaptan algı kasar, öbürü iki sene önce penaltıyla uzaktan yakından alakası olmayan pozisyonu bugün bile örnek gösterir. Adamlar derbide kaç kişi tribündeydi diye günlerce birbirlerini yediler, tek tek kafa saydılar. Albayrak'a falan girmiyorum zaten, onun iyice şirazesi kaydı. Bütün bunlara rağmen başı Sergen Yalçın çekiyor öyle mi? Sizin yaptığınız tek kelimeyle ayıptır.

En son Beleştepe tarafından 04 Mar 2021, 04:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2021, 01:00 

Yalnız Gs çok kötü oynadı. Hele ilk yarı belliydi bu maçı kazanamayacağı, set oyununu bir türlü beceremiyorlardı. Devre arasındaki 3 değişiklik çok acelece yapılmış değişikliklerdi önce oyunu ele alıp skoru 70e kadar bulmayı hedefleseydi Gs galip gelebilirdi ama ikinci yarıya telaşla başladılar ve kaybettiler. Kırmızı konusuna girmiyorum bu işlerin boku çıktı bu hafta gsye verilen haftaya başka takıma verilmiyor ya da daha önce verilen bu hafta gsye verilmiyor.
Takımların bi önemi yok hakemlerimiz REZALET. Oyunu oynatmamak için ellerinden geleni yapıyorlar.Saçma sapan ikili mücadelelerde yere düşene faul calıyorlar hele ki stoperlerden biri yere düştüğü an direkt düdük calıyor hakemler. Oyunu bu kadar durdurmanın anlamı ne açıklasınlar.
Gsnin golünden önceki pozisyon da topu ankaragüçlü topçu öyle alsaydı faul çalardı hakem çünkü daha önce gsye kırmızı verdi eyyamını yapmak zorundaydı.
Liglerimiz çok kalitesiz, zeminler bok futbol bok hakemler bok her şeyimiz bok...

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2021, 01:51 

Arkadaşlar tamam bence de hakem kırmızı kartta ciddi bir hata yaptı ve Galatasaray haksız yere 10 kişi kaldı. Ama mağlubiyete sebep bu kırmızı kart mıydı? Bu kadar yangın yapılacak bir maç olduğu görüşünde değilim. Penaltıda top vücuttan sekip ele çarpıyor o yüzden penaltı olmaz deniyor. Yorumlar yanlış, topun vücuttan sekip ele çarpması penaltı olmadığı anlamına gelmiyor. Top çok uzaktan geliyor, Arda topun geldiğini görüyor ve kolu doğal pozisyonda değil. Orada artık top neresinden sekerse seksin, o geliş şekliyle topun ele çarpması penaltı için yeterlidir. Ankaragücü'nun ligdeki durumu belli, haftalardır aldıkları sonuçlar da ortada. Daha geçen hafta Hatay'ın maçı nasıl kazandığına bakın. Sen koskoca Galatasaraysın, karşındaki takım belki de senin bir futbolcunun maliyetine kuruluyor. Bir Hatay kadar olamıyor musun da maç sonu bas bas bağırıyorsun. Her hafta alt liglerden bir sürü maç izliyorum. Orada stajyer hakemler yönetiyor maçları, amiyane tabirle takımların canını çıkarıyorlar ama medya ve kamuoyu ilgisinden uzak oldukları için seslerini duyuramıyorlar. Bir de yeni moda çıktı, kaybeden büyüğün taraftarları hashtag açıyorlar hemen. Sosyal medyanın da suyunu çıkardık iyice vay arkadaş

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2021, 05:09 

Hikmet hoca rakibi müthiş analiz etmiş. maç önünde ilk 30 dk önemli dedi, o bölümde tempoyu düşürüp oyunu iyi tuttuk, sonra top rakipteyken asıl bizim gol şansımız başlar dedi, gerçekten de top gs’deyken kaptık ve çalışılmış pozisyon saba defans arkası müthiş gol attı. sene başından beri yaptığı saçmalıkları düşününce o vuruşu nasıl yaptı inanılır gibi değil ama işte takımın komple inanması böyle bişey.

gelelim hakemlere.
penaltı.. penaltının babası, şu pozisyonun aynısı gs’ye yapılsa ve çalınmasa koyamet kopardı. dirsek konusunda eh işte. ama bu sezon kural bu, en ufak dirseğe bile hep sarı çıktı ki ligin ilk yarısında alper potuk rizede sarısı varken hava topuna çıktı, eli çok as rakibin yüzüne değdi diye oyundan atıldı. yemin ediyorum muhammed’in pozisyonunun 100’de biri. şimdi muhammed müthiş sert dirsek atıyor net sarı verilir kırmızıya da gayet yakın.

bu kadar isyanın bağırmanın çağırmanın sebebi gs’nin bu maça kafada 3 puan yazmasıydı. akıllarınca 3-4 atacaklardı, zaten ligin dibindeki takım aşağılamalar falan. hakem bence kendi kariyerini yaktı ama benim gözümde helal olsun, istese bizden birini kovalardı sarısı olanlardan, en ufak olayda ikinci karttan atardı gs’de zaten fark beklediği maçı kazanırdı, biz ondan sonra bağırsak kim duyar iayan etsek kime? ama adam çıktı çatır çatır hakkıyla yönetti.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2021, 05:24 
Kullanıcı avatarı

Bizim maçtan sonra açtım bu maçı izledim Karagümrük-Galatasaray maçının aynısıydı. Fatih terim bizim maçta da çıldırmıştı kabadayılık yapamayınca.Ankaragücü protokolü bizim gibiydi maç boyu :D ultraslan mı ne kimse abileriniz sosyal medyada yazıp çizen kardeşlerimiz biraz ayakları yere bassın,rakibe saygı nedir öğrenin dünya sizin etrafınızda dönmüyor,öyle her gittiğiniz yerde el kol, kral biziz numaraları bizim gibi Ankaragücü gibi camialara sökmez. Maçı izlerken uyuz oldum sanki maç değil boks maçı kenarda kabadayı kabadayı hareketler futbol ulan bu biraz eliniz,ağzınız oynamasın yenilirken bi kerede tebrik edin.Bizim bugün ki Erzurum maçında 2-1 ken top rakip oyuncu eliyle oynadı serbest vuruş kazanmamız gerekirken pozisyonun devamı golle sonuçlandı ve 2-2 bitti vara çağırmayan hakem de pelkasın attığı golde hakemi vara çağırıp el var iptal et diyen hokkabaz.Nabza göre şerbet yani ne yapalım gidip hakemi bulup vuralım mı? Yıllardır oluyor yine olacak bizim başımıza gelen size gelse demek kıyamet koparırsınız çingene mahallesi gibi maç sonrası,maç içi vır vır vır adalet naraları falan bi susmadınız kaosspor herkes.Maç boyu hak eden tek takım vardı,tebrikler Ankaragücü bu hafta rakibiz biz kazanalım sizde küme düşmeyin.başarılar ;)

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2021, 06:05 

Tekilas yazdı:
emrefb1907 yazdı:
Maçın özetini izledim (https://tr.beinsports.com/haber/muhteme ... alatasaray) daha net anlamak için.

Kırmızı kart pozisyonu 2.05'ten başlıyor. 2.13'teki açıda Mohammed Ankaragüçlü oyuncunun suratına dirsek vuruyor ve net kırmızı gibi gözüküyor. 2.19 itibariyle verilen açıda ise Ankaragüçlü oyuncu dümdüz koşarak Mohammed'in dirseğine tosluyor gibi gözüküyor. Kolun pozisyonu ve dirseğin yöneliş şeklinde her türlü Mohammed kusurlu bana göre ancak ağır bir kırmızı kartmış, maç sırasında çok daha net suratına dirseğini vurdu diye görmüştüm. Bu konuda kendimi tekzip edeyim.

Penaltı benim anlayışıma göre penaltı. 2.54 Donk Galatasaray'ın golü öncesinde net faul yapıyor. İptal edilmeliydi.

penaltı penaltı değil.. top direk ele gelmiyor.. ayaktan sekiyor..

Kusura bakma ama Arda elini çekecekti. Çekmediği için bal gibi penaltı. Gedson Fernandes ve Yedlin'in atılması gerekiyordu. Galatasaray'ın golü öncesinde Donk'un faulü vardı. O gol iptal edilmeliydi. Son olarak Falcao'ya yapılan harekete penaltı çalınmalıydı.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2021, 06:20 

footballcity yazdı:
network seninle aynı düşünüyorum.
bu akşamki de dirsek Bakasetasa atılanda dirsek.
tek fark burda kırmızı çıktı bizde penaltı verilmedi.
Yanan biz olduk işte.

Valencia kafaya çıkarken Bakasetas'ı görmüyordu. O nedenle penaltı değil. Eğer sizinkine penaltı çalınacaksa, Ozan'ın düşürüldüğü pozisyona da penaltı çalınmalı ve Edgar son adam olduğundan atılmalıydı.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2021, 08:19 
Kullanıcı avatarı

Ne goy goy yapılmış be. Yedlin'in ikinci sarısı, Attila'nın sarısı, golden önceki faul falan hiç konuşulmamış. Hadi diyelim ki onlar da doğru, Galatasaray lime lime doğrandı. Yahu kardeşim, Emre Kılınç boş kaleye hakem yüzünden mi atamadı? Onyekuru'nun kafa vuruşunu hakem mi kurtardı? Marcao'ya çalımı hakem mi attı?

Medyada öyle bir algı operasyonu döndü ki, gerçekten gözlerime inanamadım. Galatasaray 10 atacakmış da, hakem Ankaragücü'ne 11 penaltı vermiş gibi bir yaygara. Galatasaray 11 kişi ile 2-0 öndeyken 10 kişi kalıp dağılmış gibi bir algı operasyonu.

Türk futbolunun en büyük düşmanı bu 3 İstanbul takımıdır. Hakemlerin ve TFF'nin böyle olmasının sebebi de onlar. Birisi de çıkıp demiyor ki(burdan değil, medyadan bahsediyorum) "Galatasaray çok kötü oynadı. Hakem kötü ama Ankaragücü de oynadı aldı puanını". İnsan gerçekten hayret ediyor.

En son Sadaev tarafından 04 Mar 2021, 09:20 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2021, 08:29 
Kullanıcı avatarı

yahu adamlar marcaoya çalımı basıp gol atıyor ağlamasını terim yapıyor.
sen pas yapamıyorsun hucum edemiyorsun ağlaması albayraktan geliyor.

hakem ne yapsın kırmızıyı gözü önünde oluyor adam malmı o darbeyi sarıyla es geçiştiricek. direk gözü önünde kol kalkıyor kalkmasa sarı bile vermezdi.

normalde gedson nasıl kırmızı görmez aklım almıyor çift ayak havadan topa zıplıyor play staion mu bu. :D

yahu böle lig şampiyonluğuna gidilmez inş yarıştan kopar peşpeşe kazanıyor yazıyorlardı ee biz 2 maç üst üste süper oyun göremedik. afedersinde ÇL liginde bu oyunla hucum edemezsin kazakistan belçika norveç danimarka takımları sahada ezer geçer.

Başa Dön
  Bookmark and Share

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2021, 08:29 

FeBa yazdı:
aslangibisavaş yazdı:
Yazmayım diyorum da olmuyor...Galatasaray 8 haftadan sonra puan kaybedince topicte çoşmuş gitmiş..Maçı izlemeyen veya 3 dakika özete bakıp gelen tipler bile yorum yapmış..Hala konunun sadece kaybedilen 3 puan olduğunu düşününler varsa yanılıyor..Arda maçtan sonra tüm futbol camiasını kastederek yüzde 85'iniz futbolu bilmiyorsunuz dedi..Bu forumda da futbolu bilmeyenler oranı yüzde 90-95 civarıdır..Bu arada konu hakem,yönetim derken Ankaragücü galibiyeti gölgede kalmasın..Bizim onlarla bir sorunumuz yok..Hakettiler ve kazandılar..Dediğimiz gibi konular çok ayrı ama kazanacağız
Zaten bir tek futbolu sen ve Arda abin biliyor.

:D :D

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 305 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 31  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 212, Bing [Bot], cannksk, Cavani17, Google [Bot], Google Adsense [Bot], KsT_SuC, zeolat

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye